fbpx

Opis zajęć:Wakacyjne warsztaty wokalne

„Rozśpiewaj się na lato”

Wakacje 2019
Sierpień

Warszawa (zobacz też inne miasta)

Na tej stronie zapiszesz się na warsztaty wokalne w formach wakacyjncyh. Rzuć też okiem na warsztaty poza wakacjami, na które obecnie trwają zapisy 🙂

Wakacyjna edycja warsztatów wokalnych dedykowane są dla osób na różnym poziomie zaawansowania oraz w różnym wieku. Podczas 2 tygodni intensywnej pracy będziemy mieli okazję zgłębić podstawy śpiewu i oddechu, budowy aparatu głosowego i rezonatorów, a także nauczymy się interpretować utwory. Będziemy mieli szansę odkryć siebie i swój głos.

Grupowe zajęcia wokalne dają niepowtarzalną możliwość pracy w zespole oraz na rozwój słuchu harmonicznego podczas śpiewu w wielogłosie. Zajęcia obejmować będą pracę nad techniką wokalną: emisją głosu, dykcją, prawidłowym oddechem, pracy nad ciałem i postawą,interpretacją tekstu oraz pracę nad ruchem scenicznym. Uczestnicy będą mieli okazję także nauczyć się pracy z mikrofonem. Prowadzący słucha grupy i w zależności od jej zainteresowań dobiera materiał.

 Praca na wakacyjnych warsztatach jest intensywna, dynamiczna, z dużym naciskiem na odkrycie w uczestnikach swojego unikatowego brzmienia ,wyrobienie swobody w używaniu własnego głosu i osiągnięcie prawidłowej emisji. Ćwiczenia odbywają się w pełnej grupie, z podziałem na mniejsze zespoły, i indywidualnie – są one na bieżąco dostosowywane do rozwoju uczestników, ich silnych stron i tych, nad którymi należy popracować.

Uwaga! Grupy posiadają różny poziom. Istnieje możliwość zmiany zaawansowania grupy po wcześniejszej konsultacji z prowadzącym.

 

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Prowadzący:


 

Ada Kiepura

Wokalistka, kompozytorka, chórzystka, trener wokalny.
Absolwentka Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach na kierunku jazz i muzyka estradowa. Aktualnie studiuje Muzykę w mediach w Collegium Civitas w Warszawie. Jako że jedną z jej pasji jest muzyka gospel, w Wielkiej Brytanii prowadzi chór AMEN oraz uczy emisji głosu. W Warszawie pod swoimi skrzydłami ma kilka grup w Studiu Wokalnym STAGE VOICE. W wolnym czasie śpiewa w warszawskim chórze SouLadies. Pracuje również nad materiałem autorskim z gatunku elecronic soul. Obecnie w firmie DCODE MEDIA odpowiedzialna jest za muzykę w produkcjach reklamowych.

Jak wyglądają grupy i jakie są przedziały wiekowe?


Grupa I początkująca / średnio-zaawansowana
(19-30 lat) :
spotkania 3 razy w tygodniu po 2h przez 2 tygodnie (w sumie 6 spotkań).
Prowadzi Ada Kiepura.

 

Grupy liczą do 16 osób.

 Jeśli wiesz, że odnajdziesz się w danej grupie będąc poniżej lub powyżej przedziału wiekowego – również zapraszamy do zapisów!

Warsztat jest dedykowany osobom początkującym oraz średnio-zaawansowanym.

Gdzie i kiedy odbywają się próby?


Grupa I spotyka się w Studio Rimbi Rimbi przy ul. Grochowskiej 301/305 w godzinach 20:00-22:00 od 26.08.

Warsztaty będą odbywać się w dniach:
26.08.2019 poniedziałek
27.08.2019 wtorek
29.08.2019 czwartek
02.09.2019 poniedziałek
03.09.2019 wtorek
05.09.2019 czwartek

Rimbi Rimbi

Zapisy zamknięte!

Niestety na te warsztaty zapisy zostały zakończone.
Zapraszamy do rzucenia okiem na inne warsztaty – na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected],   lub na nasz numer: 6666 444 05

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂