fbpx

Opis zajęć:Narzędzia z warsztatu pisarza
Webinar dla każdego miłośnika słowa pisanego!

Zajęcia w formie online (zobacz też inne warsztaty)

r

Obecnie zapisy na te warsztaty są zamknięte. Zachęcamy do włączenia powiadomień o nowych grupach by nie przegapić otwarcia zapisów lub sprawdzenie trwających zapisów.  

p

Uczestnicy webinaru otrzymają kod zniżkowy -15% na kurs online „Od zera do bestsellera„. Dowiedz się jak wydać książkę i skutecznie ją sprzedać! 

Dołącz do wyzwania kreatywnego pisania!

Kiedyś Stephen King porównał warsztat pisarza do skrzynki z narzędziami. Do zestaw niezbędnych mniej lub bardziej konwencjonalnych przedmiotów, które mogą mu się przydać w pracy. Dokładnie tym samym pozostaje warsztat pisarza. Zbiorem technik i narzędzi, które wykorzystujemy w trakcie pisania książki. Każdy pisarz wie, że książka składa się z dialogu, opisu, że tempo musi być odpowiednie… lecz co to znaczy odpowiednie? Jak wydobyć emocje? Jak ułożyć słowa i jakich słów w ogóle użyć?

Krzysiek Piersa, autor programu „Żywot Pisarza” zaskarbił sobie opinię nauczyciela operującego konkretami. Tym razem nie będzie inaczej. Konkretne narzędzia, techniki i przykłady.

Zapraszamy zatem każdego miłośnika słowa pisanego! Zajęcia odbędą się w formie czterogodzinnego webinaru. Nie będziesz musiał_a używać kamerki. Będziemy korzystać z czatu do porozumiewania się z prowadzącym, gdzie będzie można zadawać pytania. 

 

Prowadzący:


 

Krzysztof Piersa

Krzysiek Piersa

Rocznik 90-ty. Autor poradników “Komputerowy ćpun“, “Trener Marzeń” oraz serii fantastycznej “Kosmiczne Bobry“. W ciągu czterech lat odbył 450 spotkań autorskich na terenie całego kraju i cieszy się świetnymi referencjami pośród wielu szkół i bibliotek.

“Jestem astygmatykiem, dyslektykiem, dysortografikiem. Nie mam talentu pisarskiego, maralskiego ani aktorskiego. Mam kanał na YouTube, nagrywam rap, piszę książki, wygrywam zawody modelarskie rangi wojewódzkiej, a w wolnym czasie chodzę na siłownię i uczę się grać na pianinie. Nie ma czegoś takiego jak talent, lecz potrzeba i determinacja.”

Jako pisarz fantastyki dzieli się bogatym światem wyobraźni, zachęca do zapoznania się z literaturą i próbowania własnych sił w pisarskiej profesji. Opowiada o największych problemach i najwspanialszych chwilach w długim procesie tworzenia nowej powieści. Zawsze przemyci kilka informacji o “Kosmicznych Bobrach“.

 Zdjęcia z zajęć stacjonarnych:

Zapisy zamknięte!

Niestety zapisy do tej grupy zostały zakończone.
Jeśli ostatnia grupa niedawno została zamknięta – bardzo możliwe, że w przeciągu kilku dni powstanie następna – zachęcamy do zostawienia maila, by otrzymać powiadomienie gdy to się stanie! (powiadomienia o grupach można wyłączyć w dowolnym momencie)  Będziemy informować Cię tylko o grupach, które odbywają się w wybranym mieście i o ogólnodostępnych zajęciach online


  Warsztaty wokalne i muzyczneWarsztaty teatralne / impro / performatywneWarsztaty ruchowe / taneczneWarsztaty kreatywne / manualne / pisarskieWarsztaty rozwojowe / terapeutyczneWszystkie warsztaty

  PolskiAngielskiUkraińskiRosyjski
  Zapraszamy też do rzucenia okiem na pozostałe warsztaty – na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

  Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

  Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

  Do zobaczenia na zajęciach! 🙂