fbpx
Opis zajęć:

Lekcje tańca high heels dla początkujących 

Taniec na szpilkach od podstaw

Warszawa (zobacz też inne warsztaty)

p

Dokup dowolne warsztaty w pakiecie do poniższych zajęć! Po zapisie na te warsztaty otrzymasz na maila zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugie.

Są dostępne wolne miejsca

Zapraszamy na wyjątkową przygodę taneczną! Będzie to trzymiesięczny kurs, na którym nauczysz się w piękny i sensualny sposób poruszać w butach na szpilach. Gotowa_y, aby podnieść nieco swoją pewność siebie? 

Co to jest high heels?

Bynajmniej nie chodzi tylko o buty. High heels to również nazwa stylu tanecznego, który powstał całkiem niedawno (koniec XIX wieku) i stał się hitem na amerykańskich salach tanecznych, a później w Polsce. Ma swoje korzenie w różnych stylach tanecznych m. in. w tańcu współczesnym, balecie, sexy dance czy jazzie. Wyróżnia się on tym, że tańczy się go na cienkich szpilach solo. Jego popularność zawdzięczamy popowym i hiphopowym teledyskom w świecie popkultury. Na warsztatach będziemy uczyć się prostych choreografii z pogranicza różnych odłamów. 

Dla kogo jest ten taniec? 

Styl ten jest bardzo popularny wśród kobiet, ale nie tylko! Coraz częściej z sukcesem uczą się go mężczyźni. Odpowiadając zatem na pytanie – dla każdego! Zapraszamy osoby dorosłe. Nie wymagamy doświadczenia. Na zajęciach odnajdą się zarówno osoby początkujące, jak i te, które chciałyby spróbować nowego stylu tanecznego. 

Co da mi uczęszczanie na high heels? 

Przede wszystkim jest to niezły skok pewności siebie, ponieważ zaczynasz rozumieć swoje ciało i je kontrolować. Sensualne rytmy, do których poruszamy się na szpilach tylko pomagają. Trzeba pamiętać, że nauka każdego stylu tanecznego to niemały wysiłek fizyczny, więc poprawa zachowania balansu i koordynacji, ćwiczenie i rozciaganie mięśni   oraz świetny humor są w pakiecie. 

Najważniejsze jednak – po kursie wytrzymasz całą imprezę na szpilach! 🙂

Jakie szpilki zabrać na zajęcia? 

Dobrze, aby buty:

 • były na cienkiej szpilce
 • się nie ślizgały
 • miały zaokrąglony koniec (nie czubeczek) lub były z odkrytymi palcami 
 • były zakładane za kostkę (wiązane lub zapinane), aby uniknąć wypadania ze stóp podczas tańca (p.s. wiązane są stabilniejsze)

Możesz zabrać swoje ulubione buty, w których się dobrze i pewnie czujesz. Powyższe rady to po prostu dobra praktyka, która nie powinna zawieźć.

Czy powinienem_nam o czymś jeszcze pamiętać? 

Zabierz ze sobą strój sportowy i dużo wody! 

 

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów tanecznych:

Prowadzący:


 

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa 'Unna’

Start zajęć:
19 maja 2022

Dni spotkań:
Czwartki;
17:00-18:30

Grupa wiekowa:
Dorośli

Miejsce spotkań:
Akademia Tańca Tomasza Potockiego
sala różowa F

Wolność 2A
Warszawa

Poziom zaawansowania:
Początkujący / Średniozaawansowany

Cały cykl obejmuje 12 zajęć.   Próby nie odbywają się w święta państwowe. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny zegarowej. Grupa jest przystosowana do osób początkujących i nie wymagamy doświadczenia od uczestników. Grupa będzie miała charakter zamknięty, tj. przez okres trzech miesięcy będziemy pracować z tymy samymi osobami.

Liczebność, zakres wiekowy grup i terminy zajęć

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych.

Jeżeli jesteś poniżej lub powyżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Jeśli te terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o nowych grupach. Dostaniesz maila maila, gdy otworzy się kolejna grupa. 🙂

Zapisy zamknięte!

Niestety zapisy do tej grupy zostały zakończone.
Jeśli ostatnia grupa niedawno została zamknięta – bardzo możliwe, że w przeciągu kilku dni powstanie następna – zachęcamy do zostawienia maila, by otrzymać powiadomienie gdy to się stanie! (powiadomienia o grupach można wyłączyć w dowolnym momencie)  Będziemy informować Cię tylko o grupach, które odbywają się w wybranym mieście i o ogólnodostępnych zajęciach online


  Warsztaty wokalne i muzyczneWarsztaty teatralne / impro / performatywneWarsztaty ruchowe / taneczneWarsztaty kreatywne / manualne / pisarskieWarsztaty rozwojowe / terapeutyczneWszystkie warsztaty

  PolskiAngielskiUkraińskiRosyjski
  Zapraszamy też do rzucenia okiem na pozostałe warsztaty – na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

  Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

  Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

  Do zobaczenia na zajęciach! 🙂