fbpx

Warsztaty na dzień mamy

Warszawa (zobacz też inne warsztaty)
Dokup dowolne warsztaty w pakiecie do poniższych zajęć! Po zapisie na te warsztaty otrzymasz na maila zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugie.

O co chodzi w tych warsztatach?

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty dedykowane kobietom i ich dzieciom, które chcą odkryć nowe obszary swojego rozwoju osobistego, a przy okazji stworzyć silne więzi z własnym dzieckiem. Świętując dzień mamy skupimy się na podróży poznawczej, w głąb swoich potrzeb by otworzyć drzwi do głębszego rozumienia siebie i swoich bliskich. Poprzez interaktywne, praktyczne zajęcia, inspirujące dyskusje, odkryjemy tajniki rozumienia i wyrażania własnych potrzeb, zbudujemy pewność siebie w relacji rodzinnej i nauczymy się skutecznych technik komunikowania się.

To niepowtarzalna okazja, aby spędzić cenny czas z dzieckiem, jednocześnie rozwijając się i wzmacniając więzi rodzinne. Dołącz do naszego wyjątkowego spotkania, które zapewni niezapomniane chwile spędzone z najbliższymi.

W dzień Mamy stawiamy na wspólne tworzenie niezapomnianych chwil, zapraszamy mamy oraz ich dzieci/dziecko od 16 roku życia, na praktyczne warsztaty, które będą trwały 3 godziny. W żaden sposób nie musisz się do niego przygotowywać. Będzie to czas pełen inspiracji, śmiechu i wspólnego rozwoju, dedykowany kobietom i ich małym współtwórcom!

teatr wakacyjny.
Sprawdź też ofertę naszej Poradni Zdrowia Psychicznego „Valeria„. Dla uczestników warsztatów w Varsztatovni mamy zniżkę -50% na 2 pierwsze sesje terapeutyczne.

Maria Szydłowska

Ta pasjonatka kieruje się teorią, która głosi, że poziom inteligencji emocjonalnej ma ogromny wpływ na każdy aspekt ludzkiego życia. Z zaangażowaniem podjęła zadanie doskonalenia siebie oraz innych, aby wspierać ich w pełnym wykorzystaniu swojego potencjały i umiejętnej komunikacji. Jej misją jest promowanie relacji międzyludzkich opartych na dialogu, wzajemnym zaufaniu, szacunku, współpracy i harmonijnym, holistycznym wykorzystaniu możliwości każdego beneficjenta jej warsztatów. Pracuje głównie z sektorem edukacyjnym, ale nie ogranicza się tylko do tego- prowadzi również działania w biznesie i pomaga osobom, które chcą rozwijać swoje kompetencje miękkie oraz budować empatyczną komunikację we własnym życiu. Jej praca jest wyrazem uznania dla potencjału człowieka i dążenia do tworzenia bardziej wspierającego i pełniejszego środowiska życia.

  Plan tematyczny 

Program będzie rozpocznie się ćwiczeniami integrującymi. Jego najdłuższa część będzie poświęcona zrozumieniu swoich potrzeb i nabywaniu umiejętności komunikowania ich w rodzinie. Ostatni część będzie poświęcona grom i zabawom budujący więzi między matką a dzieckiem. Całe warsztaty mają charakter praktyczny.

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected], lub na nasz numer: 780 122 376

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂