fbpx

Opis zajęć:Instagram w pigułce
Budowanie marki na insta – zajecia online

Start zajęć – kwiecień 2020
Zajęcia w formie online (zobacz też inne warsztaty)

r

Obecnie zapisy na te warsztaty są zamknięte. Zachęcamy do włączenia powiadomień o nowych grupach by nie przegapić otwarcia zapisów lub sprawdzenie trwających zapisów.  

W dobie rosnącego rynku e-commerce i wszechobecnego online-u Instagram to nie tylko zwykłe medium społecznościowe, ale też wizytówka, narzędzie do sprzedaży i budowania relacji z klientami. Zapraszamy na warsztat w formie online, na którym kompleksowo zgłebimy temat i nauczymy się wykorzystywać go do budowania marki osobistej i firmowej, oraz wycisnąć z niego wszystkie soki, zyskując nowe narzędzia do dotarcia, wywierania wpływu, oraz sprzedaży!

Tutaj plan działania:

I. Kim jestem i jak chce być widziany?  – Koncepcja Twojej marki, profil idealnego odbiorcy oraz  jak zamienić profil w idealną wizytówkę. Omówimy takie kwestie kim jest twój klient, zasadę 5 sekund, nazwy, zdjęcia profilowe, biogram, wyróżnione stories.

II. Content przede wszystkim – Jak tworzyć angażujące posty? Jakie zdjęcia i opisy będą dla Ciebie odpowiednie, kiedy należy publikować posty oraz skąd czerpać inspirację? Nauczysz się też zasad tworzenia contentu, automatyzacji i harmonogramu publikacji.

III. Trwałe relacje – Dowiesz się jak budować długotrwałe relacje z odbiorcami przez tworzenie skutecznych InstaStory oraz jak zdobyć ich uwagę i zwiększyć zaangażowanie + przydatne aplikacje.

IV. Dotrzyj do nich! – Omówimy sposoby promocji Twojego konta. Pokażemy Ci zarówno organiczne jak i płatne sposoby pozyskiwania obserwujących. Poznasz klucz do budowania społeczności, metody pozyskiwania followersów i strategię skutecznych hasztagów.

V. Skuteczna sprzedaż – Dowiesz się jak utworzyć reklamę sponsorowaną w Menedżerze Reklam Facebook’a,  jak otworzyć konto reklamowe, dlaczego nie warto tworzyć reklam przez „promuj post” i poznasz strategię targetowania testowania i optymalizacji treści by dawały najlepsze możliwe efekty.

VI. Podsumowanie i plan na przyszłość – Skonsultujemy wyniki i pomysły z modułu V. Zgłębimy temat trafnego materiału reklamowego, remarketingu (czyli domykania transakcji) i grup niestandardowych odbiorców.

Istnieje możliwość kontynuacji!

Prowadzący:


 

Kasia Jakubowska

Uczy jak skutecznie prowadzić Instagram. Prowadzi własną agencję Social Media, dzieli się swoją wiedzą w zakresie poprawiania jakości kont na Instagramie zarówno w sferze wizualnej jak i merytorycznej! Kasia od trzech lat specjalizuje się w budowaniu marki osobistej. Prowadzi konta oraz dba o wizerunek osób publicznych, takich jak sportowcy, influencerzy oraz przedsiębiorcy w social mediach.

Współpracowała z uczestnikami najpopularniejszych programów telewizyjnych takich jak Top Model czy Taniec z gwiazdami. Jej kreatywność w połączeniu doświadczeniem w branży pozwoliło na wypracowanie skutecznych strategii budowania społeczności w social mediach którymi obecnie dzieli się w swoich kursach.


Zapisy zamknięte!

Niestety zapisy do tej grupy zostały zakończone.
Jeśli ostatnia grupa niedawno została zamknięta – bardzo możliwe, że w przeciągu kilku dni powstanie następna – zachęcamy do zostawienia maila, by otrzymać powiadomienie gdy to się stanie! (powiadomienia o grupach można wyłączyć w dowolnym momencie)  Będziemy informować Cię tylko o grupach, które odbywają się w wybranym mieście i o ogólnodostępnych zajęciach online


  Warsztaty wokalne i muzyczneWarsztaty teatralne / impro / performatywneWarsztaty ruchowe / taneczneWarsztaty kreatywne / manualne / pisarskieWarsztaty rozwojowe / terapeutyczneWszystkie warsztaty

  PolskiAngielskiUkraińskiRosyjski
  Zapraszamy też do rzucenia okiem na pozostałe warsztaty – na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

  Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected], lub na nasz numer: 6666 444 05

  Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

  Do zobaczenia na zajęciach! 🙂