fbpx

Opis zajęć:Warsztaty teatralne i inne szaleństwa
Grupa teatralna (dorośli / młodzież)

Start semestru – październik 2019
Poznań (zobacz też inne warsztaty)

Na warsztatach teatralnych stawiamy przede wszystkim na dobrą zabawę, bo wierzymy że to właśnie ona otwiera nas na spontaniczne działania i zachęca do poszukiwania własnej autentyczności i nowych form ekspresji.

We wspólnej pracy warsztatowej wykorzystamy całą gamę narzędzi – będziemy tworzyć z improwizacją, oraz skupimy się na pracy z partnerem scenicznym. Wspólnie stawimy czoło tremie, oraz popracujemy z własnymi emocjami, ucząc się wykorzystywać je na własną korzyść. Praca z etiudami nauczy nas opowiadania historii grą aktorską, zaś ćwiczenia teatralne otworzą nas na świat i dadzą nową perspektywę

Na warsztatach nie oceniamy się, a staramy nawzajem ulepszać. Lubimy iść za impulsem, oraz szukać własnej autentyczności.

Mamy zaszczyt zaprosić Was na kolejną edycję warsztatów teatralnych – zamieszanych w to będzie aż trzech prowadzących, oraz 3 zupełnie różne grupy warsztatowe. Z wielką niecierpliwością wyczekujemy, by zobaczyć co tym razem uda nam się stworzyć, jakie znajomości zawrzeć, oraz co znajdziemy w meandrach własnego jestestwa.

Istnieje możliwość późniejszej kontynuacji

Prowadzący:


 

Kasia Adamczyk – Kuźmicz

 

Aktorka, kulturoznawca, pedagog, animator kultury. Pochodzi z Olsztyna. Obecnie mieszka w Gnieźnie, gdzie na co dzień pracuje jako instruktor terapii zajęciowej w Środowiskowym Domu Samopomocy „Dom Anki”. Współpracuje z grupą artystyczną Illuminati, Teatrem za Miastem, Teatrem na Peryferiach i Moim Teatrem z Poznania.

 Zdjęcia warsztatowe:

Gdzie i kiedy odbywają się spotkania?

Semestralne warsztaty teatralne odbywają się w następujących grupach:

 

Grupa I (19+ lat) : Próby co tydzień w poniedziałki o 17:00 w Osiedlowym Domu Kultury „Słońce”przy ul.Osiedle Przyjaźni 120 w Poznaniu od 28 października 2019.

Semestr obejmuje 12 zajęć, próby nie odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy. Każde warsztaty trwają 2 godziny zegarowe.

Warsztat jest dedykowany osobom początkującym oraz średnio-zaawansowanym.

Ile osób liczy grupa i jakie są przedziały wiekowe?

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla dla osób w wieku licealnym (gr. I) oraz studentów i dorosłych (gr. II)

Jeżeli jesteś poniżej lub powyżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Mapa:

Szkoła Tańca Art Dance

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected], lub na nasz numer: 6666 444 05

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂