fbpx

Opis zajęć:


Improwizacja teatralna
Jam session

Cotygodniowe zajęcia otwarte
Kraków (zobacz też inne warsztaty)

p

Warsztaty odbywają się w otwartej formie “jam” – każdy uczestnik może dołączyć oraz opuścić grupę w dowolnym momencie.

Opłaty są naliczane comiesięcznie w formie subskrybcji, w każdej chwili można zrezygnować z uczestnictwa.

Jamy to cotygodniowe szaleństwo teatralne dla osób, które chcą się poczuć dobrze w swojej skórze, nauczyć się wyrażać emocje oraz świetnie się bawić. Zapraszamy osoby początkujące oraz średniozaawansowane.

Czym są jamy impro?

Mówi się, że jedną z podstawowych zasad impro jest: Fuck it, którą wdrożymy w życie. Zostaw ograniczenia i przyjdź poaktorzyć w jamach! Czeka na Ciebie tona scenicznego absurdu i jeszcze więcej świadomości swoich możliwości.

Na zajęciach będziemy się posługiwać głównie sztuką improwizacji. Warsztaty skierowany są dla wszystkich początkujących, poszukujących i tych, co chą wiedzieć   więcej. Jamy to szybki zastrzyk informacji, jak słuchać zarówno własnej intuicji jak i partnera na scecnie. Podróż w głąb własnej wyobraźni uświadomi Ci jak wiele narżedzi scenicznych już masz i jak wiele  siedzi w Tobie potencjału.

 

Dla kogo są zajęcia?

Na warsztatach nie oceniamy się, a staramy nawzajem ulepszać. Lubimy iść za impulsem oraz szukać własnej autentyczności. Impro Jamy to świetna forma dla tych, którzy chcą poznać ludzi o podobnej zajawce, dobrze się bawić i podszlifować swoją wrażliwość, spontaniczność i umiejętności wyrażania siebie, które zaprocentują również poza sceną 🙂

 

Jak przygotować się do zajęć?

Do zajęć nie musisz się przygotowywać – wystarczy Twoja obecność i rozwojowe nastawienie! Warsztaty odbywają się w formie ciągłej – oznacza to że ewoluują wraz ze zmieniającą się grupą i jej potrzebami.

Jakie korzyści wyniesiesz z zajęć?

Dzięki jamom impro nauczysz się sprawnie operować słowem oraz tworzyć scenki bez uprzedniego przygotowania. Udział w zajęciach może pomóc Ci przełamać swoją tremę sceniczną, podnieść Twoją pewność siebie, odblokować nowe pokłady kreatywności i spontaniczności. Dodatkowo na zajęciach poznasz ludzi o podobnych zainteresowaniach!

Jakie korzyści wyniesiesz z zajęć?

Dzięki jamom impro nauczysz się sprawnie operować słowem oraz tworzyć scenki bez uprzedniego przygotowania. Udział w zajęciach może pomóc Ci przełamać swoją tremę sceniczną, podnieść Twoją pewność siebie, odblokować nowe pokłady kreatywności i spontaniczności. Dodatkowo na zajęciach poznasz ludzi o podobnych zainteresowaniach!

Prowadzący:


 

Michał Ociepa

improwizator z 14-letnim doświadczeniem, absolwent dziennikarstwa i zarządzania kulturą, konferansjer, menedżer kultury. Od 20 lat nieprzerwanie związany z polską sceną komediową. Swój warsztat zdobywał współpracując z trenerami i instruktorami z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Holandii, Słowenii, Francji, Szwajcarii, Hiszpanii i Australii. Członek krakowskiej Grupy AD HOC. Założyciel Szkoły Improwizacji AD HOC. Organizator Międzynarodowego Festiwalu Improwizacji Scenicznej ImproFest.

 Zdjęcia warsztatowe:

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa 'Yrsa’

Start jamów:
Można zapisać się w dowolnym momencie 

Dni spotkań:
Czwartki;
17:30-19:00

Grupa wiekowa:
Dorośli (19+)

Miejsce spotkań:
Teatr Variete

Grzegórzecka 71
Kraków

Poziom:
Początkujący / Średniozaawansowany

Warsztaty odbywają się w formie jamów – oznacza to, że uczestnik może dołączyć i opuścić grupę w dowolnym momencie. Płatności za warsztaty odbywają się na początku każdego miesiąca. Zajęcia nie odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy.

Szczegóły grup

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych i studentów (grupy dorosłe).

Jeżeli jesteś poniżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Jeśli te terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o nowych grupach. Dostaniesz maila maila, gdy otworzy się kolejna grupa. 🙂

Zapisy zamknięte!

Niestety zapisy do tej grupy zostały zakończone.
Jeśli ostatnia grupa niedawno została zamknięta – bardzo możliwe, że w przeciągu kilku dni powstanie następna – zachęcamy do zostawienia maila, by otrzymać powiadomienie gdy to się stanie! (powiadomienia o grupach można wyłączyć w dowolnym momencie)  Będziemy informować Cię tylko o grupach, które odbywają się w wybranym mieście i o ogólnodostępnych zajęciach online


  Warsztaty wokalne i muzyczneWarsztaty teatralne / impro / performatywneWarsztaty ruchowe / taneczneWarsztaty kreatywne / manualne / pisarskieWarsztaty rozwojowe / terapeutyczneWszystkie warsztaty

  PolskiAngielskiUkraińskiRosyjski
  Zapraszamy też do rzucenia okiem na pozostałe warsztaty – na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

  Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

  Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

  Do zobaczenia na zajęciach! 🙂