Opis zajęć:

Warsztaty mindfulness

Świadomość i emocje

Warszawa (zobacz też inne warsztaty)

p

Dokup dowolne warsztaty w pakiecie do poniższych zajęć! Po zapisie na te warsztaty otrzymasz na maila zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugie.

Są dostępne wolne miejsca

Zapraszamy na wyjątkowy warsztat mindfulnessowy na którym podczas cyklu spotkań warsztatowych nauczymy się stawiać czoła wyzwaniom dnia codziennego i trudnym emocjom, pozyskamy kompetencje autoregulacji i wspólnie popracujemy nad lepszym kontaktem ze sobą i identyfikacją własnych blokad. 

 

 

Czym są warsztaty mindfulness? 

To pigułka wiedzy z zakresu autoregulacji, kontaktu z emocjami i obecności oraz przestrzeń do wspólnej praktyki mindfulnessowej, wymiany doświadczeń i prowadzonej medytacji. Na zajęciach wspólnie postaramy się zidentyfikować nasze schematy myślowe i powtarzające się wewnętrzne przekonania które ciągną nas w dół i ograniczają nasze zdolności kognitywne utrudniając kształtowanie obiektywnych osądów. 

Wspólnie poznamy i wypróbujemy szereg kompetencji i narzędzi autoregulacyjnych, które pomogą nam wyłamać się z utartych schematów myślenia oraz nabrać dystansu do własnych emocji i zniekształceń poznawczych. Na zajęciach będziemy również wspólnie medytować i pracować z ciałem. 

 

Dla kogo jest warsztat? 

Warsztaty dedykujemy wszystkim którzy pracują nad osiągnięciem harmonii i spokoju w życiu, zmagają się z powtarzającymi się myślami, mają trudności w skontaktowaniu się ze swoimi emocjami lub po prostu dla osób które chcą rozwinąć się i lepiej skontaktować się ze sobą. Jeśli szukasz bezpiecznej przestrzeni do pracy nad sobą i ze swoimi emocjami – ten warsztat jest dla Ciebie! 

Czego nauczysz się na warsztatach? 

Na warsztatach mindfulnessowych uzyskasz narzędzia które pomogą Ci w regulowaniu silnych emocji, podejmowaniu decyzji i w działaniu pod presją. Skrupulatna obserwacja swoich myśli może pomóc Ci również w identyfikacji swoich wewnętrzynych przekonań których świadomość pomoże Ci reagować na bodźce i styuacje mniej impulsywnie, z większą dozą refleksyjności. Warsztaty mindfulnessowe nie zastępują terapii ale mogą mieć właściwości terapeutyczne. 

Ponadto – na zajęciach poznasz ludzi o podobnym nastawieniu i nawiążesz znajomości, które mogą przerodzić się w relacje pozawarsztatowe! 🙂 

Czego nauczysz się na warsztatach? 

Na warsztatach mindfulnessowych uzyskasz narzędzia które pomogą Ci w regulowaniu silnych emocji, podejmowaniu decyzji i w działaniu pod presją. Skrupulatna obserwacja swoich myśli może pomóc Ci również w identyfikacji swoich wewnętrzynych przekonań których świadomość pomoże Ci reagować na bodźce i styuacje mniej impulsywnie, z większą dozą refleksyjności. Warsztaty mindfulnessowe nie zastępują terapii ale mogą mieć właściwości terapeutyczne. 

Ponadto – na zajęciach poznasz ludzi o podobnym nastawieniu i nawiążesz znajomości, które mogą przerodzić się w relacje pozawarsztatowe! 🙂 

teatr wakacyjny.

Małgorzata Haduch

Tancerka/choreografka, w czasie Certyfikacji Grof Legacy Training, członek zespołu Międzynarodowego Centrum Transpersonalne Holos, niezależna artystka awangardowych form tanecznych i współczesnej choreografii.

Od 15 lat związana jest z holenderską i polską sceną free jazzową i punkową, współpracowała w ostatniej dekadzie z takimi znakomitymi muzykami jak Marcin Masecki, Ab Baars, Wilbert de Joode, Andy Moor (THe EX), Paulina Owczarek, Ksawery Wójciński, Arvind Ganga, Rafał Mazur, Krakowska Orkiestra Improwizująca i inni. 
Absolwentka School for New Dance Development w Amsterdamie (2004) jest autorką kilkunastu spektakli, w tym najbardziej istotne to „Whisper in my Eye” wyprodukowany w Meksyku oraz „oŚĆ!”- solowy performance wyreżyserowany dla Marty Mandaryny Wiśniewskiej. Od 2012 roku realizuje swoje programy autorskie poświęcone badaniu improwizacji w dziedzinie muzyki i tańca: Free The Dance oraz zainicjowała serię warsztatów Praktyka Improwizacji i Performance (PIP). Jej praca artystyczna jest unikatowa w skali kraju, gdyż poszerza pole działania szczególnie w dziedzinie improwizacji.  Jest laureatką Stypendium Twórczego Miasta Krakowa w 2018 roku oraz Stypendium Rządu Meksykańskiego dla Obcokrajowców w 2015. Dwukrotnie otrzymała Stypendium MKiDN.

 Zdjęcia warsztatowe:

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa 'Hebera’

Start zajęć:
7 września 2023

Dni spotkań:
Czwartki;            18:00-20:00

Grupa wiekowa:
Dorośli

Miejsce spotkań: 
Scena Supernova

Mikołaja Zyblikiewicza 12/4  Kraków

 

Cykl obejmuje 6 zajęć mindfulnessowych. Spotkania nie odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy. Grupa przeznaczona jest dla osób dorosłych. Każde zajęcia trwają 2 godziny zegarowe. Grupę prowadzi Małgorzata Haduch.

Szczegóły grup

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych.

Jeżeli jesteś poniżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Jeśli te terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o nowych grupach. Dostaniesz maila maila, gdy otworzy się kolejna grupa. 🙂

Płatności i zniżki

 

Płatności można dokonać przelewem bankowym lub kartą kredytową. Istnieje możliwość płatności w ratach.

 

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS:

450,00 

lub płatność w 3 ratach

Cena niedługo wzrośnie!  

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie).

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 2 dni po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.

 

Obowiązuje płatność kwoty wpisowej lub pierwszej raty przed pierwszymi zajęciami. Wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

 

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij "zapisz się" - przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać - jeśli dostępna jest tylko jedna - przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

Są dostępne wolne miejsca

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected], lub na nasz numer: 6666 444 05

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂