fbpx

Opis zajęć:Warsztaty pisania rozprawek online
Dla maturzystów

Zajęcia w formie online (zobacz też inne warsztaty)

p

Dokup dowolne warsztaty w pakiecie do poniższych zajęć! Po zapisie na te warsztaty otrzymasz na maila zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugie.

Wolnych miejsc warsztatowych: 5

Dołącz do wyzwania kreatywnego pisania!

Warsztaty z pisania rozprawek są przeznaczone dla osób w wieku licealnym przygotowujących się do matury z języka polskiego na poziomie podstawowym. Na zajęciach uczeń będzie miał szansę poznać schematy pisania rozprawek w warstwie teoretycznej, jak i będzie mógł je przećwiczyć pod okiem nauczyciela. Pojawią się też zadania uaktywniające kreatywność ucznia oraz dyskusje na wybrane tematy, które będą pomagały w pisaniu prac. 

Staramy się, aby nasze lekcje nie przypominały “typowych zajęć z języka polskiego”, a były przede wszystkim wstępem do pisania kreatywnych esejów, prac, tekstów, które są koniecznością zwłaszcza w życiu studenckim (ale nie tylko!). Na warsztatach stawiamy na luz, dobrą zabawę i podejście kreatywno-artystyczne, ponieważ wierzymy, że najwięcej zapamiętujemy, kiedy pojawiają się emocje!

Zapraszamy uczniów, którzy czują się świetnie w pisaniu prac jak i tych, którzy wymagają więcej uwagi jako, że nauczyciel będzie sprawdzał prace indywidualnie i dostosowywał poziom zajęć do grupy. 

Istnieje możliwość kontynuacji zajęć. 

Prowadzący:


 

 Zdjęcia z zajęć stacjonarnych:

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa 'Broddi’

Start zajęć:
11 stycznia 2022

Dni spotkań:
wtorki; 17:00-18:30

Miejsce spotkań:

Przestrzeń internetowa /
Google classroom

Ilość zajęć:

6

Grupa wiekowa:

Młodzież licealna

Warsztaty obejmują 6 zajęć i składają się ze spotkań zdalnych oraz aktywności międzyzajęciowych.  Każde zajecia trwają 1,5h i będą się odbywać zdalnie z użyciem Google Classroom. W trakcie spotkań będziemy omawiać program zajęciowy i zdobywać wiedzę teoretyczną, a pomiędzy zajęciami będzie czas na wysyłanie prac, dyskusje i wzajemny feedback w grupie warsztatowej. By uczestnicyć w zajęciach niezbędny będzie komputer lub smartphone z podłączeniem do Internetu.

Szczegóły grup

Grupy pisarskie liczą do 12 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych i studentów (grupy dorosłe).

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Jeśli te terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o nowych grupach. Dostaniesz maila maila, gdy otworzy się kolejna grupa. 🙂

Zapisy zamknięte!

Niestety zapisy do tej grupy zostały zakończone.
Jeśli ostatnia grupa niedawno została zamknięta – bardzo możliwe, że w przeciągu kilku dni powstanie następna – zachęcamy do zostawienia maila, by otrzymać powiadomienie gdy to się stanie! (powiadomienia o grupach można wyłączyć w dowolnym momencie)  Będziemy informować Cię tylko o grupach, które odbywają się w wybranym mieście i o ogólnodostępnych zajęciach online


  Warsztaty wokalne i muzyczneWarsztaty teatralne / impro / performatywneWarsztaty ruchowe / taneczneWarsztaty kreatywne / manualne / pisarskieWarsztaty rozwojowe / terapeutyczneWszystkie warsztaty

  PolskiAngielskiUkraińskiRosyjski
  Zapraszamy też do rzucenia okiem na pozostałe warsztaty – na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

  Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

  Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

  Do zobaczenia na zajęciach! 🙂