fbpx

Opis wydarzenia:Warsztaty mindfulness w Warszawie

Udział bezpłatny | Obowiązują zapisy

  Warszawa

W tej grupie nie ma już miejsc - niedługo pojawią się nowe grupy!

r

Te zajęcia są dedykowane osobom, które nigdy nie były zapisane na warsztaty w danej tematyce w Varsztatovni.

Jeśli zastanawiasz się nad zapisem na zajęcia cykliczne – zapisz się tu i sprawdź czy to dla Ciebie!

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty mindfulness z wykorzystaniem technik kreatywnych!

Zajęcia będą miały charakter wprowadzający do całego cyklu spotkań – więcej informacji i zapisy można sprawdzić tutaj. Jest to świetna okazja, aby sprawdzić, czy tego typu warsztaty są dla Ciebie. Będziesz mógł_a poznać prowadzącą i zapytać o program! 

Czym jest mindfulness? 

Mindfulness to pigułka wiedzy z zakresu autoregulacji, kontaktu z emocjami i obecności oraz przestrzeń do wspólnej praktyki mindfulnessowej, wymiany doświadczeń i prowadzonej medytacji.

Co będziemy robić podczas zajęć?

Porozmawiamy o stawianiu czoła wyzwaniom dnia codziennego i trudnym emocjom, popracujemy nad lepszym kontaktem ze sobą i identyfikacją własnych blokad. Wszystko to w przyjaznej atmosferze zrozumienia. Do tego wykorzystamy kilka wprowadzających ćwiczeń warsztatowych.

Dla kogo przeznaczone są warsztaty?

Dla każdej osoby dorosłej chcącej nieco pobudzić swoją kreatywność. Nie trzeba się przygotowywac do zajęć. 

Udział w warsztatch jest bezpłatny – obowiązują zapisy poniżej.

Prowadzi:

Samanta Zwolennik

Aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa. Absolwentka aktorstwa Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, filii we Wrocławiu. Dotychczas współpracowała z Teatrem Palladium w Warszawie, Teatrem Nowym w Nowym Sączu oraz Instytutem im. Jerzego Grotowskiego we Wrocławiu. Ponadto tworzy postaci w grach komputerowych techniką motion capture. W grudniu 2021 r. odbędzie się premiera gry „Dying Light 2” z jej udziałem. Interesuje się sztuką performatywną, koordynowała program Perfoteki we Wrocławiu oraz pracowała jako instruktor teatralny w Broadway Musical School w Warszawie. Od kilku lat prowadzi także zajęcia poświęcone emisji głosu i autoprezentacji FitVoice.

 

Jeśli po zapisie będziesz musiał_a odwołać swoje uczestnictwo – prosimy o maila na [email protected] z informacją z możliwie jak największym wyprzedzeniem. Dzięki! <3

Nadchodzące spotkanie:

Termin spotkania:

10 września 2022 (sobota)
16:00-18:00

Miejsce spotkania:

Teatr Syrena
(sala „Stolarnia”)
Litewska 3, Warszaw

W tej grupie nie ma już miejsc - niedługo pojawią się nowe grupy!

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia! 🙂