fbpx

Opis zajęć:Instagram w pigułce
Budowanie marki na insta – zajecia online

Start zajęć – kwiecień 2020
Zajęcia w formie online (zobacz też inne warsztaty)

W dobie rosnącego rynku e-commerce i wszechobecnego online-u Instagram to nie tylko zwykłe medium społecznościowe, ale też wizytówka, narzędzie do sprzedaży i budowania relacji z klientami. Zapraszamy na warsztat w formie online, na którym kompleksowo zgłebimy temat i nauczymy się wykorzystywać go do budowania marki osobistej i firmowej, oraz wycisnąć z niego wszystkie soki, zyskując nowe narzędzia do dotarcia, wywierania wpływu, oraz sprzedaży!

Tutaj plan działania:

I. Kim jestem i jak chce być widziany?  – Koncepcja Twojej marki, profil idealnego odbiorcy oraz  jak zamienić profil w idealną wizytówkę. Omówimy takie kwestie kim jest twój klient, zasadę 5 sekund, nazwy, zdjęcia profilowe, biogram, wyróżnione stories.

II. Content przede wszystkim – Jak tworzyć angażujące posty? Jakie zdjęcia i opisy będą dla Ciebie odpowiednie, kiedy należy publikować posty oraz skąd czerpać inspirację? Nauczysz się też zasad tworzenia contentu, automatyzacji i harmonogramu publikacji.

III. Trwałe relacje – Dowiesz się jak budować długotrwałe relacje z odbiorcami przez tworzenie skutecznych InstaStory oraz jak zdobyć ich uwagę i zwiększyć zaangażowanie + przydatne aplikacje.

IV. Dotrzyj do nich! – Omówimy sposoby promocji Twojego konta. Pokażemy Ci zarówno organiczne jak i płatne sposoby pozyskiwania obserwujących. Poznasz klucz do budowania społeczności, metody pozyskiwania followersów i strategię skutecznych hasztagów.

V. Skuteczna sprzedaż – Dowiesz się jak utworzyć reklamę sponsorowaną w Menedżerze Reklam Facebook’a,  jak otworzyć konto reklamowe, dlaczego nie warto tworzyć reklam przez „promuj post” i poznasz strategię targetowania testowania i optymalizacji treści by dawały najlepsze możliwe efekty.

VI. Podsumowanie i plan na przyszłość – Skonsultujemy wyniki i pomysły z modułu V. Zgłębimy temat trafnego materiału reklamowego, remarketingu (czyli domykania transakcji) i grup niestandardowych odbiorców.

Istnieje możliwość kontynuacji!

Prowadzący:


 

Kasia Jakubowska

Uczy jak skutecznie prowadzić Instagram. Prowadzi własną agencję Social Media, dzieli się swoją wiedzą w zakresie poprawiania jakości kont na Instagramie zarówno w sferze wizualnej jak i merytorycznej! Kasia od trzech lat specjalizuje się w budowaniu marki osobistej. Prowadzi konta oraz dba o wizerunek osób publicznych, takich jak sportowcy, influencerzy oraz przedsiębiorcy w social mediach.

Współpracowała z uczestnikami najpopularniejszych programów telewizyjnych takich jak Top Model czy Taniec z gwiazdami. Jej kreatywność w połączeniu doświadczeniem w branży pozwoliło na wypracowanie skutecznych strategii budowania społeczności w social mediach którymi obecnie dzieli się w swoich kursach.


TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa 'PERSEUS’

Start zajęć:
20 kwietnia

Dni spotkań:
poniedziałki i środy; 19:00-20:30

Grupa wiekowa:
Dorośli (19+)

Miejsce spotkań:

Przestrzeń internetowa /
Google classroom

Daty i godziny zajęć:

– 20 kwietnia 19:00-20:30

– 22 kwietnia 19:00-20:30

– 27 kwietnia 19:00-20:30

– 29 kwietnia 19:00-20:30

– 04 maja 19:00-20:30

– 06 maja 19:00-20:30

 

Warsztaty są prowadzone przez Kasię Jakuowską – obejmują 6 zajęć i składają się ze spotkań zdalnych oraz aktywności międzyzajęciowych.  Każde zajecia trwają 1,5h i będą się odbywać zdalnie z użyciem google classroom i zoom’a. W trakcie spotkań będziemy omawiać program zajęciowy i zdobywać wiedzę teoretyczną, a pomiędzy zajęciami (i również po zakończeniu) będzie czas na wysyłanie prac, dyskusje i wzajemny feedback w grupie warsztatowej. By uczestnicyć w zajęciach niezbędny będzie komputer lub smartphone z podłączeniem do Internetu.

Jeśli powyższe terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o następnej grupie.

Szczegóły grup

Grupy liczą do 15 osób i są przeznaczone dla dorosłych i studentów (grupy dorosłe).

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Płatności i zniżki

 

Płatności można dokonać przelewem bankowym lub kartą kredytową. Istnieje możliwość płatności w ratach.

 

Grupa 'Perseus’

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS270,-*
(330,- po 13 kwietnia)

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie).

 

Obowiązuje płatność kwoty wpisowej lub pierwszej raty przed pierwszymi zajęciami. Wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

 

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 2 dni po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

 

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij "zapisz się" - przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać - jeśli dostępna jest tylko jedna - przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

Wolnych miejsc warsztatowych: 5

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected], lub na nasz numer: 6666 444 05

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂