fbpx

Opis zajęć:Tworzenie grafiki sprzedażowej – warsztaty online
Kurs od podstaw

Zajęcia w formie stacjonarnej (zobacz też inne warsztaty)

Wolnych miejsc warsztatowych: 5

Warsztaty będą miały na celu nauczyć uczestników obsługi Canvy pod generowanie grafik marketingowych i nie tylko. Nauczymy się wykonywania prostych operacji przy użyciu programu,  który idealnie sprawdza się pod media społecznościowe, newslettery, czy elementy na stronę internetową. Program można z powodzeniem wykorzystać w komunikacji własnej firmy z klientami, do tworzenia grafik artystycznych i przeznaczonych do druku oraz do przygotowania profesjonalnych prezentacji. Na warsztatach skupimy się przede wszystkim na części praktycznej. Każdy uczestnik wykona grafiki pod omawiane na zajęciach tematyki, a całość zakończy projekt wykonany pod tzw. “brief od klienta”. 

 

Plan warsztatów:
1.
Czym jest Canva? Omówienie poszczególnych funkcji i ich zastosowania w konkretnych formatach.
2.
Zabawa kolorami i fontem – jak dobierać kolory i font do poszczególnych grafik oraz jak wybrać przewodnie kolory, aby nadać spójności komunikacji marki?
3.
Gify, zdjęcia i filmy – czyli jak stworzyć przykuwającą uwagę 
4.
Prezentacja – jak zainteresować słuchaczy? Omówienie poszczególnych kryteriów ciekawej i spójnej prezentacji.
5.
Co się klika w mediach społecznościowych? Triki graficzne, które sprawią, że posty i reklamy na platformach społecznościowych staną się ciekawsze.
6.
Kreatywne spojrzenie na formy drukowane – jak stworzyć przykuwające uwagę ulotki, wizytówki i plakaty? 

Prowadzący:


 

Ania Cecocho

 

PR Manager i specjalista w dziedzinie Digital Marketingu. Studentka studiów magisterskich w dziedzinie Technologii i Zarządzania w mediach. Prowadziła kanały zarówno międzynarodowych jak i polskich marek. Przeprowadzała również wiele kampanii marketingowych w tym oparte na influence marketingu.

W tworzeniu komunikacji marketingowej marek stawia przede wszystkim na spójność i kreatywne podejście Wierzy, że dzięki temu nie tylko zainteresujemy klienta, ale i sprawimy, że zostanie on z nami na dłużej.

 

.

Zdjęcia z warsztatów stacjonarnych:

TRWAJĄCE ZAPISY:

 Grupa 'Cinti’

Start zajęć:
30 listopada

Dni spotkań:
poniedziałki i czwartki; 18:00-19:30

Grupa wiekowa:
Dorośli (19+)

Narzędzia:
Canva
(jest niezbędna do udziału w zajęciach)

Miejsce spotkań:

Przestrzeń internetowa /
Google classroom

Poziom:
Podstawowy

Daty i godziny zajęć:

– 30 listopada 18:00-19:30

– 03 grudnia 18:00-19:30

– 07 grudnia 18:00-19:30

– 10 grudnia 18:00-19:30

– 14 grudnia 18:00-19:30

– 17 grudnia 18:00-19:30

 

Warsztaty są prowadzone przez Annę Cecocho – obejmują 6 zajęć i składają się ze spotkań zdalnych oraz aktywności międzyzajęciowych.  Każde zajecia trwają 1,5h i będą się odbywać zdalnie z użyciem Google Classroom. W trakcie spotkań będziemy omawiać program zajęciowy i zdobywać wiedzę teoretyczną, a pomiędzy zajęciami (i również po zakończeniu) będzie czas na wysyłanie prac, dyskusje i wzajemny feedback w grupie warsztatowej. By uczestnicyć w zajęciach niezbędny będzie komputer lub smartphone z podłączeniem do Internetu.

Szczegóły grup

Grupy liczą do 12 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych i studentów (grupy dorosłe).

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Jeśli te terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o nowych grupach. Dostaniesz maila maila, gdy otworzy się kolejna grupa. 🙂

Zapisy zamknięte!

Niestety zapisy do tej grupy zostały zakończone.
Jeśli ostatnia grupa niedawno została zamknięta – bardzo możliwe, że w przeciągu kilku dni powstanie następna – zachęcamy do zostawienia maila, by otrzymać powiadomienie gdy to się stanie! (powiadomienia o grupach można wyłączyć w dowolnym momencie)  Będziemy informować Cię tylko o grupach, które odbywają się w wybranym mieście i o ogólnodostępnych zajęciach online


  Warsztaty wokalne i muzyczneWarsztaty teatralne / improWarsztaty ruchowe / taneczneWarsztaty kreatywne / manualne / pisarskieWarsztaty rozwojowe / terapeutyczneWszystkie warsztaty

  PolskiAngielskiUkraińskiRosyjski
  Zapraszamy też do rzucenia okiem na pozostałe warsztaty – na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

  Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected], lub na nasz numer: 6666 444 05

  Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

  Do zobaczenia na zajęciach! 🙂