fbpx

Opis zajęć:Rozśpiewaj się na świat
Jam wokalny

Cotygodniowe zajęcia otwarte
Warszawa (zobacz też inne warsztaty)

r

Obecnie zapisy na te warsztaty są zamknięte. Zachęcamy do włączenia powiadomień o nowych grupach by nie przegapić otwarcia zapisów lub sprawdzenie trwających zapisów.  

p

Warsztaty odbywają się w otwartej formie “jam” – każdy uczestnik może dołączyć oraz opuścić grupę w dowolnym momencie.

Opłaty są naliczane comiesięcznie, w każdej chwili można zrezygnować z uczestnictwa.

Jamy to cotygodniowe szaleństwo wokalne dla każdego, kto chce nauczyć się nowych technik emisji głosu, poznać nietypowe ćwiczenia oddechowe oraz po prostu świetnie się bawić! Zapraszamy osoby średniozaawansowane oraz takie, które ukończyły lub są w trakcie kursu w Varsztatovni.

Na zajęciach będziemy wykonywać rutynowe ćwiczenia, które będą miały na celu kontrolę ciała oraz poprawę kondycji głosu. Zajęcia obejmować będą pracę nad techniką wokalną: emisją głosu, dykcją, prawidłowym oddechem, pracy nad ciałem i postawą, interpretacją tekstu oraz pracę nad ruchem scenicznym. Uczestnicy będą mieli okazję rozwijać słuch harmoniczny podczas śpiewu w wielogłosie, a także nauczyć się pracy z mikrofonem,a co najpiękniejsze skorzystać z pracy w twórczej grupie i wspólnie poimprowizować. Prowadzący słucha grupy i w zależności od jej zainteresowań dobiera materiał.

Grupa bedzie ukierunkowana na udział w konkursach wokalnych grupowych i solowych oraz wydarzeniach kulturalnych.

Praca na próbach jest intensywna, dynamiczna, z dużym naciskiem na odkrycie w uczestnikach swojego unikatowego brzmienia ,wyrobienie swobody w używaniu własnego głosu i osiągnięcie prawidłowej emisji. Ćwiczenia odbywają się w pełnej grupie, z podziałem na mniejsze zespoły, i indywidualnie – są one na bieżąco dostosowywane do rozwoju uczestników, ich silnych stron i tych, nad którymi należy popracować.

Prowadzący:


 

Magda Howorska

W wieku 9 lat rozpoczęła swą przygodę z muzyką w poznańskiej Szkole Muzycznej w klasie fortepianu, zdobywając przez lata liczne nagrody i wyróżnienia na konkursach krajowych i międzynarodowych. Z wiekiem stwierdziła jednak,że najpiękniejszym instrumentem jest głos ludzki,który łączy w sobie dźwięk, słowo, energię, wibrację i pokazuje naszą wrażliwość.

Ukończyła prestiżowe Policealne Studium Jazzu im.H.Majewskiego w Warszawie w klasie wokalistyki jazzowej. Miała zaszczyt kształcić się pod okiem wybitnych muzyków- legend polskiej sceny jazzowej ( Iza Zając, Janusz Szrom, Andrzej Jagodziński, Bogdan Hołownia,Wojciech Kamiński, Wojciech Zieliński i inni). Aktualnie kończy studia w warszawskiej Akademii Teatralnej, znów mając szansę pracowania z „największymi” aktorami i wykładowcami. W Akademii Teatralnej pracuje jako asystentka u boku Krzysztofa Majchrzaka. Na swoim koncie ma mnóstwo nagród zdobytych na konkursach jazzowych i festiwalach wokalnych. Koncertuje z wybitnymi muzykami jazzowymi młodego pokolenia. Stawia swoje pierwsze kroki na deskach teatralnych, występując w spektaklach i musicalach. Jest również muzykiem sesyjnym – udziela się na płytach znanych polskich artystów oraz występuje z nimi na koncertach. Stawia na rozwój i cały czas poszukuje.

 Zdjęcia warsztatowe:

Zapisy zamknięte!

Niestety zapisy do tej grupy zostały zakończone.
Jeśli ostatnia grupa niedawno została zamknięta – bardzo możliwe, że w przeciągu kilku dni powstanie następna – zachęcamy do zostawienia maila, by otrzymać powiadomienie gdy to się stanie! (powiadomienia o grupach można wyłączyć w dowolnym momencie)  Będziemy informować Cię tylko o grupach, które odbywają się w wybranym mieście i o ogólnodostępnych zajęciach online


  Warsztaty wokalne i muzyczneWarsztaty teatralne / impro / performatywneWarsztaty ruchowe / taneczneWarsztaty kreatywne / manualne / pisarskieWarsztaty rozwojowe / terapeutyczneWszystkie warsztaty

  PolskiAngielskiUkraińskiRosyjski
  Zapraszamy też do rzucenia okiem na pozostałe warsztaty – na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

  Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

  Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

  Do zobaczenia na zajęciach! 🙂