fbpx
Opis wydarzenia:Warsztaty teatralne we Wrocławiu

Udział bezpłatny | Obowiązują zapisy

  Wrocław

Wolnych miejsc warsztatowych: 5

r
Te zajęcia są dedykowane osobom, które nigdy nie były zapisane na warsztaty w danej tematyce w Varsztatovni.

Jeśli zastanawiasz się nad zapisem na zajęcia cykliczne – zapisz się tu i sprawdź czy to dla Ciebie!

Na warsztatach teatralnych stawiamy przede wszystkim na dobrą zabawę, bo wierzymy że to właśnie ona otwiera nas na spontaniczne działania i zachęca do poszukiwania własnej autentyczności i nowych form ekspresji.

We wspólnej pracy warsztatowej wykorzystamy całą gamę narzędzi – będziemy tworzyć z improwizacją oraz skupimy się na pracy z partnerem scenicznym. Wspólnie stawimy czoło tremie, oraz popracujemy z własnymi emocjami, ucząc się wykorzystywać je na własną korzyść.

Zajęcia są dedykowane osobom dorosłym początkującym, które zastanawiają się czy trzymiesięczny cykl zajęciowy, na który można zapisać się tutaj jest dla nich.

Jak wyglądają warsztaty? Spotykamy się w kilkanaście osób. Będziemy ćwiczyć improwizację teatralną na poziomie podstawowym. Nie musiz mieć doświadcenia! Pamiętaj, aby mieć na sobie wygodne ubranie, które nie będzie krępowało ruchów. 

Udział w warsztatch jest bezpłatny – obowiązują zapisy poniżej.

Prowadzi:

Paulina Jagiełło

Animator kultury, instruktor teatralny. Absolwentka specjalizacji teatralnej Policealnego Studium Animatorów Kultury „SKiBA” we Wrocławiu.

Z teatrem jestem związana od 5 roku życia, początkowo grałam w teatrach dziecięcych i młodzieżowych. Od kilku lat odkrywam czym jest animacja kultury i reżyseria teatralna realizując autorski projekt„Teatr Marzycieli”. W ramach dyplomu w Policealnym Studium Animatorów Kultury SKiBA wyreżyserowałam spektakl „I tu mi dobrze?” (2022). Oraz przeprowadziłam cykl autorskich warsztatów z różnymi grupami wiekowymi (od 3 do 22 roku życia) w tym z grupą integracyjną. Chociaż w teatrze spędziłam większość swojego życia, wciąż staram się odkrywać i szukać nowych możliwości rozwoju. Ukończyłam Szkołę Dramy Stosowanej I stopnia Stowarzyszenia Praktyków Dramy Stop-klatka w Warszawie (2022). Uczestniczyłam w wielu warsztatach z aktorami i twórcami teatralnymi, poznając różne metody i techniki aktorskie. Posiadam między innymi certyfikaty trenera dziecięcej edukacji teatralnej i Bajkoterapii. W swojej pracy przede wszystkim stawiam na dobrą zabawę, poznawanie siebie, swoich emocji i rozwój twórczego potencjału. Wykorzystuje między innymi improwizację, prace z tekstem, z głosem, elementy dramy stosowanej oraz animacje przedmiotu czyli teatr lalek, który jest moją pierwszą teatralną miłością. Wierze w edukacje poprzez sztukę i to, że w teatrze jest miejsce dla każdego! Obecnie studiuje Pedagogikę ogólną na Uniwersytecie Wrocławskim.

Jeśli po zapisie będziesz musiał_a odwołać swoje uczestnictwo – prosimy o maila na [email protected] z informacją z możliwie jak największym wyprzedzeniem. Dzięki! <3

Nadchodzące spotkanie:

Termin spotkania:

13 kwietnia 2023 (czwartek)
18:00 – 20:00

Miejsce spotkania:

Kontury Kultury

Ul. Kazimierza Jagiellończyka 10A

Wolnych miejsc warsztatowych: 5

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia! 🙂