fbpx

Opis zajęć:Warsztaty wokalne zakończone koncertem

“Rozśpiewaj się na świat”

Start semestru – wrzesień 2019
Gdańsk (zobacz też inne miasta)

Kolejna tura warsztatów wokalnych jest dedykowana dla osób początkujących oraz średnio-zaawansowanych. Podczas spotkań zgłębimy  podstawy śpiewu, oddechu, budowy aparatu głosowego i rezonatorów, a także zajmiemy się indywidualną interpretacją kreatywną w utworach.

Grupowe zajęcia wokalne dają możliwość nauki pracy w zespole. Zajęcia obejmować będą pracę nad techniką wokalną: emisją głosu, dykcją, prawidłowym oddechem, interpretacją tekstu oraz pracę nad ruchem scenicznym. Uczestnicy będą mieli okazję rozwijać słuch harmoniczny podczas śpiewu w wielogłosie, a także zapoznają się z technikami radzenia sobie z tremą na scenie. Zajęcia oparte będą głównie na technice belcanto, wzbogacone o podstawy mixu, twangu i curbingu. Oprócz tego zastosujemy zabawy i gry teatralno-wokalne, które wyzwalają mnóstwo pozytywnej energii, otwierają i świetnie integrują grupę.

Praca na próbach jest intensywna, dynamiczna, z dużym naciskiem na odkrycie w uczestnikach swojego unikatowego brzmienia, wyrobienie swobody w używaniu własnego głosu i osiągnięcie prawidłowej emisji. Ćwiczenia odbywają się w pełnej grupie, z podziałem na mniejsze zespoły, i indywidualnie – są one na bieżąco dostosowywane do rozwoju uczestników, ich silnych stron i tych, nad którymi należy popracować.

Ze wszystkich solowych utworów stworzymy magnum opus naszych zajęć, w którym, wykorzystując duety, utwory solowe i tercety, wystąpimy przed publicznością w formie koncertu wieńczącego naszą pracę. Jeśli nigdy wcześniej nie występowałeś, lub nie masz w tym dużego doświadczenia – bez obaw – podołamy temu wyzwaniu!

Istnieje możliwość kontynuacji 🙂

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Prowadzące:


 

Julita Zielińska

Wokalistka, kompozytorka, pedagog. Członkini zespołu Lepi.my, Zielińska oraz Ziewa. Od pięciu lat, wykładowca w Akademii Muzyki Rozrywkowej, od trzech – trener w złotych szeregach ekipy warsztatów Just Cover It w Warszawie i nie tylko, wykładowca na corocznych Kreatywnych Warsztatach Wojtka Pilichowskiego.

Współpracowała między innymi z Krzysztofem Ścierańskim, Dick4Dick, Grażyną Łobaszewską, Sotei. Laureatka prestiżowych konkursów takich jak np. Jarocińskie Rytmy Młodych, Spotkania zamkowe w Olsztynie, Frazy w Poznaniu, Maraton Piosenki Osobistej i wiele innych. Uczyła się u artystów takich jak Paulina Przybysz, Wojtek Pilichowski, Natalia Kwiatkowska czy Grażyna Łobaszewska.

Julia Olędzka

Wokalistka ucząca się u najlepszych polskich wokalistów i pedagogów takich jak: Grażyna Łobaszewska, Elżbieta Zapendowska, Joanna Zagdańska. Laureatka głównych nagród na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach wokalnych, gdzie w jury zasiadali m.in – Zbigniew Wodecki, Beata Kozidrak, Urszula Dudziak, Elżbieta Skrętkowska, Adam Sztaba.

Czynnie współpracuje ze stacjami telewizyjnymi śpiewając gościnnie w wielu programach np, “Taniec z Gwiazdami. Dancing With The Stars” , “Mam Talent” , “Sylwestrowa Noc Telewizyjna TVN” , “Projekt Plaża”. Użycza swego głosu dubbingując śpiewające postaci w popularnych bajkach i serialach Disneya.
Czynnie pracuje jako pedagog wokalny z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Ile osób liczy grupa i jaki jest podział grup?

Grupa I (16-18 lat) poziom początkujący/
średnio-zaawansowany: 
spotkania raz w tygodniu po 2h przez 13 tygodni (w sumie 13 spotkań w tym próba generalna). Zajęcia kończą się koncertem. Prowadzi Julia Olędzka.

Grupa II (19-30 lat) poziom początkujący:
spotkania raz w tygodniu po 2h przez 13 tygodni
(w sumie 13 spotkań w tym próba generalna). Zajęcia kończą się koncertem. Prowadzi Julia Olędzka.

Grupa III (19-30 lat) poziom średnio-zaawansowany:
spotkania raz w tygodniu po 2h przez 13 tygodni
(w sumie 13 spotkań w tym próba generalna). Zajęcia kończą się koncertem. Prowadzi Julita Zielińska.

 

Grupa liczy do 16 osób. Jeśli wiesz, że odnajdziesz się w grupie będąc poniżej lub powyżej przedziału wiekowego – również zapraszamy!

Gdzie i kiedy odbywają się próby?

Grupa I spotyka się w środy w godzinach 17:00-19:00 w Domu Sztuki przy ul. Wilhelma Stryjewskiego 25 w Gdańsku. Pierwsze zajęcia odbędą się 18 września.

Grupa II spotyka się w środy w godzinach 19:15-21:15 w Domu Sztuki przy ul. Wilhelma Stryjewskiego 25 w Gdańsku. Pierwsze zajęcia odbędą się 18 września.

Grupa III spotyka się we wtorki w godzinach 17:00-19:00 w Domu Sztuki przy ul. Wilhelma Stryjewskiego 25 w Gdańsku. Pierwsze zajęcia odbędą się 17 września.

Wilhelma Stryjewskiego 25

Jak się zapisać?

 

Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać można się:

 Przez formularz zapisu na tej stronie.

 Mailowo – zapisy@varsztatovnia.pl – w tytule imię i nazwisko uczestnika i kod warsztatów “Wokal GDA”(wymaga potwierdzenia z naszej strony).

 Telefonicznie – na numer 6666 444 05

 

W treści zgłoszenia prosimy o podanie imienia, nazwiska i daty urodzenia uczestnika oraz telefonu kontaktowego.

Mile widziana, ale nieobowiązkowa, jest informacja o dotychczasowych ewentualnych doświadczeniach wokalnych zapisujących się osób 🙂

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz ten formularz – w grupie są wolne miejsca!
Po wypełnieniu formularza wyślemy Ci potwierdzenie zapisu
Zapisuję się z kimś / Byłem już na zajęciach


Pamiętaj, że druga osoba też musi wypełnić formularz zapisowy!Szczegóły dotyczące grup znajdziesz powyżej na tej stronie

Poniżej w cudzysłowie wpisz TAG WARSZTATÓW

Zgłoszenie rezerwuje stałe miejsce w grupie warsztatowej pod warunkiem płatności do 3 dni roboczych od zapisu (cena i dane płatności na tej stronie oraz w mailu potwierdzającym)
.Płatności

Opłaty wnoszone są w formie przelewu bankowego.

OPŁATA JEDNORAZOWA – 570 ,- * z uwzględnieniem koncertu finałowego
(po 2 września 670 ,-)

lub

RATY – 3 x 220 ,- z uwzględnieniem koncertu finałowego
(po 2 września 3 x 255 ,-)

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie). W przypadku płatności pełnej kwoty za zajęcia obowiązuje płatność przed pierwszymi zajęciami. W przypadku rat – pierwsza rata rezerwuje miejsce w grupie, druga rata do czwartych zajęć, trzecia rata do ósmych zajęć.

Spotkania odbywają się raz w tygodniu. Kurs obejmuje 13 spotkań (w tym próba generalna) i koncert finałowy.

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 5 dni po pierwszych zajęciach bez podawania powodu.

Dane do przelewu:

 


Fundacja SWAP
ul. Kwitnąca 5/45
01- 926 Warszawa
mBank
09 1140 2004 0000 3302 7787 3141

(W tytule przelewu kod warsztatów “Wokal GDA” oraz Imię i nazwisko uczestnika)

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: zapisy@varsztatovnia.pl,   lub na nasz numer: 6666 444 05

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂