fbpx

Opis zajęć:Wakacyjne warsztaty wokalne

„Rozśpiewaj się na lato”

Wakacje 2019
Gdańsk (zobacz też inne miasta)

Na tej stronie zapiszesz się na warsztaty wokalne w formach wakacyjnych – rzuć też okiem na warsztaty wokalne w formach zwykłych na które obecnie trwają zapisy 🙂

Wokalne warsztaty w te wakacje to dobra propozycja dla osób początkujących oraz już śpiewających. 6 spotkań intensywnej pracy pomoże zgłębić uczestnikom wiedzę na temat oddechu, budowy aparatu głosowego i rezonatorów, a także umożliwi pracę nad indywidualną interpretacją kreatywną w utworach. Odkryjemy siebie i swój głos.

Zajęcia grupowe nauczą nas pracy i śpiewu w zespole. Uczestnicy będą mieli okazję rozwijać słuch harmoniczny podczas śpiewu w wielogłosie, a także nauczyć się pracy z mikrofonem. Zajęcia obejmować będą pracę nad techniką wokalną: emisją głosu, dykcją, prawidłowym oddechem, pracy nad ciałem i postawą,interpretacją tekstu oraz pracę nad ruchem scenicznym. Prowadzący słucha grupy i w zależności od jej zainteresowań stara się dobrać materiał. Każdy będzie mógł w pełni skorzystać z pracy w twórczej grupie i wspólnie poimprowizować.

Praca na próbach jest intensywna, dynamiczna, z dużym naciskiem na odkrycie w uczestnikach swojego unikatowego brzmienia ,wyrobienie swobody w używaniu własnego głosu i osiągnięcie prawidłowej emisji. Ćwiczenia odbywają się w pełnej grupie, z podziałem na mniejsze zespoły, i indywidualnie – są one na bieżąco dostosowywane do rozwoju uczestników, ich silnych stron i tych, nad którymi należy popracować.

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Prowadzący:


 

Julia Olędzka

Wokalistka ucząca się u najlepszych polskich wokalistów i pedagogów takich jak: Grażyna Łobaszewska, Elżbieta Zapendowska, Joanna Zagdańska. Laureatka głównych nagród na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach wokalnych, gdzie w jury zasiadali m.in – Zbigniew Wodecki, Beata Kozidrak, Urszula Dudziak, Elżbieta Skrętkowska, Adam Sztaba.

Czynnie współpracuje ze stacjami telewizyjnymi śpiewając gościnnie w wielu programach np, „Taniec z Gwiazdami. Dancing With The Stars” , „Mam Talent” , „Sylwestrowa Noc Telewizyjna TVN” , „Projekt Plaża”. Użycza swego głosu dubbingując śpiewające postaci w popularnych bajkach i serialach Disneya. 
Czynnie pracuje jako pedagog wokalny z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Gdzie i kiedy odbywają się próby?

Grupa spotyka się w Domu Sztuki przy ul. Wilhelma Stryjewskiego 25 w Gdańsku w godzinach 17:00-19:00
od 29 lipca 2019 (2 tygodnie, po 3 razy w tygodniu).

Zajęcia odbędą się w dniach:
29 lipca poniedziałek
31 lipca środa
2 sierpnia piątek
5 sierpnia poniedziałek
7 sierpnia środa
9 sierpnia piątek

Ile osób liczy grupa i jaki jest przedział wiekowy?

Grupa liczy do 16 osób i jest przeznaczona dla osób w przedziale wiekowym 19-30 lat – Jeśli jednak wiesz, że odnajdziesz się w grupie będąc poniżej lub powyżej przedziału wiekowego – również zapraszamy!

Warsztat jest dedykowany osobom początkującym oraz średnio-zaawansowanym.

Zapisy zamknięte!

Niestety na te warsztaty zapisy zostały zakończone.
Zapraszamy do rzucenia okiem na pozostałe warsztaty – na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected],   lub na nasz numer: 6666 444 05

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂