fbpx

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Do następnej sesji zmiany cen.

Uwaga! Regularnie zmieniamy ceny zajęć by zachęcać do wcześniejszego zapisu - cena tych warsztatów może niebawem wzrosnąć.

To najlepszy moment by się zapisać! 🙂

Opis zajęć:

Świadomość ciała w ruchu

Laboratorium choreograficzne

Poznań (zobacz też inne warsztaty)

p

Dokup dowolne warsztaty w pakiecie do poniższych zajęć! Po zapisie na te warsztaty otrzymasz na maila zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugie.

Są dostępne wolne miejsca

Zapraszamy na Świadomość ciała w ruchu! Dzięki tym zajęciom możesz liczyć na pogłębienie kontaktu z samym sobą, polepszenia samopoczucia, obniżenia poziomu stresu, rozpoznaje blokad w ciele na różnych poziomach funkcjonowania oraz rozwijanie umiejętności świadomego doświadczania siebie i ciała. Warsztaty zostały opracowane przez Szeherezadę Kondratowicz

Czym jest warsztat Świadomość ciała w ruchu

Warsztat twórczy wykorzystujący prace z ciałem i wyobraźnią. Warsztaty będą skupione na pracy z ciałem: poszerzaniem swojej świadomości oraz zakresu ruchu oraz tworzeniu choreografii, która stanie się podstawą spektaklu ruchowego. Podczas warsztatów dostarczę narzędzi z zakresu plastyki ruchu oraz twórczości choreograficznej, jedynym ograniczeniem warsztatowiczów będzie ich własna wyobraźnia.

Co będziemy robić na warsztatach?

  • ćwiczenia z zakresu teatru ruchu (pobudzenie ekspresji ruchowej, próba “myślenia ciałem” i praca z partnerem)

  • ćwiczenia z zakresu pantomimy (praca nad izolacją części ciała, koordynacją ruchową i koncentracją)

  • ćwiczenia z metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne

  • ćwiczenia na balans, równowagę i koncentrację

  • ćwiczenia na świadome napięcie i rozluźnienie ciała

  • ćwiczenia w kontakcie z podłogą

  • ćwiczenia na ruch spontaniczny

  • elementy gier i zabaw ruchowych

  • relaksacja, automasaż i praca z oddechem

 

 

teatr wakacyjny.
p

Sprawdź też zestaw minikursów online „Niezbędnik Rozwojowy” na którym dowiesz się, jak się efektywniej komunikować, jak skuteczniej realizować wymarzone cele oraz jak lepiej poznać siebie i budować zdrowe relacje.

Jak przygotować się na zajęcia? 

Uczestnicy powinni być w wygodnym stroju typu legginsy, spodnie dresowe lub spodenki oraz koszulka. Będziemy ćwiczyć w skarpetkach / na boso, bez butów. Warto wziąć butelkę wody.

Dla kogo jest warsztat?

Dla każdego, kto chce odciąć się na chwilę od bombardujących nas bodźców i całkowicie skupić się na tym, co odczuwamy wewnątrz. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was naturalny i piękny proces samopoznania 🙂 

Szeherezada Kondratowicz

Absolwentka państwowej szkoły baletowej w Poznaniu. W 2018-19 odbyła staż w Polskim Teatrze Tańca, podczas którego dołączyła do zespołu teatru. Obecnie wykładowczyni w Studio Sztuki Teatralno Aktorskiej STA, w którym realizuje się podczas prowadzenia zajęć oraz przygotowywania spektakli – premiera spektaklu „Schiza”, w reżyserii Konrada Cichonia, do którego przygotowywała oprawę ruchową oraz autorskie spektakle „W głębi ciemnego znalazłam się lasu”, „Astronauta . Autodestrukcja gwiazdy”, „Bóg Astronauta. Planeta ECHO”. Obecnie również aktorka i reżyserka ruchowa Teatru Granda UAM, koordynatorka Festiwalu Kulminacje. Uczestniczka wielu warsztatów oraz festiwali tanecznych – m.in. Festiwal Malta, Festiwal Start, w 2016 oraz 2018 znalazła się w gronie laureatów międzynarodowego konkursu choreograficznego. Występowała na deskach teatrów – opery poznańskiej, śląskiej, filharmonii poznańskiej, gorzowskiej, a także w dużych produkcjach telewizyjnych – ramówka jesienna TVN Warner Bros. Discovery, Wigilijna tytka – koncert Bożonarodzeniowy

 

 Zdjęcia warsztatowe:

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa 'Sant’

Start zajęć:
19 października 2023

Dni spotkań:
Czwartki; 17:00-18:30

Grupa wiekowa:
Dorośli

Miejsce spotkań:
Studio Sztuki Teatralno Aktorskiej STA

Ul. Ratajczaka 18

Poziom:
Początkujący

Cykl obejmuje 10 zajęć.  Próby nie odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy. Grupa przeznaczona jest dla osób dorosłych. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny zegarowej. Warsztaty są prowadzi Szeherezada Kondratowicz. Zajęcia są przeznaczone dla osób początkujących.

Szczegóły grup

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych.

Jeżeli jesteś poniżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Jeśli te terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o nowych grupach. Dostaniesz maila maila, gdy otworzy się kolejna grupa. 🙂

Płatności i zniżki

 

Płatności można dokonać przelewem bankowym lub kartą kredytową. Istnieje możliwość płatności w ratach.

 

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS:

720,00 

lub płatność w 3 ratach

Cena niedługo wzrośnie!  

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie).

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 2 dni po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.

 

Obowiązuje płatność kwoty wpisowej lub pierwszej raty przed pierwszymi zajęciami. Wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

 

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij "zapisz się" - przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać - jeśli dostępna jest tylko jedna - przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

Są dostępne wolne miejsca

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected], lub na nasz numer: 6666 444 05

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂