fbpx

Varsztatovnie znacie jako Fundację działającą z korzeniami warszawskimi. Tutaj od ponad 3 lat z pasją organizujemy warsztaty wokalne, pisarskie, teatralne, improwizacyjne, manualne i ruchowe. To tu popełnialiśmy pierwsze błędy i stawialiśmy czoło pierwszym niezebranym grupom, oraz pierwszym niezadowolonym klientom.

Tutaj też mieliśmy przyjemność oglądać jak Varsztatovnia rośnie, ewoluuje, tworzy własną społeczność, zrzesza wspaniałych ludzi i robi “dobrą robotę” czyniąc zajęcia coraz lepszymi i ciekawszymi, a nasi uczestnicy rosną i uczą się nowych rzeczy.

Jednakże.

Z przyjemnością ogłaszamy Wam, że wychodzimy poza warszawskie podwórko. W Warszawie oczywiście będziemy już do końca czasów, ale od 26 lutego ruszamy z programem artystycznym również we Wrocławiu! Na pierwsze wrocławskie warsztaty pisarskie “Od pomysłu do historii” można zapisać się już teraz tutaj. Zapraszamy serdecznie.

Całe przedsięwzięcie nie odbyłoby się bez pomocy zaprzyjaźnionego Gabinetu Niezależnych Działań Artystycznych, który wsparł nas przy dotarciu do wrocławskich artystów. Dzięki!

Wszystkie warsztaty we Wrocławiu znajdziesz na stronie /Warsztaty/Wroclaw: