fbpx

Opis zajęć:Roztańcz się na świat
Jam taneczny

Cotygodniowe zajęcia otwarte
Gdańsk (zobacz też inne warsztaty)

p

Warsztaty odbywają się w otwartej formie “jam” – każdy uczestnik może dołączyć oraz opuścić grupę w dowolnym momencie.

Opłaty są naliczane comiesięcznie w formie subskrybcji, w każdej chwili można zrezygnować z uczestnictwa.

Jamy to cotygodniowe szaleństwo taneczne dla każdego, kto chce się poczuć dobrze w swojej skórze, nauczyć się wyrażać emocje poprzez ruch oraz świetnie się bawić. Zapraszamy osoby początkujące oraz średniozaawansowane.

Na zajęciach będziemy wykonywać rutynowe ćwiczenia, które będą miały na celu kontrolę ciała, wzmacnianie mięśni oraz poprawę koordynacji ruchowej. Pojawią się również ćwiczenia improwizacyjne dostosowane do poziomu grupy. Na każdych warsztatach będziemy odkrywać i uczyć się wyrażać nowe emocje oraz postaramy się odgrywać różne postacie. Na koniec każdego treningu będziemy uczyć się choreografii współgrającej z daną tematyką zajęć.

Będziemy wykorzystywać różne techniki taneczne tj. jazz, taniec współczesny oraz elementy tańca klasycznego. Nie mamy zamiaru się ograniczać, ponieważ uważamy, że nie powinniśmy szufladkować sztuki. Uspokajamy! Każda sugestia jest również mile widziana. Alternatywne, klasyczne jak również pop-owe brzmienia na sali też nie powinny być zaskoczeniem.

Radzimy na zajęcia zabrać ze sobą dużą butelkę wody, jako że taniec to również ogromny wysiłek fizyczny, który bez wątpienia nie zostanie oszczędzony.

Prowadzący:


 

Paulina Augustyniak

urodzona we Włocławku, tancerka, choreografka, obecnie Studentka Politechniki Gdańskiej. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat. Do 2017 była członkinią zespołu tańca klasycznego Classic działającego przy Centrum Kultury „Browar B.” we Włocławku, a w latach 2013-2017 także jego solistką. Razem z zespołem Classic zdobyła wiele nagród na ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursach, oraz konfrontacjach tanecznych, m.in. I miejsce oraz nagroda specjalna za Wybitne Osiągnięcia Artystyczne przyznana przez Sekcję Tańca i Baletu Związku Artystów Scen Polskich podczas Międzynarodowego Konkursu Sztuki Baletowej w Elblągu.  Razem z zespołem Classic uczestniczyła w tanecznej wymianie międzynarodowej z zespołem Rovesnik (Białoruś). Była również cheerleaderką należącą do grupy Anwil Dance Team związaną z drużyną koszykówki Anwil Włocławek. W swojej edukacji tanecznej zetknęła się także z technikami tańca towarzyskiego oraz aerobikiem sportowym, przygotowując układy choreograficzne. Taniec jest jej wielką pasją, którą stara się przekazać uczestniczkom prowadzonych przez siebie zajęć. Jako instruktorka kładzie nacisk przede wszystkim na pracę z emocjami, ważną częścią jej warsztatów jest improwizacja poprzedzona technicznym przygotowaniem. Za swoje taneczne motto przyjęła słowa: „Wszystko co chcesz powiedzieć można wyrazić tańcem, wtedy jest to proste i łatwe” Heywood Broun.

 

 Zdjęcia warsztatowe:

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa 'Ampeliusz’

Start jamów:
19 sierpnia 2021

Dni spotkań:
Czwartki;
17:30-19:00

Grupa wiekowa:
Dorośli (19+)

Miejsce spotkań:
Akademia Artystyczna

Al. Grunwaldzka 355
Gdańsk

Poziom:
Początkujący / Średniozaawansowany
Warsztaty odbywają się w formie jamów – oznacza to, że uczestnik może dołączyć i opuścić grupę w dowolnym momencie. Płatności za warsztaty odbywają się na początku każdego miesiąca.

Szczegóły grup

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych i studentów (grupy dorosłe).

Jeżeli jesteś poniżej lub powyżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Jeśli te terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o nowych grupach. Dostaniesz maila maila, gdy otworzy się kolejna grupa. 🙂

Zapisy zamknięte!

Niestety zapisy do tej grupy zostały zakończone.
Jeśli ostatnia grupa niedawno została zamknięta – bardzo możliwe, że w przeciągu kilku dni powstanie następna – zachęcamy do zostawienia maila, by otrzymać powiadomienie gdy to się stanie! (powiadomienia o grupach można wyłączyć w dowolnym momencie)  Będziemy informować Cię tylko o grupach, które odbywają się w wybranym mieście i o ogólnodostępnych zajęciach online


  Warsztaty wokalne i muzyczneWarsztaty teatralne / improWarsztaty ruchowe / taneczneWarsztaty kreatywne / manualne / pisarskieWarsztaty rozwojowe / terapeutyczneWszystkie warsztaty

  PolskiAngielskiUkraińskiRosyjski
  Zapraszamy też do rzucenia okiem na pozostałe warsztaty – na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

  Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

  Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

  Do zobaczenia na zajęciach! 🙂