fbpx
Opis zajęć:

Warsztaty wokalne dla seniorów w Warszawie

Warszawa (zobacz też inne warsztaty)

r

Obecnie zapisy na te warsztaty są zamknięte. Zachęcamy do włączenia powiadomień o nowych grupach by nie przegapić otwarcia zapisów lub sprawdzenie trwających zapisów.  

p

Dokup dowolne warsztaty w pakiecie do poniższych zajęć! Po zapisie na te warsztaty otrzymasz na maila zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugie.

p

Powstała nowa grupa warsztatowa przeznaczona dla seniorów. Możesz zapisać się do niej na dole strony, w sekcji wyboru grup.

Przedstawiamy najnowszą turę warsztatów wokalnych w Warszawie przeznaczoną dla osób 50+! Zapraszamy osoby zarówno bez żadnego doświadczenia, jak i te, które miały już okazję śpiewać w chórze, pod prysznicem czy są nieco bardziej zaangażowane w koncertowanie. Wieloletnie doświadczenie Varsztatovni umożliwia profesjonalną organizację zajęć oraz spełnienie oczekiwać naszych Uczestników. Przygotowaliśmy lekcje w ten sposób, aby odpowiadały na potrzeby osób starszych. Naszym celem jest świetna zabawa oraz produktywnie spędzony czas, jako że zawsze stawiamy na rozwój, bez względu na wiek! 

Zajęcia ze śpiewu – jak się one odbywają i co możesz dzięki nim zyskać?

W trakcie lekcji zapoznamy się z najważniejszymi aspektami emisji głosu i prawidłowego oddechu. Zgłębimy wiedzę na temat budowy aparatu głosowego i rezonatorów oraz nauczymy się wykorzystywać potencjał wokalny drzemiący w każdym z nas. Poza tym, możesz liczyć na pomoc i pokierowanie przez prowadzącego na każdym etapie nauki jak np. interpretacja utworów czy ruch sceniczny. Popracujemy również nad dykcją, śpiewem w wielogłosie i panowaniem nad własnym głosem. Na warsztatach będziemy wykorzystywać utwory polskie, które będziemy dobierać regularnie do potrzeb grupy. Na warsztatach zatem otrzymasz potężną dawkę wiedzy praktycznej, jak i szczyptę wiedzy teoretycznej, która jest niezbędna do zrozumienia w jaki sposób działa nasz instrument – głos.

 

v Pokaż więcej v

Gwarancja indywidualnego podejścia

Lekcje śpiewu są prowadzone w sposób intensywny i dynamiczny. Są nastawione przede wszystkim na to, aby każdy z Uczestników odkrył swój unikatowy styl i brzmienie. Po zakończonych warsztatach będziesz swobodnie posługiwać się swoim głosem i profesjonalnie wydobywać dźwięk. Lekcje są prowadzone zarówno w pełnej grupie, mniejszych zespołach, jak i sesjach indywidualnych, w zależności od rozwoju i umiejętności Uczestników.

Istnieje możliwość kontynuacji zajęć! 🙂

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Prowadzący:


 

Natalia Zalewska

Ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi na kierunku wokalistyka estradowa. Od 2013 r. wokalistka Klubu Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych w Warszawie, który reprezentuje na konkursach, festiwalach oraz uroczystościach państwowych.

Organizatorka  Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Muzyka Otwiera Duszę”, dla młodzieży i dorosłych, którego pierwsza edycja odbyła się w 2017 roku i co roku, cyklicznie się powtarza. Organizatorka Ogólnopolskich Obozów Artystycznych „ECHO”, warsztatów dla wokalistów, koncertów, przedstawień, oraz spotkań kulturalnych. Od 2019 roku, współpracuje z wytwórnią muzyczną Dalphy Racords, która jest inkubatorem artystycznym dla wokalistów z całej Polski. Laureatka Ogólnopolskich oraz międzynarodowych Konkursów i Festiwali. Wokalistka sesyjna.

W Warszawie pracuje jako instruktor wokalny dzieci, młodzieży i dorosłych, prowadząc zajęcia grupowe oraz indywidualne.

↓ Dlaczego warto zapisać się na warsztaty? ↓

Jeśli chciałbyś popracować nad swoim głosem, emisją, dykcją czy też słuchem, proponowana przez nas oferta warsztatów jest właśnie dla Ciebie! W swojej pracy korzystamy ze sprawdzonych metod nauczania, a także z ogromnego doświadczenia naszych nauczycieli. Powoduje to, że uczestnicy kursów w krótkim czasie mogą poczynić bardzo duże postępy w swoim śpiewie.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Nauka śpiewu to bardzo złożony proces, dlatego warto, aby od samego początku był nadzorowany przez wykwalifikowane osoby, które natychmiast będą w stanie skorygować pojawiające się błędy i niedoskonałości. Jeśli chciałbyś wreszcie pokazać się szerszej publiczności, wyjść na scenę i rozpocząć przygodę z wokalem, nie ma lepszego miejsca na profesjonalne przygotowanie do tego wyzwania. Dzięki prowadzonym zajęciom nauczysz się dbać o głos oraz śpiewać emisyjnie. Już po kilku lekcjach będziesz się czuł na scenie jak ryba w wodzie. Zapomnisz o tremie, dasz się ponieść emocjom i będziesz w stanie wyrazić siebie w najlepszy możliwy sposób – za pomocą śpiewu.

Nauka śpiewu – czas na pracę i zabawę!

Mimo, iż nauka śpiewu to bardzo intensywny proces, na zajęciach nie brakuje dobrej zabawy, uśmiechu i wielu atrakcji. Wszystko to sprawia, że tak chętnie uczestniczymy we wspólnych lekcjach. Nasi prowadzący wiedzą, jak zaangażować nawet bardzo liczną grupę uczestników warsztatów.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej fundacji. Organizujemy zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i zaangażowaniu naszych nauczycieli poznasz nie tylko zagadnienia teoretyczne, ale nauczysz się je wykorzystywać w praktyce. Poznasz tajniki ruchu scenicznego i wiele, wiele więcej!

Zapisy zamknięte!

Niestety zapisy do tej grupy zostały zakończone.
Jeśli ostatnia grupa niedawno została zamknięta – bardzo możliwe, że w przeciągu kilku dni powstanie następna – zachęcamy do zostawienia maila, by otrzymać powiadomienie gdy to się stanie! (powiadomienia o grupach można wyłączyć w dowolnym momencie)  Będziemy informować Cię tylko o grupach, które odbywają się w wybranym mieście i o ogólnodostępnych zajęciach online


  Warsztaty wokalne i muzyczneWarsztaty teatralne / impro / performatywneWarsztaty ruchowe / taneczneWarsztaty kreatywne / manualne / pisarskieWarsztaty rozwojowe / terapeutyczneWszystkie warsztaty

  PolskiAngielskiUkraińskiRosyjski
  Zapraszamy też do rzucenia okiem na pozostałe warsztaty – na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

  Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

  Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

  Do zobaczenia na zajęciach! 🙂