fbpx
Opis zajęć:

Warsztaty z pantomimy i inne szaleństwa

Warszawa (zobacz też inne warsztaty)

p

Dokup dowolne warsztaty w pakiecie do poniższych zajęć! Po zapisie na te warsztaty otrzymasz na maila zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugie.

Wolnych miejsc warsztatowych: 4

Na warsztatach stawiamy przede wszystkim na dobrą zabawę i kreowanie przyjaznej atmosfery, ponieważ wierzymy, że dzięki temu, otwieramy się na nowe wyzwania i przełamujemy swoje własne bariery sceniczne. Warsztaty z pantomimy są świetnym wyborem dla osób, które chciałyby się nauczyć niewerbalnej ekspresji wykorzystującej ruch i gesty.

Pantomima to odłam techniki teatralnej, w której to aktor za pomocą ciała i mimiki twarzy przedstawia proste sytuacje, które mają na celu rozśmieszyć widza lub skłonić go do przemyśleń, dlatego bywa trudna w odbiorze (choć wcale tak być nie musi, o czym się dowiesz na warsztatach).

Zajęcia z pantomimy rozwijają wyobraźnię, poprawiają zdolność komunikacji poza salą warsztatową, uwrażliwiają oraz przede wszystkim dają dużo dobrej zabawy i dawkę śmiechu każdego tygodnia! Jest to też świetny sposób na poznanie wyjątkowych osób. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia teatralnego / aktorskiego, aby przyjść na warsztaty. Każdy może się na nich pojawić, do czego namawiamy!

Istnieje możliwość późniejszej kontynuacji.

Prowadzący:


 

Fundacja Varsztatovnia

Jesteśmy ogólnopolską fundacją zajmującą się promocją sztuki niezależnej i inicjatyw społecznych, największym w Polsce organizatorem warsztatów wokalnych i pisania kreatywnego oraz liderem branży w innych dziedzinach sztuki. Pracujemy na rzecz edukacji i powszechności kultury będąc częścią międzynarodowych inicjatyw, projektów publicznych oraz w ramach własnych założeń statutowych, działając w siedmiu największych miastach Polski.

Wartości, którymi kierujemy się w działaniu to autentyczność, wolność ekspresji, odpowiedzialność społeczna, różnorodność oraz nieskrępowana kreatywność i budowanie społeczności.

Wierzymy, że sztuka, edukacja i działanie są ważne i leżą u podstaw zdrowego, zrównoważonego społeczeństwa. Budujemy społeczność opartą na wspólnym działaniu i innowacji, wspierając lokalne inicjatywy, niezależnych artystów, oraz angażując naszych beneficjentów do działania na rzecz wspólnych celów i założeń.

 Zdjęcia warsztatowe:

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa 'Valgrad’

Start zajęć:
11 stycznia 2022

Dni spotkań:
Wtorki; 17:00-19:00

Grupa wiekowa:
Dorośli

Miejsce spotkań:
Akademia Tańca Tomasza Potockiego
(pomarańczowa)

Wolność 2a
Warszawa

Poziom:
Początkujący

Semestr obejmuje 6 zajęć. Próby nie odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy. Grupa przeznaczona jest dla osób dorosłych. Każde warsztaty trwają 2 godziny zegarowe. Zapraszamy również osoby bez doświadczenia.

Szczegóły grup

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych.

Jeżeli jesteś poniżej lub powyżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Jeśli te terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o nowych grupach. Dostaniesz maila maila, gdy otworzy się kolejna grupa. 🙂

Zapisy zamknięte!

Niestety zapisy do tej grupy zostały zakończone.
Jeśli ostatnia grupa niedawno została zamknięta – bardzo możliwe, że w przeciągu kilku dni powstanie następna – zachęcamy do zostawienia maila, by otrzymać powiadomienie gdy to się stanie! (powiadomienia o grupach można wyłączyć w dowolnym momencie)  Będziemy informować Cię tylko o grupach, które odbywają się w wybranym mieście i o ogólnodostępnych zajęciach online


  Warsztaty wokalne i muzyczneWarsztaty teatralne / impro / performatywneWarsztaty ruchowe / taneczneWarsztaty kreatywne / manualne / pisarskieWarsztaty rozwojowe / terapeutyczneWszystkie warsztaty

  PolskiAngielskiUkraińskiRosyjski
  Zapraszamy też do rzucenia okiem na pozostałe warsztaty – na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

  Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected], lub na nasz numer: 6666 444 05

  Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

  Do zobaczenia na zajęciach! 🙂