fbpx
Opis zajęć:

Lekcje tańca brzucha 

Zajęcia od podstaw

Warszawa (zobacz też inne warsztaty)

r

Obecnie zapisy na te warsztaty są zamknięte. Zachęcamy do włączenia powiadomień o nowych grupach by nie przegapić otwarcia zapisów lub sprawdzenie trwających zapisów.  

p

Dokup dowolne warsztaty w pakiecie do poniższych zajęć! Po zapisie na te warsztaty otrzymasz na maila zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugie.

Zapraszamy na lekcje tańca brzucha! Jest to trzymiesięczny kurs, w którym spotykamy się raz w tygodniu, aby zgłębić tajniki tego niezwykle sensualnego tańca i wsłuchać się w arabskie rytmy. 

Czym jest taniec brzucha?

Inaczej nazywamy go tańcem orientalnym. Jest to styl tańca pochodzący z terenów Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Opiera się on na rytmicznym poruszaniu biodrami, brzuchem i klatką piersiową. Jest on uzupełniany ruchami rąk, nóg, a nawet palców. Wykonywane ruchy mają “odwzorowywać” muzykę, do której porusza się tancerka. Ma on wiele odmian, m. in.: klasyczny taniec egipski, klasyczny taniec turecki czy beledi. Jest ich o wiele więcej! Na zajęciach poznamy część z nich. 

Kto może uczyć się tańca orientalnego? 

Taniec ten jest stworzony dla kobiet przez kobiety, dlatego zapraszamy Panie powyżej osiemnastego roku życia. Jeśli jednak jesteś odważnym mężczyzną lub osobą innej płci to również serdecznie zapraszamy. Trzeba jednak pamiętać, że belly dance jest bardzo sensualnym stylem tanecznym, więc warto, abyś przemyślał_a czy jest to dla Ciebie (a jak nie wiesz to przyjdź i zobacz)!  Nie trzeba mieć doświadczenia tanecznego, aby zapisać się na lekcje. 

Jakie są korzyści z uczęszczania na lekcje tańca brzucha? 

Jest ich całkiem sporo! Możemy zacząć od wiedzy na temat tańców orientalnych, którą uzyskasz. Poznasz różne metody i techniki tańca brzucha oraz dowiesz się co nieco o krajach, z których ten styl się wywodzi. Taniec ten jest bardzo sensualny, więc buduje on również pewność siebie i przełamuje wewętrzne bariery. Poza samymi technicznymi rzeczami, które taniec daje, to również jest masa korzyści płynących z wykonywanego ruchu, m.in: poprawa kondycji, budowanie mięśni brzucha, balans i lepsza koordynacja. Ten styl wymaga dużego skupienia, aby nauczyć się izolować poszczególne partie ciała, więc masz szansę również ulepszyć swoją koncentrację. 

Jak przygotować się do lekcji?

Na zajęcia zabierz wygodne ubrania nie krępujące ruchów. Jeśli nie masz z tym problemu, to warto mieć na sobie top odkrywający brzuch, abyś lepiej widział_a wykonywane ruchy. Ten styl tańczymy boso. Nie zapomnij o butelce wody! 

 

 Zdjęcia z poprzednich zajęć tanecznych:

Prowadzący:


 

Zapisy zamknięte!

Niestety zapisy do tej grupy zostały zakończone.
Jeśli ostatnia grupa niedawno została zamknięta – bardzo możliwe, że w przeciągu kilku dni powstanie następna – zachęcamy do zostawienia maila, by otrzymać powiadomienie gdy to się stanie! (powiadomienia o grupach można wyłączyć w dowolnym momencie)  Będziemy informować Cię tylko o grupach, które odbywają się w wybranym mieście i o ogólnodostępnych zajęciach online


  Warsztaty wokalne i muzyczneWarsztaty teatralne / impro / performatywneWarsztaty ruchowe / taneczneWarsztaty kreatywne / manualne / pisarskieWarsztaty rozwojowe / terapeutyczneWszystkie warsztaty

  PolskiAngielskiUkraińskiRosyjski
  Zapraszamy też do rzucenia okiem na pozostałe warsztaty – na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

  Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

  Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

  Do zobaczenia na zajęciach! 🙂