Kraków
Obecnie zapisy na te warsztaty są zamknięte. Zachęcamy do włączenia powiadomień o nowych grupach by nie przegapić otwarcia zapisów lub sprawdzenie trwających zapisów.
Te zajęcia są dedykowane osobom, które nigdy nie były zapisane na warsztaty w danej tematyce w Varsztatovni.
Jeśli zastanawiasz się nad zapisem na zajęcia cykliczne – zapisz się tu i sprawdź czy to dla Ciebie!
Na warsztatach teatralnych stawiamy przede wszystkim na dobrą zabawę, bo wierzymy że to właśnie ona otwiera nas na spontaniczne działania i zachęca do poszukiwania własnej autentyczności i nowych form ekspresji.
We wspólnej pracy warsztatowej wykorzystamy całą gamę narzędzi – będziemy tworzyć z improwizacją oraz skupimy się na pracy z partnerem scenicznym. Wspólnie stawimy czoło tremie, oraz popracujemy z własnymi emocjami, ucząc się wykorzystywać je na własną korzyść.
Zajęcia są dedykowane osobom dorosłym początkującym, które zastanawiają się czy trzymiesięczny cykl zajęciowy, na który można zapisać się tutaj jest dla nich.
Jak wyglądają warsztaty? Spotykamy się w kilkanaście osób. Będziemy ćwiczyć improwizację teatralną na poziomie podstawowym. Nie musiz mieć doświadcenia! Pamiętaj, aby mieć na sobie wygodne ubranie, które nie będzie krępowało ruchów.
Udział w warsztatch jest bezpłatny – obowiązują zapisy poniżej.
Prowadzi:
Mateusz Przyłęcki
absolwent Wydziału Aktorskiego (2001) i Wydziału Reżyserii Dramatu (2009) Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie (obecnie Akademia Sztuk Teatralnychim. S. Wyspiańskiego). Studiował również w Akademii Praktyk Teatralnych w Gardzienicach (2001-2003). Wyreżyserował spektakle: „Życie / instrukcja obsługi”, Teatr Współczesny w Szczecinie (premiera listopad 2008), „Lailonia” wg L. Kołakowskiego, Teatr Kana w Szczecinie (premiera przesień 2009), „Stefcia Ćwiek w szponach życia” wg D. Ugresic, Teatr Ludowy, Kraków (premiera listopad 2009), „Tango” S. Mrożka, Teatr Współczesny w Szczecinie (premiera październik 2010), „Czarnoksiężnik Oz” wg F. L. Baum’a, Teatr Lalki i Aktora „Pinokio” w Łodzi (premiera marzec 2011), „Mglisty Billy” wg G. Bianco, Teatr Figur Kraków (premiera czerwiec 2013), „Projekt: MATKA”, Teatr Kana w Szczecinie (premiera wrzesień 2014), „Ławeczka” A. Gelmana, Teatr Dramatyczny w Białymstoku (premiera luty 2015), „Projekt: OJCIEC”, Teatr Kana w Szczecinie (premiera wrzesień 2016), „Trik Patryka” K. Sagora, Teatr Ludowy w Krakowie, (premiera wrzesień 2017), “Tu nawet muchy są bezpieczne” wg G. Dahle, Teatr Szkolny Akademii Teatralnej w Warszawie, “Trójka na głowie” C. Brandau, Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu (premiera listopad 2018), „Klara” I. Kuny, Teatr Totutotam Kraków (premiera czerwiec 2019), „Pamięć wody” S. Stephenson, Teatr Totutotam Kraków (premiera maj 2021). Jako instruktor teatralny prowadzi autorskie warsztaty od 2001 roku. Prowadził zajęcia m. in. w Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego w Krakowie, Wydział Teatru Tańca w Bytomiu, Studium Terapii przez Sztukę w Teatrze Ludowym, Lart Studio, Centrum Edukacji Teatralnej w Krakowie. Współpracuje z firmą Pathways Polska (szkolenia artystyczne dla biznesu).
Jeśli po zapisie będziesz musiał_a odwołać swoje uczestnictwo – prosimy o maila na [email protected] z informacją z możliwie jak największym wyprzedzeniem. Dzięki! <3