fbpx

Specjalistyczne warsztaty wokalne w Warszawie

350,00 700,00 

SKU: Brak danych Kategorie: , Tag:

Opis zajęć:Specjalistyczne warsztaty wokalne w Warszawie

Start semestru od października 2019
Warszawa (zobacz też inne warsztaty)

Warsztaty wokalne odbywają się też w grupach początkujących i średniozaawansowanych o większej liczbie uczestników – możesz zobaczyć je tutaj.

Specjalistyczne warsztaty wokalne w Varsztatovni dedykowane są dla osób zaawansowanych. Podczas zajęć poszerzymy swoją wiedzę z prawidłowego oddechu, budowy aparatu głosowego i rezonatorów, a także zajmiemy się indywidualną interpretacją kreatywną w utworach. 

Grupowe zajęcia wokalne w 5 osób umożliwią nie tylko wydajną prace w zespole, ale również pozwolą prowadzącemu zająć się każdym uczestnikiem indywidualnie. Zajęcia obejmować będą pracę nad techniką wokalną: emisją głosu, dykcją, prawidłowym oddechem, pracy nad ciałem i postawą,interpretacją tekstu oraz pracę nad ruchem scenicznym. Uczestnicy będą mieli okazję poćwiczyć słuch harmoniczny podczas śpiewu w wielogłosie oraz wspólnie poimprowizować wokalnie. Prowadzący słucha grupy i w zależności od jej zainteresowań dobiera materiał.

Praca na próbach jest intensywna, dynamiczna, z dużym naciskiem na porzeszanie swoich już wcześniej zdobytych umiejeności. 

Istnieje możliwość kontynuacji

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Prowadzący:


 

Magdalena Howorska

W wieku 9 lat rozpoczęła swą przygodę z muzyką w poznańskiej Szkole Muzycznej w klasie fortepianu, zdobywając przez lata liczne nagrody i wyróżnienia na konkursach krajowych i międzynarodowych. Z wiekiem stwierdziła jednak,że najpiękniejszym instrumentem jest głos ludzki,który łączy w sobie dźwięk,słowo,energię,wibrację i pokazuje naszą wrażliwość.

Ukończyła prestiżowe Studium Jazzu im.H.Majewskiego w Warszawie w klasie wokalistyki jazzowej. Miała zaszczyt kształcić się pod okiem legend polskiej sceny jazzowej ( Iza Zając, Janusz Szrom, Andrzej Jagodziński, Bogdan Hołownia,Wojciech Kamiński i inni). Aktualnie kończy studia w warszawskiej Akademii Teatralnej, znów mając szansę pracowania z „największymi” aktorami i wykładowcami.

Na swoim koncie ma liczne nagrody zdobyte na konkursach jazzowych i festiwalach wokalnych. Koncertuje z wybitnymi muzykami jazzowymi młodego pokolenia. Wstępuje w formach spektaklowych i musicaowych, i jest muzykiem sesyjnym – udziela się na płytach znanych polskich artystów oraz występuje z nimi na koncertach.

Gdzie i kiedy odbywają się próby?

Warsztaty odbywają się w następujących grupach. Grupy noszą unikalne nazwy, by uniknąć konsternacji numerycznej:

 

Grupa 'Wenus’ spotyka się w piątki o godzinie 17:00 w Mistic Studio przy ul. Batorego 14 w Warszawie.  Zajęcia odbędą się w dniach 4, 11, 18, 25 października i 8 listopada 2019.

Kurs warsztatowy obejmuje 5 zajęć. Pojedyncze warsztaty trwają 2 godziny.

Grupa dedykowana jest tylko i wyłącznie dla osób zaawansowanych.

Ile osób liczy grupa i jaki jest podział grup?

Grupy liczą do 5 osób i są przeznaczone dla osób w wieku 19-30 lat.  Jeśli wiesz, że odnajdziesz się w grupie będąc poniżej lub powyżej przedziału wiekowego – również zapraszamy!

Mistic Studio

Zapisy zamknięte!

Niestety na te warsztaty zapisy zostały zakończone.
Zapraszamy do rzucenia okiem na pozostałe warsztaty – na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

Zapisy trwają u nas cały rok, więc jeśli wrócisz tu za kilka dni – możliwe że znajdziesz rekrutacje do następnej grupy 🙂

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected],   lub na nasz numer: 6666 444 05

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂