fbpx

Opis zajęć:Wakacyjne warsztaty wokalne

“Rozśpiewaj się na lato”

Wakacje 2019
Lipiec
Gdańsk (zobacz też inne miasta)

Na tej stronie zapiszesz się na warsztaty wokalne w formach wakacyjnych. Rzuć też okiem na warsztaty poza wakacjami, na które obecnie trwają zapisy 🙂

Wokalne warsztaty w te wakacje to dobra propozycja dla osób początkujących oraz już śpiewających. 6 spotkań intensywnej pracy pomoże zgłębić uczestnikom wiedzę na temat oddechu, budowy aparatu głosowego i rezonatorów, a także umożliwi pracę nad indywidualną interpretacją kreatywną w utworach. Odkryjemy siebie i swój głos.

Zajęcia grupowe nauczą nas pracy i śpiewu w zespole. Uczestnicy będą mieli okazję rozwijać słuch harmoniczny podczas śpiewu w wielogłosie, a także nauczyć się pracy z mikrofonem. Zajęcia obejmować będą pracę nad techniką wokalną: emisją głosu, dykcją, prawidłowym oddechem, pracy nad ciałem i postawą,interpretacją tekstu oraz pracę nad ruchem scenicznym. Prowadzący słucha grupy i w zależności od jej zainteresowań stara się dobrać materiał. Każdy będzie mógł w pełni skorzystać z pracy w twórczej grupie i wspólnie poimprowizować.

Praca na próbach jest intensywna, dynamiczna, z dużym naciskiem na odkrycie w uczestnikach swojego unikatowego brzmienia ,wyrobienie swobody w używaniu własnego głosu i osiągnięcie prawidłowej emisji. Ćwiczenia odbywają się w pełnej grupie, z podziałem na mniejsze zespoły, i indywidualnie – są one na bieżąco dostosowywane do rozwoju uczestników, ich silnych stron i tych, nad którymi należy popracować.

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Prowadzący:


 

Julita Zielińska

Wokalistka, kompozytorka, pedagog. Członkini zespołu Lepi.my, Zielińska oraz Ziewa. Od pięciu lat, wykładowca w Akademii Muzyki Rozrywkowej, od trzech – trener w złotych szeregach ekipy warsztatów Just Cover It w Warszawie i nie tylko, wykładowca na corocznych Kreatywnych Warsztatach Wojtka Pilichowskiego. Współpracowała między innymi z Krzysztofem Ścierańskim, Dick4Dick, Grażyną Łobaszewską, Sotei. Laureatka prestiżowych konkursów takich jak
np. Jarocińskie Rytmy Młodych, Spotkania zamkowe w Olsztynie, Frazy w Poznaniu, Maraton Piosenki Osobistej i wiele innych. Uczyła się u artystów takich jak Paulina Przybysz, Wojtek Pilichowski, Natalia Kwiatkowska czy Grażyna Łobaszewska.

Gdzie i kiedy odbywają się próby?

Grupa spotyka się w Domu Sztuki przy ul. Wilhelma Stryjewskiego 25 w Gdańsku w godzinach 17:10-19:10
od 15.07.

Zajęcia odbędą się w dniach:
15.07.2019 poniedziałek
16.07.2019 wtorek
17.07.2019 środa
22.07.2019 poniedziałek
23.07.2019 wtorek
24.07.2019 środa

Gdzie i kiedy odbywają się próby?

Grupa liczy do 16 osób i jest przeznaczona dla osób w przedziale wiekowym 18-30 lat – Jeśli jednak wiesz, że odnajdziesz się w grupie będąc poniżej lub powyżej przedziału wiekowego – również zapraszamy!

Warsztat jest dedykowany osobom początkującym oraz średnio-zaawansowanym.

Jak się zapisać?

 

Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać można się:

 Przez formularz zapisu na tej stronie.

 Mailowo – zapisy@varsztatovnia.pl – w tytule imię i nazwisko uczestnika, dopisek “V6-11” oraz numer grupy (wymaga potwierdzenia z naszej strony).

 Telefonicznie – na numer 6666 444 05

 

W treści zgłoszenia prosimy o podanie imienia, nazwiska i daty urodzenia uczestnika oraz telefonu kontaktowego.

Mile widziana, ale nieobowiązkowa, jest informacja o dotychczasowych ewentualnych doświadczeniach wokalnych zapisujących się osób 🙂

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz ten formularz – są jeszcze wolne miejsca!
Po wypełnieniu formularza wyślemy Ci potwierdzenie zapisu
Zapisuję się z kimś / Byłem już na zajęciach


Pamiętaj, że druga osoba też musi wypełnić formularz zapisowy!

Zgłoszenie rezerwuje stałe miejsce w grupie warsztatowej pod warunkiem płatności do 3 dni roboczych od zapisu (cena i dane płatności na tej stronie oraz w mailu potwierdzającym)
.Płatności

Opłaty wnoszone są w formie przelewu bankowego. Koszt udziału jest następujący dla różnych grup:

OPŁATA JEDNORAZOWA – 420,- *

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub nie byłeś, ale zapisujesz się w grupie 2 lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie)

Terminy wnoszenia opłat:

Płatności za warsztaty odbywają się z góry. Zapis przez formularz rezerwuje miejsce na warsztatach na 3 dni robocze – wpłata zapewnia uczestnictwo w warsztatach.

Opłatę za warsztaty należy wpłacić na konto Fundacji przed pierwszymi zajęciami. 

 

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 2 pierwszych warsztatów bez podawania powodu.

Dane do przelewu:

 


Fundacja SWAP
ul. Kwitnąca 5/45
01- 926 Warszawa
mBank
09 1140 2004 0000 3302 7787 3141

(W tytule przelewu kod “V6-11” oraz Imię i nazwisko uczestnika)

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: zapisy@varsztatovnia.pl,   lub na nasz numer: 6666 444 05

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera:Treść newsletterów dopasowujemy do miast 🙂

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂