fbpx

Opis wydarzenia:Warsztaty teatralne w Warszawie

Udział bezpłatny | Obowiązują zapisy

  Warszawa

W tej grupie nie ma już miejsc - niedługo pojawią się nowe grupy!

r

Te zajęcia są dedykowane osobom, które nigdy nie były zapisane na warsztaty w danej tematyce w Varsztatovni.

Jeśli zastanawiasz się nad zapisem na zajęcia cykliczne – zapisz się tu i sprawdź czy to dla Ciebie!

Na warsztatach teatralnych stawiamy przede wszystkim na dobrą zabawę, bo wierzymy że to właśnie ona otwiera nas na spontaniczne działania i zachęca do poszukiwania własnej autentyczności i nowych form ekspresji.

We wspólnej pracy warsztatowej wykorzystamy całą gamę narzędzi – będziemy tworzyć z improwizacją oraz skupimy się na pracy z partnerem scenicznym. Wspólnie stawimy czoło tremie, oraz popracujemy z własnymi emocjami, ucząc się wykorzystywać je na własną korzyść. 

Zajęcia są dedykowane osobom dorosłym początkującym, które zastanawiają się czy trzymiesięczny cykl zajęciowy, na który można zapisać się tutaj jest dla nich.

Jak wyglądają warsztaty? Spotykamy się w kilkanaście osób. Będziemy ćwiczyć improwizację teatralną na poziomie podstawowym. Nie musiz mieć doświadcenia! Pamiętaj, aby mieć na sobie wygodne ubranie, które nie będzie krępowało ruchów. 

Udział w warsztatch jest bezpłatny – obowiązują zapisy poniżej.

Prowadzi:

Kacper Lech

Aktor. Absolwent Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie na kierunku aktorstwo dramatyczne. 

W latach 2016 – 2021 pracował w Europejskim Ośrodku Praktyk Teatralnych „Gardzienice”. Współpracuje z Teatrem Groteska w Krakowie. Twórca autorskiego warsztatu „Na cały głos” opierającego się na pracy z oddechem, rytmem, pieśniami, muzycznością oraz rozluźnieniem ciała, a pogłębieniem tych działań są ćwiczenia oparte na wiedzy rdzennej ludności Ameryki Środkowej.

Nagroda ZAIKS za spektakl „Wieszcze” w reż. Ewy Rucińskiej, w którym wcielił się w rolę Gombrowicza. Występował na festiwalach tj.: Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Jaffa Fest” (Izrael), Międzynarodowy Festiwal Teatralny Boska Komedia (Polska), Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Porto Franko Gogol Fest” (Ukraina).

 

Jeśli po zapisie będziesz musiał_a odwołać swoje uczestnictwo – prosimy o maila na [email protected] z informacją z możliwie jak największym wyprzedzeniem. Dzięki! <3

Nadchodzące spotkanie:

Termin spotkania:

20 sierpnia 2022 (sobota)
13:40-15:40

Miejsce spotkania:

Teatr Syrena
(sala „Stolarnia”)
Litewska 3, Warszaw

W tej grupie nie ma już miejsc - niedługo pojawią się nowe grupy!

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia! 🙂