[OSTANIA AKTUALIZACJA: 29.04.21]

 

W skrócie:

Oświadczenie | Pozytywne informacje dot. COVID | Anulowanie udziału | Bezpieczeństwo

——–

Drodzy Uczestnicy!

 

Na ostatniej konferencji rządu ogłoszono plan znoszenia obostrzeń sanitarnych rozłożony w czasie na przestrzeni maja 2021 – ogłoszone obostrzenia dotyczą również odmrażania kultury – bardzo cieszy nas pozytywna zmiana w tym sektorze i nie możemy doczekać się by zobaczyć Was na zajęciach najszybciej jak to możliwe. 

Na podstawie obecnych informacji ustaliliśmy poniższą planowaną datę wznowienia zajęć stacjonarnych:

15 maja 2021 r.

– Planowana data wznowienia zajęć stacjonarnych w Fundacji Varsztatovnia

W przypadku wybranych grup w których możliwe będzie wznowienie spotkań przed tym terminem będziemy kontaktować się indywidualnie z każdym zapisanym telefonicznie lub mailowo.

Do oficjalnego otwarcia zajęć

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

> Ogłoszona data może ulec zmianie z uwagi na obostrzenia sanitarne. Zajęcia od daty wznowienia zajęć będziemy wznawiać w pierwszym możliwym terminie – wszystkie zajęcia zostaną wznowione w tych samych dniach tygodnia oraz godzinach w jakich były rozpoczęte lub na jakie były planowane. Nie zmieni się również liczba zajęć w grupie. Gdy terminy zajęć danej grupy zostaną finalnie potwierdzone będziemy kontaktować się ze wszystkimi zapisanymi telefonicznie, by potwierdzić dostępność terminów lub zaproponować przeniesienie – prosimy o bycie pod telefonem 🙂

Nowe terminy warsztatów znajdziecie w kalendarzu zajęć szukając po nawie grupy (uwaga: aktualizacja kalendarza może pojawić się do kilku dni po dacie tego oświadczenia).

Zajęcia online odbywają się bez zakłóceń, niezależnie od obostrzeń.

Bardzo dziękujemy Wam za wyrozumiałość jaką obdarzacie Fundację w obliczu wymuszonego przez obostrzenia wszytrzymania części zajeć – wiemy, że czekanie na warsztaty może się dłużyć, dlatego doceniamy Waszą cierpliwość. Zapewniamy że nie możemy się doczekać by znów Was zobaczyć twarzą w twarz. Do zobaczenia niebawem!

Pozytywne informacje dotyczące COVID-19

Mimo kolejnego przedłużenia obostrzeń dochodzą do nas również pozytywne wieści dotyczące pandemii:

– Dynamika szczepień przeciwko COVID-19 w naszym kraju rośnie, co sugeruje, że powrót do normalności może być bliższy niż by się wydawało:

(źródło: gov.pl)

– Wykres zachorowań na COVID-19 w ujęciu tygodniowym po wystąpieniu III fali konsekwentnie spada:

(źródło: Covid Trends)

– Znoszenie obostrzeń sanitarnych zostało zaplanowane i ogłoszone na przestrzeń maja 2021. Ogłoszone obostrzenia dotyczą również odmrażania sektora kulturalnego.

Status warsztatów stacjonarnych w poszczególnych miastach:

 

Warszawa – Warsztaty czekają na wznowienie

Wrocław – Warsztaty czekają na wznowienie

Kraków – Warsztaty czekają na wznowienie

Łódź – Warsztaty czekają na wznowienie

Katowice – Warsztaty czekają na wznowienie

Gdańsk – Warsztaty czekają na wznowienie

Poznań – Warsztaty czekają na wznowienie

Wybrane grupy w powyższych miastach mogą się odbywać – ze wszystkimi uczestnikami grup wznawianych wcześniej będziemy kontaktować się indywidualnie. Powyższe informacje aktualizujemy na bieżąco.

Anulowanie udziału w zajęciach

Jeśli Twoja grupa nie rozpoczęła jeszcze warsztatów, lub rozpoczęła, ale pięciodniowy okres rezygnacji jeszcze nie upłynął i chciałbyś zrezygnować ze swojego zapisu ze względu na możliwą zmianę terminów – możesz zamienić go na voucher umożliwiający zapis do dowolnej grupy (stacjonarnej lub online) ważny przez rok, co umożliwi Ci udział w warsztatach w bardziej dogodnym dla Ciebie terminie.

By zamienić swój zapis na voucher wypełnij ten formularz.

Jakie działania podejmujemy, by zapewnić bezpieczeństwo na zajęciach?

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co robimy by uczynić zajęcia strefą wolną od koronawirusa, zapraszamy do zapoznania się z infografiką poniżej:

Do zobaczenia na warsztatach!
Zespół Fundacji