fbpx

Opis zajęć:Wakacyjne warsztaty wokalne

“Rozśpiewaj się na lato”

Wakacje 2019
Lipiec
Poznań (zobacz też inne miasta)

Na tej stronie zapiszesz się na warsztaty wokalne w formach wakacyjnych. Rzuć też okiem na warsztaty  w formie 12 – zajęciowej, na które obecnie trwają zapisy 🙂

Wakacyjna tura warsztatów wokalnych w Varsztatovni jest dedykowana dla osób początkujących oraz średnio-zaawansowanych w różnym wieku. Przez dwa tygodnie i podczas 6 zajęć będziemy mieli okazję zgłębić podstawy śpiewu, oddechu oraz budowy aparatu głosowego i rezonatorów. Zajmiemy się również niezwykle ważną indywidualną interpretacją kreatywną w utworach.

Warsztaty wokalne w 16 – osobowych grupach umożliwiają nauką pracy i śpiewu w zespole. Zajęcia obejmują pracę nad techniką wokalną:
emisją głosu, dykcją, prawidłowym oddechem, pracy nad ciałem i postawą,
interpretacją tekstu oraz pracę nad ruchem scenicznym.
Uczestnicy będą mieli okazję rozwijać słuch harmoniczny podczas śpiewu w wielogłosie, a także nauczyć się pracy z mikrofonem,a co najpiękniejsze skorzystać z pracy w twórczej grupie i wspólnie poimprowizować.
Prowadzący  w zależności od zainteresowań grupy dobiera materiał.

Praca na próbach jest intensywna, dynamiczna, z dużym naciskiem na odkrycie w uczestnikach swojego unikatowego brzmienia ,wyrobienie swobody w używaniu własnego głosu i osiągnięcie prawidłowej emisji.

 Ćwiczenia odbywają się w pełnej grupie, z podziałem na mniejsze zespoły, oraz pracą solo– są one na bieżąco dostosowywane do rozwoju uczestników, ich silnych stron i tych, nad którymi należy popracować.

Spośród form wakacyjnych jest do wyboru kilka opcji dla różnych grup wiekowych, z różnym rozkładem zajęć – zapraszamy na dół strony po więcej informacji o grupach

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Prowadzący:


 

Magdalena Howorska

W wieku 9 lat rozpoczęła swą przygodę z muzyką w poznańskiej Szkole Muzycznej w klasie fortepianu, zdobywając przez lata liczne nagrody i wyróżnienia na konkursach krajowych i międzynarodowych. Z wiekiem stwierdziła jednak,że najpiękniejszym instrumentem jest głos ludzki,który łączy w sobie dźwięk,słowo,energię,wibrację i pokazuje naszą wrażliwość.

Ukończyła prestiżowe Studium Jazzu im.H.Majewskiego w Warszawie w klasie wokalistyki jazzowej. Miała zaszczyt kształcić się pod okiem legend polskiej sceny jazzowej ( Iza Zając, Janusz Szrom, Andrzej Jagodziński, Bogdan Hołownia,Wojciech Kamiński i inni). Aktualnie kończy studia w warszawskiej Akademii Teatralnej, znów mając szansę pracowania z “największymi” aktorami i wykładowcami.

Na swoim koncie ma liczne nagrody zdobyte na konkursach jazzowych i festiwalach wokalnych. Koncertuje z wybitnymi muzykami jazzowymi młodego pokolenia. Wstępuje w formach spektaklowych i musicaowych, i jest muzykiem sesyjnym – udziela się na płytach znanych polskich artystów oraz występuje z nimi na koncertach.

Jak wygląda podział na grupy i jakie są przedziały wiekowe?

 

Grupa I (16-18 lat): spotkania 3 razy w tygodniu po 2h przez 2 tygodnie (w sumie 6 spotkań)

 

Grupy liczą do 16 osób.

Jeśli wiesz, że odnajdziesz się w danej grupie będąc poniżej lub powyżej przedziału wiekowego – również zapraszamy do zapisów!

Warsztat jest dedykowany osobom początkującym oraz średnio-zaawansowanym.

Uwaga! Zapisy dla osób dorosłych odbywają się na stronie warsztatów 12 zajęciowych. Zapraszamy do zapisów 🙂 

Gdzie i kiedy odbywają się próby?

Grupa I spotyka się w sali prób Tool na ul. św. Michała 24 blisko ronda Śródka w Poznaniu w godzinach 15:00-17:00 od 22.07.

Warsztaty będą odbywać się w dniach:
22.07.2019 poniedziałek
24.07.2019 środa
26.07.2109 piątek
29.07.2019 poniedziałek
30.07.2019 wtorek
31.07.2019 środa

Jak się zapisać?

 

Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać można się:

 Przez formularz zapisu na tej stronie.

 Mailowo – zapisy@varsztatovnia.pl – w tytule imię i nazwisko uczestnika, dopisek “Wokal PZN” oraz numer grupy (wymaga potwierdzenia z naszej strony).

 Telefonicznie – na numer 6666 444 05

 

W treści zgłoszenia prosimy o podanie imienia, nazwiska i daty urodzenia uczestnika oraz telefonu kontaktowego.

Mile widziana, ale nieobowiązkowa, jest informacja o dotychczasowych ewentualnych doświadczeniach wokalnych zapisujących się osób 🙂

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz ten formularz – są jeszcze wolne miejsca!
Po wypełnieniu formularza wyślemy Ci potwierdzenie zapisu
Zapisuję się z kimś / Byłem już na zajęciach


Pamiętaj, że druga osoba też musi wypełnić formularz zapisowy!Szczegóły dotyczące grup znajdziesz powyżej na tej stronie

Poniżej w cudzysłowie wpisz TAG WARSZTATÓW

Zgłoszenie rezerwuje stałe miejsce w grupie warsztatowej pod warunkiem płatności do 3 dni roboczych od zapisu (cena i dane płatności na tej stronie oraz w mailu potwierdzającym)
.Płatności

Opłaty wnoszone są w formie przelewu bankowego. Koszt udziału jest następujący dla różnych grup:

Grupy I i II – 420,- 

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub nie byłeś, ale zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie)

Terminy wnoszenia opłat:

Płatności za warsztaty odbywają się z góry. Zapis przez formularz rezerwuje miejsce na warsztatach na 3 dni robocze – wpłata zapewnia uczestnictwo w warsztatach.

Opłatę za warsztaty należy wpłacić na konto Fundacji przed pierwszymi zajęciami. 

 

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do drugich warsztatów bez podawania powodu.

Dane do przelewu:

 


Fundacja SWAP
ul. Kwitnąca 5/45
01- 926 Warszawa
mBank
09 1140 2004 0000 3302 7787 3141

(W tytule przelewu kod “Wokal PZN” oraz Imię i nazwisko uczestnika)

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: zapisy@varsztatovnia.pl,   lub na nasz numer: 6666 444 05

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂