fbpx

[OSTANIA AKTUALIZACJA: 25.02.21]

——–

Drodzy Uczestnicy!

 

Z uwagi na obowiązujące obostrzenia sanitarne musieliśmy przedłużyć wznowienie zajęć na nowy termin. Powodem tej decyzji są przede wszystkim przepisy ograniczające wolność zgromadzeń publicznych do maksymalnie 5 osób – to właśnie ten przepis aktualnie uniemożliwia nam spotykanie się z Wami na zajęciach.

Zajęcia online odbywają się bez zakłóceń, niezależnie od obostrzeń.

Na podstawie obecnych informacji ustaliliśmy planowaną datę wznowienia zajęć stacjonarnych na planowaną datę zakończenia obostrzeń dotyczących zgromadzeń publicznych. Zajęcia od tej daty planujemy wznawiać etapowo i kontynuować od momentu w którym zostały przerwane:

15 marca 2021 r.

– Planowana data wznowienia zajęć stacjonarnych

Do planowanego otwarcia zajęć

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

> Ogłoszona data może ulec zmianie w wypadku ogłoszenia nowych obostrzeń. Zajęcia od daty wznowienia zajęć będziemy wznawiać etapami z uwagi na duży nakład administracyjny tego procesu. Wszystkie zajęcia zostaną wznowione w tych samych dniach tygodnia oraz godzinach w jakich były rozpoczęte lub na jakie były planowane. O wszelkich aktualnościach będziemy informować osobiście drogą mailową w zależności od grupy – prosimy o regularne sprawdzanie skrzynki. 🙂

Grupy, których terminy zostały już ogłoszone znajdziecie pod nowymi datami w kalendarzu zajęć szukając po nawie grupy. Grupy które nie mają ogłoszonych terminów będziemy ogłszaszać na bieżąco, informując zapisanych uczestników osobiście.

Bardzo dziękujemy Wam za wyrozumiałość jaką obdarzacie Fundację w obliczu kolejnych przedłużeń obostrzeń – wiemy, że czekanie na warsztaty może się dłużyć, dlatego doceniamy Waszą cierpliwość. Zapewniamy że nie możemy się doczekać by znów Was zobaczyć twarzą w twarz. Do zobaczenia niebawem!

Status warsztatów stacjonarnych w poszczególnych miastach:

 

Warszawa – Warsztaty czekają na wznowienie

Wrocław – Warsztaty czekają na wznowienie

Kraków – Warsztaty czekają na wznowienie

Łódź – Warsztaty czekają na wznowienie

Katowice – Warsztaty czekają na wznowienie

Gdańsk – Warsztaty czekają na wznowienie

Poznań – Warsztaty czekają na wznowienie

Powyższe informacje aktualizujemy na bieżąco.

Anulowanie udziału w zajęciach

Jeśli Twoja grupa nie rozpoczęła jeszcze warsztatów, lub rozpoczęła, ale pięciodniowy okres rezygnacji jeszcze nie upłynął i chciałbyś zrezygnować ze swojego zapisu ze względu na możliwą zmianę terminów – możesz zamienić go na voucher umożliwiający zapis do dowolnej grupy (stacjonarnej lub online) ważny przez rok, co umożliwi Ci udział w warsztatach w bardziej dogodnym dla Ciebie terminie.

By zamienić swój zapis na voucher wypełnij ten formularz.

Jakie działania podejmujemy, by zapewnić bezpieczeństwo na zajęciach?

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co robimy by uczynić zajęcia strefą wolną od koronawirusa, zapraszamy do zapoznania się z infografiką poniżej:

Do zobaczenia na warsztatach!
Zespół Fundacji