fbpx
Opis zajęć:

Dorosłość – Instrukcja obsługi

Poznaj swój prawdziwy głos!

Warszawa (zobacz też inne warsztaty)

p

Dokup dowolne warsztaty w pakiecie do poniższych zajęć! Po zapisie na te warsztaty otrzymasz na maila zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugie.

Zapraszamy na wyjątkowy warsztat „Dorosłość – instrukcja obsługi” na którym omówimy sobie podstawowe zagadnienia związane z wkraczaniem w dorosłość. Przełom liceum/studia jest czasem bardzo intensywnych rozważań nad przyszłością, którym często towarzyszy poczucie osamotnienia i zagubienia. Warsztat ten będzie pigułką wiedzy, którą warto mieć przy podejmowaniu ważnych decyzji oraz świetnym miejscem, żeby przedyskutować (jak również stworzyć) „plan na siebie”.

 

Czym jest warsztat z instrukcji obsługi dorosłości?

Warsztaty mają na celu zapoznanie uczestnika z najważniejszymi aspektami wchodzenia w dorosłe życie, takie jak szukanie pracy, mieszkania, wybór studiów i ścieżki zawodowej. Nasze spotkania będą też zestawem praktycznych wskazówek na temat tego, co robić, żeby żyć nie łatwiej ale spokojniej oraz dbać o swój wewnętrzny work-life balance.

Wspólnie przedyskutujemy nasze plany na przyszłość i wszystkie związane z tym rozterki. Warsztaty nastawione są na dialog, po krótkim wprowadzeniu tematycznym, będziemy tworzyć plan „*tutaj wpisz swoje imię*”. Gwarantuję też wiele książkowych i filmowych poleceń :))

 

 

Co będziemy robić na warsztatach?

Podczas warsztatów zdobędziesz wiedzę oraz uzyskasz narzędzia konieczne do świadomego kreowania swojej przyszłości. Dowiesz się, jak maksymalnie wykorzystać ten czas i rozwijać się w zgodzie ze sobą. Staniesz się bardziej samodzielny i zorganizowany, a dodatkowo zyskasz grupę osób, z którymi w bezpiecznym miejscu przedyskutujesz plany na przyszłość.

   

   

  Jak przygotować się na zajęcia? 

  Na pewno przyda się coś do notowania, może być to laptop, telefon lub kartka papieru.

  Dla kogo jest warsztat?

  Warsztaty dedykujemy młodzieży oraz młodym dorosłym, którzy czują się przytłoczeni nadmiarem obowiązków i wyzwań, które się z tym łączą. Celem warsztatów jest pozbycie poczucia się zagubienia związanego z okresem wchodzenia w dorosłość oraz zyskanie poczucia kontroli nad własnym życiem.

  Jeśli szukasz bezpiecznej przestrzeni do przemyślenia i przedyskutowania swoich decyzji dotyczących przyszłości – ten warsztat jest dla Ciebie!

  teatr wakacyjny.

  Jak przygotować się na zajęcia? 

   Na pewno przyda się coś do notowania, może być to laptop, telefon lub kartka papieru.

  Dla kogo jest warsztat?

  Warsztaty dedykujemy młodzieży oraz młodym dorosłym, którzy czują się przytłoczeni nadmiarem obowiązków i wyzwań, które się z tym łączą. Celem warsztatów jest pozbycie poczucia się zagubienia związanego z okresem wchodzenia w dorosłość oraz zyskanie poczucia kontroli nad własnym życiem.

  Jeśli szukasz bezpiecznej przestrzeni do przemyślenia i przedyskutowania swoich decyzji dotyczących przyszłości – ten warsztat jest dla Ciebie!

  Wiktoria Gawrońska

  Studentka Masters in Finance and Accounting na Akademii Leona Koźmińskiego. Mimo, ściśle analitycznego umysłu, posiada też wiele kompetencji miękkich – prowadzi koła studenckie oraz była przewodniczącą samorządu studenckiego. Prowadziła również warsztaty z efektywnej nauki oraz zachowania Work-Life balance. Z takiej tematyki tworzyła (może do czasu warsztatów, znowu będzie tworzyć) social media. Jeśli wszystko co przeczytałeś o warsztatach podoba Ci się ale brzmi trochę jak “coachowskie pieprzenie” – to prawdopodobnie masz rację, takie osoby mnie wychowały. Natomiast postaram się ograniczyć to do minimum. Na warsztatach stawiam na rozwój, spokój i wyrozumiałość.

   Zdjęcia warsztatowe:

  Plan tematyczny zajęć:

  1. Szukanie siebie w relacjach z innymi i w relacjach zawodowych – szukanie własnej ścieżki (powołania/zawodu), poradnictwo zawodowe, jakie wybrać studia; nawiązywanie relacji, rozważanie własnych celów i wartości.
  2. Wyruszanie w dorosłość – szukanie pierwszej (i kolejnej) pracy – stworzenie własnego CV, listu motywacyjnego i LinkedIn. Wynajem mieszkania – praktyczne wskazówki – czego szukać, czego unikać, jak znaleźć mieszkanie szybko i bezstresowo.
  3. Podstawowe informacje dla młodych dorosłych  – czyli podatki, umowy o pracę, urząd pracy, ubezpieczenia, usługi publiczne, NFZ i ZUS.

  4. Podstawy bezpieczeństwa finansowego – inwestowanie (w co, kiedy i jak); podstawy zarządzania domowym budżetem i posiadanymi zasobami, podstawy przedsiębiorczości.
  5. Podstawy z ogarniania – planowanie i organizacja czasu, budowanie dobrych nawyków oraz zdrowej relacji z pracą jak i samym sobą.
  6. Studia DYI – jak maksymalnie skorzystać ze studiów, jak je odpowiednio dobrać i dostosować pod nasze potrzeby. Dodatkowe kursy, specjalizacje, organizacje studenckie oraz II stopień.

  Zapisy zamknięte!

  Niestety zapisy do tej grupy zostały zakończone.
  Jeśli ostatnia grupa niedawno została zamknięta – bardzo możliwe, że w przeciągu kilku dni powstanie następna – zachęcamy do zostawienia maila, by otrzymać powiadomienie gdy to się stanie! (powiadomienia o grupach można wyłączyć w dowolnym momencie)   Będziemy informować Cię tylko o grupach, które odbywają się w wybranym mieście i o ogólnodostępnych zajęciach online


   Warsztaty wokalne i muzyczneWarsztaty teatralne / impro / performatywneWarsztaty ruchowe / taneczneWarsztaty kreatywne / manualne / pisarskieWarsztaty rozwojowe / terapeutyczneWszystkie warsztaty

   PolskiAngielskiUkraińskiRosyjski
   Zapraszamy też do rzucenia okiem na pozostałe warsztaty – na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

   Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected], lub na nasz numer: 6666 444 05

   Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

   Do zobaczenia na zajęciach! 🙂