fbpx

Opis zajęć:Wakacyjne warsztaty wokalne 

„Rozśpiewaj się na lato”

Wakacje 2019
Lipiec
Łódź (zobacz też inne miasta)

Na tej stronie zapiszesz się na warsztaty wokalne w formach wakacyjnych. Rzuć też okiem na warsztaty poza wakacjami, na które obecnie trwają zapisy 🙂

Warsztaty wokalne w formie wakacyjnej sprawdzą się zarówno dla osób początkujących i tych średnio-zaawansowanych. Przez 2 tygodnie i w ciągu 6 spotkań poznamy podstawy śpiewania, oddechu, budowy aparatu głosowego i rezonatorów. Dodatkowo popracujemy nad indywidualną interpretacją kreatywną w utworach. Będziemy mieli szansę odkryć siebie i swój głos.

Zajęcia wokalne w grupie dają możliwość nauki śpiewu w wielogłosie. Obejmować również będą pracę nad techniką wokalną: emisją głosu, dykcją, prawidłowym oddechem, pracy nad ciałem i postawą,interpretacją tekstu oraz pracę nad ruchem scenicznym. Uczestnicy będą mieli świetną okazję rozwijać słuch harmoniczny, a także nauczyć się pracy z mikrofonem. Nie zapominajmy również, że warsztaty dają możliwość skorzystać z pracy w twórczej grupie i wspólnie poimprowizować. Prowadzący słucha grupy i w zależności od jej zainteresowań dobiera materiał.

Praca na próbach jest intensywna i dynamiczna z uwagi na dwa tygodnie pracy.  Prowadzący duży nacisk będą kładli na odkrycie w uczestnikach swojego unikatowego brzmienia ,wyrobienie swobody w używaniu własnego głosu i osiągnięcie prawidłowej emisji. Ćwiczenia odbywają się w pełnej grupie, z podziałem na mniejsze zespoły, i indywidualnie – są one na bieżąco dostosowywane do rozwoju uczestników, ich silnych stron i tych, nad którymi należy popracować.

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Prowadząca:


 

Marta Gabryelczak-Paprocka

 

Śpiewaczka, trenerka wokalna, występowała w rolach operetkowych (m.in. w Teatrze Muzycznym w Lublinie), brała udział w projektach jazz z muzyką klasyczną m.in. z Michałem Kobojkiem czy Wojciechem Konikiewiczem (m.in. w Teatrze Muzycznym w Łodzi).

Pracuje zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Jej uczniowie są laureatami licznych festiwali piosenki, prowadziła zajęcia emisyjne także z chórami i zespołami dziecięcymi oraz młodzieżowymi. Jest wykładowcą emisji głosu w Studium Muzyki Kościelnej Archidiecezji Łódzkiej, pracuje w szkołach muzycznych (Szkoła Muzyczna YAMAHA Pabianice, Music School Łódź, Szkoła Muzyczna I stopnia Towarzystwa Oświatowego Edukacja).

Jest autorką artykułów naukowych oraz omówieniowych do transmisji The Metropolitan Opera w Filharmonii Łódzkiej.

Gdzie i kiedy odbywają się próby?

Zajęcia odbywają się w  sali prób Muzykomanii przy ul. Brukowej 14 w Łodzi  w godzinach 17:00-19:00 od 01.07.2019.

Warsztaty będą odbywać się w dniach:

1.07.2019 poniedziałek
3.07.2019 środa
4.07.2019 czwartek
8.07.2019 poniedziałek
10.07.2019 środa
11.07.2019 czwartek

Ile osób liczy grupa i jakie są przedziały wiekowe?

Grupa liczy do 16 osób i jest przeznaczona dla osób w przedziale wiekowym 19-30 lat – Jeśli jednak wiesz, że odnajdziesz się w grupie będąc poniżej lub powyżej przedziału wiekowego – również zapraszamy!

Warsztat jest dedykowany osobom początkującym oraz średnio-zaawansowanym.

Zapisy zamknięte!

Niestety na te warsztaty zapisy zostały zakończone.
Zapraszamy do rzucenia okiem na wakacyjne warsztaty – na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected],   lub na nasz numer: 6666 444 05

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂