Opis zajęć:Ruch i balans
Warsztaty acroyogi

Cotygodniowe zajęcia otwarte
Warszawa (zobacz też inne warsztaty)

p

Warsztaty odbywają się w otwartej formie „jam” – każdy uczestnik może dołączyć oraz opuścić grupę w dowolnym momencie.

Opłaty są naliczane comiesięcznie, w każdej chwili można zrezygnować z uczestnictwa.

Acroyoga, czyli joga akrobatyczna trenowana w parach, łączy w sobie trzy dyscypliny: jogę, akrobatykę i terapeutykę. Pozwala ona rozbudować naszą ogólną koordynację, równowagę, siłę i rozciągnięcie. Jednocześnie sprawiając niezwykle wiele frajdy, ucząc nas zaufania do innych ludzi oraz wyrażania swoich potrzeb i słuchania potrzeb innych.

Zajęcia odbywają się w formie jamu – oznacza że można dołączyć do nich w dowolnym momencie, a przestrzeń warsztatowa jest przyjazna dla początkujących. Na warsztatach będziemy wymieniać się doświadczeniem i wspierać w pozyskiwaniu nowych umiejętności/

W trakcie zajęć poznasz jej podstawy, dowiesz się jak bezpiecznie trenować, dostaniesz dawkę inspiracji i wskazówek do dalszego rozwoju oraz odkryjesz w sobie nieskończone pokłady pozytywnej energii.

Warsztat jest przeznaczony dla osób, które nie miały styczności z Acroyogą lub ich doświadczenie jest niewielkie. Podczas warsztatów nauczymy się jak prawidłowo przygotować i rozgrzać swoje ciało, poznamy podstawowe pozycje acroyogowe, a następnie przejścia między nimi oraz całe sekwencje ruchów (tzw. washing machine). Zajęcia będą kończyć się sesją wzmacniającą oraz rozciągającą.

Prowadzący:


 

Szymon Adamczyk

Przygodę ze sportem rozpoczął ponad 11 lat temu od parkour (sztuki efektywnego przemieszczania się). W międzyczasie próbował wielu różnych dyscyplin (m.in. street workout, slackline, wspinaczka, joga), jednak dopiero AcroYoga przerodziła się w kolejną wielką pasję, która pochłonęła go bez końca. Przez 2,5 roku treningów postanowił zarażać innych swoją pasją, inspirować ich i dzielić się z nimi swoim doświadczeniem. W tym momencie prowadzi warsztaty z AcroYogi jako na całym świecie.

 Zdjęcia warsztatowe:

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa 'Auriga’

Start jamów:
12 marca

Dni spotkań:
Czwartki;
17:00 – 19:00

Grupa wiekowa:
Dorośli (19+)

Miejsce spotkań:
Teatr Syrena

Litewska 3
Warszawa

Poziom:
Początkujący / Średniozaawansowany

Teatr Baza

Warsztaty odbywają się w formie jamów – oznacza to, że uczestnik może dołączyć i opuścić grupę w dowolnym momencie. Płatności za warsztaty odbywają się po zakończniu każdego miesiąca.

Jeśli powyższe terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o następnej grupie.

Szczegóły grup

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych i studentów (grupy dorosłe).

Jeżeli jesteś poniżej lub powyżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Płatności i zniżki

 

Opłaty wnoszone są w formie płatności kartą. Opłata comiesięczna jest pobierana automatycznie (w wysokościu równej liczbie zajęć, które odbyły się w danym miesiącu).

Grupa 'Auriga’

OPŁATA ZA POJEDYNCZE ZAJĘCIA – 38,-*

Przy zapisie obowiązuje opłata za dwa zajęcia.

Jeśli byłeś już u nas na warsztatach lub zapisujesz się z kimś, od następnej opłaty odliczymy koszt jednych zajeć.

Opłaty za warsztaty są pobierane automatycznie po zakończeniu każdego miesiąca na podstawie liczby zajęć które odbyły się w danym miesiącu (od pierwszej opłaty odejmujemy zajęcia opłacone przy zapisie). Ewentualne nieobecności nie wpływają na opłatę comiesięczną, chyba że uczestnik uprzedzi o nich na więcej niż 48 godziny przed danymi zajęciami.

 

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać pełną wpłaconą przy zapisie kwotę do 5 dni po pierwszych odbytych warsztatach bez podawania powodu.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij "zapisz się" - przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać - jeśli dostępna jest tylko jedna - przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

Wolnych miejsc warsztatowych: 5

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected], lub na nasz numer: 6666 444 05

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂