fbpx
Opis zajęć:

Warsztaty z gry na gitarze akustycznej w Warszawie

Zagraj pierwszy utwór!

Warszawa (zobacz też inne warsztaty)

p

Dokup dowolne warsztaty w pakiecie do poniższych zajęć! Po zapisie na te warsztaty otrzymasz na maila zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugie.

Wolnych miejsc warsztatowych: 5

Na zajęciach z gry na gitarze poznasz podstawowe akordy, nauczysz się grać w harmonii i wyćwiczysz poczucie rytmu do perfekcji! Program nauczania jest dostosowany do poziomu uczestników, ale spokojnie – nie wymagamy żadnego doświadczenia. Poza nauką gry na instrumencie, nauczysz się również podstaw teorii muzyki i  kształcenia słuchu.  Najlepsze efekty pojawią się, kiedy będziesz ćwiczyć również w domu – otrzymasz w związku z tym potrzebne materiały do nauki indywidualnej. Jeśli już jesteś muzykiem/czką lub śpiewasz  to pamiętaj, że dzięki nauce nowych rzeczy poszerzasz swoje horyzonty i stajesz się bardziej wszechstronny!

Nauka gry na gitarze akustycznej pozwoli Ci również rozwinąć swoją samodzielność i kreatywność. Będziemy wspólnie wybierać proste utwory, które będziemy przerabiać i się uczyć. Dodatkowo na lekcjach zdobędizesz wiedzę z zakresu prawidłowej emisji głosu (ta umiejętność pozwoli Ci w przyszłości łatwiej przekazać wizję i koncept utworu) oraz nauczysz się pracy w zespole muzycznym. Rozłożymy również gitarę na części pierwsze i dowiesz się jak jest ona zbudowana, jak można wykorzystać tę wiedzę podczas gry oraz jak prawidłowo o nią dbać. 

Na zajęcia należy zabrać swoją własną gitarę akustyczną. 

Istnieje możliwość kontynuacji zajęć.

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Prowadzący:


 

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa 'Lagarta’

Start zajęć:
13 października 2021

Dni spotkań:
Środy 17:00-19:00

Grupa wiekowa:
Dorośli

Miejsce spotkań:
Teatr Syrena

Litewska 3
Warszawa

Poziom zaawansowania:
Początkujący

Semestr obejmuje 10 zajęć.  Próby nie odbywają się w święta państwowe. Każde warsztaty trwają 2 godziny zegarowe.  Grupa jest przystosowana do osób początkujących i nie wymagamy doświadczenia wokalnego od uczestników 🙂 Na warsztaty należy przyjść z własną gitarą akustyczną.

Liczebność, zakres wiekowy grup i terminy zajęć

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych.

Jeżeli jesteś poniżej lub powyżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Jeśli te terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o nowych grupach. Dostaniesz maila maila, gdy otworzy się kolejna grupa. 🙂

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂