fbpx
Opis zajęć:

Warsztaty malowania henną

Grupa dla osób początkujących

Warszawa (zobacz też inne warsztaty)

p

Dokup dowolne warsztaty w pakiecie do poniższych zajęć! Po zapisie na te warsztaty otrzymasz na maila zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugie.

Są dostępne wolne miejsca

Podczas cyklicznych warsztatów malowania henną postaramy się zgłębić jak najdokładniej tę trudną i zarazem piękną sztukę.

Co zyskam dzięki uczęszczaniu na kurs? 

Na zajęciach będziemy uczyć się m.in. historii tradycji mehendi (sztuki zdobienia ciała henną),  poćwiczymy tradycyjne i współczesne wzornictwo tego nurtu i jego zasady kompozycji oraz zgłębimy tajniki pielęgnacji wzorów. Poznamy kilkanaście podstawowych motywów, z których uczestnicy samodzielnie będą konstruować  swoje własne wzory.

Poznamy też różnice między farbami naturalnymi, a farbami do ciała, których używa się w tej sztuce. Dowiemy się jak najłatwiej i najtaniej otrzymać je w Polsce. Warsztaty będą opatrzone zarówno teorią jak i praktyką.

Inne korzyści z uczęszczania na kurs to ćwiczenie cierpliwości i precyzji. Będzie to okazja do wyciszenia i zapomnienia o troskach codziennego życia. Będziemy malować na sobie, ale również na innych uczestnikach – jest to nalepszy trning!

Czy mogę przyjść jeśli nigdy nie malowałem_am?

Nie wymagamy żadnego doświadczenia. Nie trzeba potrafić rysować ani malować, aby przyjść na warsztaty. Każdy może wykonać wzory znając teorię ich tworzenia. Wzory składają się z prostych elementów, które łączone razem robią ogromne wrażenie!  Jest to kurs otwarty dla każdego zainteresowanego tą sztuką. Jest to szansa na odkrycie nowej pasji, ale też moment odprężenia i relaksu.

Prowadzący:


 

 Zdjęcia warsztatowe:

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa 'Veleif’ 

Start zajęć:
27 kwietnia 2022

Dni spotkań:
Środy; 17:00-19:00

Grupa wiekowa:
Dorośli

Miejsce spotkań:
Spółdzielnia Socjalna Wola

ul. Smocza 3
Warszawa

Poziom:
Początkujący / Średniozaaw. 

Kurs obejmuje 10 zajęć. Próby nie odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy. Grupa przeznaczona jest dla osób dorosłych. Każde warsztaty trwają 2 godziny zegarowe.  Zapraszamy również osoby bez doświadczenia.

Szczegóły grup

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych.

Jeżeli jesteś poniżej lub powyżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Jeśli te terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o nowych grupach. Dostaniesz maila maila, gdy otworzy się kolejna grupa. 🙂

Zapisy zamknięte!

Niestety zapisy do tej grupy zostały zakończone.
Jeśli ostatnia grupa niedawno została zamknięta – bardzo możliwe, że w przeciągu kilku dni powstanie następna – zachęcamy do zostawienia maila, by otrzymać powiadomienie gdy to się stanie! (powiadomienia o grupach można wyłączyć w dowolnym momencie)  Będziemy informować Cię tylko o grupach, które odbywają się w wybranym mieście i o ogólnodostępnych zajęciach online


  Warsztaty wokalne i muzyczneWarsztaty teatralne / impro / performatywneWarsztaty ruchowe / taneczneWarsztaty kreatywne / manualne / pisarskieWarsztaty rozwojowe / terapeutyczneWszystkie warsztaty

  PolskiAngielskiUkraińskiRosyjski
  Zapraszamy też do rzucenia okiem na pozostałe warsztaty – na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

  Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected], lub na nasz numer: 6666 444 05

  Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

  Do zobaczenia na zajęciach! 🙂