fbpx

Opis zajęć:Warsztaty teatralne i inne szaleństwa
Grupa teatralna (dorośli / młodzież)

Start semestru – wrzesień 2019
Łódź (zobacz też inne warsztaty)

Na warsztatach teatralnych stawiamy przede wszystkim na dobrą zabawę, bo wierzymy że to właśnie ona otwiera nas na spontaniczne działania i zachęca do poszukiwania własnej autentyczności i nowych form ekspresji.

We wspólnej pracy warsztatowej wykorzystamy całą gamę narzędzi – będziemy tworzyć z improwizacją, oraz skupimy się na pracy z partnerem scenicznym. Wspólnie stawimy czoło tremie, oraz popracujemy z własnymi emocjami, ucząc się wykorzystywać je na własną korzyść. Praca z etiudami nauczy nas opowiadania historii grą aktorską, zaś ćwiczenia teatralne otworzą nas na świat i dadzą nową perspektywę

Na warsztatach nie oceniamy się, a staramy nawzajem ulepszać. Lubimy iść za impulsem, oraz szukać własnej autentyczności.

Mamy zaszczyt zaprosić Was na kolejną edycję warsztatów teatralnych – zamieszanych w to będzie aż trzech prowadzących, oraz 3 zupełnie różne grupy warsztatowe. Z wielką niecierpliwością wyczekujemy, by zobaczyć co tym razem uda nam się stworzyć, jakie znajomości zawrzeć, oraz co znajdziemy w meandrach własnego jestestwa.

Istnieje możliwość późniejszej kontynuacji.

 

 

Prowadzący:


 

Anita Tomczak

 

Aktorka, absolwentka Wydziału Aktorskiego PWSFTViT w Łodzi. Grała w spektaklach „Kamień” G. Wiśniewskiego oraz „Cyberiada” W. Kościelniaka w Teatrze Studyjnym, „Zanikam” w reżyserii K. Dąbkowskiej w Teatrze Zamiast, spektaklach dla dzieci i młodzieży w Teatrze Fundacji Form Art.

Wzięła udział w czytaniach performatywnych dramatów Magdaleny Drab, a także w słuchowisku „Krótka historia długiej miłości” w Teatrze Polskiego Radia. Wystąpiła w kilku epizodach w serialach telewizyjnych. Finalistka konkursu na monolog szekspirowski „Modjeska calling” w Teatrze Polskim w Poznaniu. Prowadzi zajęcia teatralne dla dzieci. W ramach Inicjatywy Obywatelskiej w O.K Górna utworzyła i nadal prowadzi grupę młodzieży, z którą zrealizowała spektakl „Głodni” na podstawie dramatu E. von Rathenbock. Ukończyła kurs Łódzkiej Akademii Dramy. Jest aktorką w Teatrze Improwizacji TADAM. 

„Od dziecka przez kilka lat należałam do jednej grupy teatralnej w domu kultury. Tam znalazłam swoją pasję na całe życie, tam miałam przestrzeń do rozwoju, zabawy, a przede wszystkim do bycia sobą i dzielenia się tym z innymi. Chciałabym stworzyć podobne miejsce, do którego będzie można PRZYNALEŻEĆ”.

 Zdjęcia warsztatowe:

Gdzie i kiedy odbywają się spotkania?

Semestralne warsztaty teatralne odbywają się w następujących grupach:

Grupa I  (16-18 lat) : Próby co tydzień w poniedziałki o 17:00 w Szkole tańca TONdance Travel przy al. Politechniki 1 CH-R Sukcesja, lokal P25A w Łodzi od 23 września 2019

Grupa II (19+ lat) : Próby co tydzień w soboty o 18:30 w Szkole tańca TONdance Travel przy al. Politechniki 1 CH-R Sukcesja, lokal P25A w Łodzi od 21 września 2019

Semestr obejmuje 12 zajęć, próby nie odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy. Każde warsztaty trwają 2 godziny zegarowe.

Warsztat jest dedykowany osobom początkującym oraz średnio-zaawansowanym.

Ile osób liczy grupa i jakie są przedziały wiekowe?

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla dla osób w wieku licealnym (gr. I) oraz studentów i dorosłych (gr. II)

Jeżeli jesteś poniżej lub powyżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Mapa:

TONdance

Zapisy zamknięte!

Niestety na te warsztaty zapisy zostały zakończone.
Zapraszamy do rzucenia okiem na inne warsztaty – na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected], lub na nasz numer: 6666 444 05

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂