fbpx

[OSTANIA AKTUALIZACJA: 26.10.20]

——–

Drodzy Uczestnicy!

 

W związku ze zmianami wytycznych Ministerstwa Zdrowia dla sektora kultury informujemy, że zajęcia zostają chwilowo wstrzymane do momentu poluzowania obostrzeń. Jest to spowodowane wprowadzeniem czerwonej strefy w całym kraju oraz możliwością organizowania zgromadzeń maksymalnie do 5 osób.

PLAN DZIAŁANIA VARSZTATOVNI: Jeśli miasto, w którym odbywają się warsztaty zostanie objęte strefą czerwoną, zajęcia na jego terenie zostają chwilowo wstrzymane (tak jakby były to dni świąteczne). Po zniesieniu czerwonej strefy zajęcia zostaną wznowione od punktu w którym zostały zawieszone, z zachowaniem dni tygodnia, godzin, miejsca spotkań oraz liczby zajęć w kursie.

Zajęcia online odbywają się bez zakłóceń, niezależnie od obowiązującej strefy.

Status warsztatów stacjonarnych w poszczególnych miastach:

 

Warszawa – Warsztaty chwilowo wstrzymane

Wrocław – Warsztaty chwilowo wstrzymane

Kraków – Warsztaty chwilowo wstrzymane

Łódź – Warsztaty chwilowo wstrzymane

Katowice – Warsztaty chwilowo wstrzymane

Gdańsk – Warsztaty chwilowo wstrzymane

Poznań – Warsztaty chwilowo wstrzymane

Powyższe informacje aktualizujemy na bieżąco.

Anulowanie udziału w zajęciach

Jeśli Twoja grupa nie rozpoczęła jeszcze warsztatów, lub rozpoczęła, ale pięciodniowy okres rezygnacji jeszcze nie upłynął i chciałbyś zrezygnować ze swojego zapisu ze względu na możliwą zmianę terminów – możesz zamienić go na voucher umożliwiający zapis do dowolnej grupy (stacjonarnej lub online) do końca 2021 roku, co umożliwi Ci udział w warsztatach w bardziej dogodnym dla Ciebie terminie.

By zamienić swój zapis na voucher wypełnij ten formularz.

Jakie działania podejmujemy, by zapewnić bezpieczeństwo na zajęciach?

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co robimy by uczynić zajęcia strefą wolną od koronawirusa, zapraszamy do zapoznania się z infografiką poniżej:

Do zobaczenia na warsztatach!
Zespół Fundacji