fbpx

Opis zajęć:Warsztaty wokalne zakończone koncertem

“Rozśpiewaj się na świat”

Gdańsk – Marzec 2019
środy o 19:10
Od 27 marca

Kolejna tura warsztatów wokalnych jest dedykowana dla osób początkujących oraz średnio-zaawansowanych. Podczas 12 spotkań zgłębimy  podstawy śpiewu, oddechu, budowy aparatu głosowego i rezonatorów, a także zajmiemy się indywidualną interpretacją kreatywną w utworach.

Grupowe zajęcia wokalne dają możliwość nauki pracy w zespole. Zajęcia obejmować będą pracę nad techniką wokalną: emisją głosu, dykcją, prawidłowym oddechem, interpretacją tekstu oraz pracę nad ruchem scenicznym. Uczestnicy będą mieli okazję rozwijać słuch harmoniczny podczas śpiewu w wielogłosie, a także zapoznają się z technikami radzenia sobie z tremą na scenie. Zajęcia oparte będą głównie na technice belcanto, wzbogacone o podstawy mixu, twangu i curbingu. Oprócz tego zastosujemy zabawy i gry teatralno-wokalne, które wyzwalają mnóstwo pozytywnej energii, otwierają i świetnie integrują grupę.

Praca na próbach jest intensywna, dynamiczna, z dużym naciskiem na odkrycie w uczestnikach swojego unikatowego brzmienia, wyrobienie swobody w używaniu własnego głosu i osiągnięcie prawidłowej emisji. Ćwiczenia odbywają się w pełnej grupie, z podziałem na mniejsze zespoły, i indywidualnie – są one na bieżąco dostosowywane do rozwoju uczestników, ich silnych stron i tych, nad którymi należy popracować.

Ze wszystkich solowych utworów stworzymy magnum opus naszych zajęć, w którym, wykorzystując duety, utwory solowe i tercety, wystąpimy przed publicznością w formie koncertu wieńczącego naszą pracę. Jeśli nigdy wcześniej nie występowałeś, lub nie masz w tym dużego doświadczenia – bez obaw – podołamy temu wyzwaniu!

Istnieje możliwość kontynuacji 🙂

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Prowadząca:


 

Julita Zielińska

Wokalistka, kompozytorka, pedagog. Członkini zespołu Lepi.my, Zielińska oraz Ziewa. Od pięciu lat, wykładowca w Akademii Muzyki Rozrywkowej, od trzech – trener w złotych szeregach ekipy warsztatów Just Cover It w Warszawie i nie tylko, wykładowca na corocznych Kreatywnych Warsztatach Wojtka Pilichowskiego.

Współpracowała między innymi z Krzysztofem Ścierańskim, Dick4Dick, Grażyną Łobaszewską, Sotei. Laureatka prestiżowych konkursów takich jak np. Jarocińskie Rytmy Młodych, Spotkania zamkowe w Olsztynie, Frazy w Poznaniu, Maraton Piosenki Osobistej i wiele innych. Uczyła się u artystów takich jak Paulina Przybysz, Wojtek Pilichowski, Natalia Kwiatkowska czy Grażyna Łobaszewska.

Gdzie i kiedy odbywają się próby?

Warsztaty wokalne odbywają się w środy od 27 marca 2019. Grupa spotyka się o 19:10

Spotkania odbywają się co tydzień w Domu Sztuki na ul. Wilhelma Stryjewskiego 25 w Gdańsku.

Pojedyncze warsztaty trwają 2 godziny.
Kurs obejmuje 12 zajęć + koncert

Ile osób liczy grupa i jakie są przedziały wiekowe?

Grupa liczy do 16 osób i jest przeznaczona dla osób w przedziale wiekowym 20-30 lat – Jeśli jednak wiesz, że odnajdziesz się w grupie będąc poniżej lub powyżej przedziału wiekowego – również zapraszamy!

Warsztat jest dedykowany osobom początkującym oraz średnio-zaawansowanym.

Wilhelma Stryjewskiego 25

Jak się zapisać?

 

Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać można się:

 Przez formularz zapisu na tej stronie.

 Mailowo – zapisy@varsztatovnia.pl – w tytule imię i nazwisko uczestnika i kod warsztatów “V4-23″(wymaga potwierdzenia z naszej strony).

 Telefonicznie – na numer 6666 444 05

 

W treści zgłoszenia prosimy o podanie imienia, nazwiska i daty urodzenia uczestnika oraz telefonu kontaktowego.

Mile widziana, ale nieobowiązkowa, jest informacja o dotychczasowych ewentualnych doświadczeniach wokalnych zapisujących się osób 🙂

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz ten formularz – w grupie są wolne miejsca!
Po wypełnieniu formularza wyślemy Ci potwierdzenie zapisu
Zapisuję się z kimś


Zgłoszenie rezerwuje stałe miejsce w grupie warsztatowej pod warunkiem płatności do 3 dni roboczych od zapisu (cena i dane płatności poniżej)
.Płatności

Opłaty wnoszone są w formie przelewów.

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS– 550zł*

*przy zapisie w grupie 2 i więcej osób obowiązuje zniżka 10% dla każdego uczestnika

 

Spotkania odbywają się raz na tydzień. Kurs obejmuje 12 spotkań + koncert.

 

Terminy wnoszenia opłat:

Płatności za warsztaty odbywają się z góry. Pierwsza wpłata (oraz zapis na warsztaty przy płatności w przeciągu 3 dni roboczych od zgłoszenia) rezerwuje miejsce w grupie.

Pełną kwotę  należy wpłacić na konto Fundacji przed pierwszymi zajęciami – stałe miejsce w grupie rezerwuje opłacenie kwoty wpisowej.

 

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 5 dni po pierwszych zajęciach bez podawania powodu.

Dane do przelewu:

 


Fundacja SWAP
ul. Kwitnąca 5/45
01- 926 Warszawa
mBank
09 1140 2004 0000 3302 7787 3141

(W tytule przelewu kod warsztatów “V4-23” oraz Imię i nazwisko uczestnika)

Wszelkie pytania prosimy kierować na mail: zapisy@varsztatovnia.pl, lub na nasz numer: 6666 444 05

Do zobaczenia na zajęciach!