fbpx

Opis zajęć:Wakacyjne warsztaty wokalne

„Rozśpiewaj się na lato”

Wakacje 2019
Lipiec
Poznań (zobacz też inne miasta)

Na tej stronie zapiszesz się na warsztaty w formach wakacyjnych.
Rzuć okiem na warsztaty w formie 12 – zajęciowej, na które obecnie trwają zapisy 🙂

Wakacyjna tura warsztatów wokalnych w Varsztatovni jest dedykowana dla osób początkujących oraz średnio-zaawansowanych w różnym wieku. Przez dwa tygodnie i podczas 6 zajęć będziemy mieli okazję zgłębić podstawy śpiewu, oddechu oraz budowy aparatu głosowego i rezonatorów. Zajmiemy się również niezwykle ważną indywidualną interpretacją kreatywną w utworach.

Warsztaty wokalne w 16 – osobowych grupach umożliwiają nauką pracy i śpiewu w zespole. Zajęcia obejmują pracę nad techniką wokalną:
emisją głosu, dykcją, prawidłowym oddechem, pracy nad ciałem i postawą,
interpretacją tekstu oraz pracę nad ruchem scenicznym.
Uczestnicy będą mieli okazję rozwijać słuch harmoniczny podczas śpiewu w wielogłosie, a także nauczyć się pracy z mikrofonem,a co najpiękniejsze skorzystać z pracy w twórczej grupie i wspólnie poimprowizować.
Prowadzący  w zależności od zainteresowań grupy dobiera materiał.

Praca na próbach jest intensywna, dynamiczna, z dużym naciskiem na odkrycie w uczestnikach swojego unikatowego brzmienia ,wyrobienie swobody w używaniu własnego głosu i osiągnięcie prawidłowej emisji.

 Ćwiczenia odbywają się w pełnej grupie, z podziałem na mniejsze zespoły, oraz pracą solo– są one na bieżąco dostosowywane do rozwoju uczestników, ich silnych stron i tych, nad którymi należy popracować.

Spośród form wakacyjnych jest do wyboru kilka opcji dla różnych grup wiekowych, z różnym rozkładem zajęć – zapraszamy na dół strony po więcej informacji o grupach

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Prowadzący:


 

Magdalena Howorska

W wieku 9 lat rozpoczęła swą przygodę z muzyką w poznańskiej Szkole Muzycznej w klasie fortepianu, zdobywając przez lata liczne nagrody i wyróżnienia na konkursach krajowych i międzynarodowych. Z wiekiem stwierdziła jednak,że najpiękniejszym instrumentem jest głos ludzki,który łączy w sobie dźwięk,słowo,energię,wibrację i pokazuje naszą wrażliwość.

Ukończyła prestiżowe Studium Jazzu im.H.Majewskiego w Warszawie w klasie wokalistyki jazzowej. Miała zaszczyt kształcić się pod okiem legend polskiej sceny jazzowej ( Iza Zając, Janusz Szrom, Andrzej Jagodziński, Bogdan Hołownia,Wojciech Kamiński i inni). Aktualnie kończy studia w warszawskiej Akademii Teatralnej, znów mając szansę pracowania z „największymi” aktorami i wykładowcami.

Na swoim koncie ma liczne nagrody zdobyte na konkursach jazzowych i festiwalach wokalnych. Koncertuje z wybitnymi muzykami jazzowymi młodego pokolenia. Wstępuje w formach spektaklowych i musicaowych, i jest muzykiem sesyjnym – udziela się na płytach znanych polskich artystów oraz występuje z nimi na koncertach.

Jak wygląda podział na grupy i jakie są przedziały wiekowe?

 

Grupa I (16-18 lat): spotkania 3 razy w tygodniu po 2h przez 2 tygodnie (w sumie 6 spotkań)

 

Grupy liczą do 16 osób.

Jeśli wiesz, że odnajdziesz się w danej grupie będąc poniżej lub powyżej przedziału wiekowego – również zapraszamy do zapisów!

Warsztat jest dedykowany osobom początkującym oraz średnio-zaawansowanym.

Uwaga! Zapisy dla osób dorosłych odbywają się na stronie warsztatów 12 zajęciowych. Zapraszamy do zapisów 🙂 

Gdzie i kiedy odbywają się próby?

Grupa I spotyka się w sali prób Tool na ul. św. Michała 24 blisko ronda Śródka w Poznaniu w godzinach 15:00-17:00 od 22.07.

Warsztaty będą odbywać się w dniach:
22.07.2019 poniedziałek
24.07.2019 środa
26.07.2109 piątek
29.07.2019 poniedziałek
30.07.2019 wtorek
31.07.2019 środa

Fusion Tool

Zapisy zamknięte!

Niestety na te warsztaty zapisy zostały zakończone.
Zapraszamy do rzucenia okiem na inne warsztaty – na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected],   lub na nasz numer: 6666 444 05

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂