fbpx
Opis zajęć:

Malujemy Warszawę Akwarelami!

Warszawa (zobacz też inne warsztaty)

Są dostępne wolne miejsca

 

Czym jest warsztat

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wyjście plenerowe, które odbędzie się w malowniczym Parku Skaryszewskim! Spotykamy się przy wejściu do parku od strony Ronda Waszyngtona, skąd wspólnie wyruszymy na poszukiwanie najciekawszego kadru do pracy twórczej. Park Skaryszewski, oprócz bujnej zieleni, oferuje wiele interesujących miejsc, takich jak urokliwy mostek, mini wodospad, piękne rzeźby i wiele innych, które stanowią idealne tło do malowania. To będzie prawdziwa uczta dla oczu i inspiracja dla artystów!

W przypadku, gdyby pogoda nie dopisała, mamy przygotowany plan B. Przeniesiemy się wtedy na ulicę Francuską, gdzie poszukamy miejsc pod parasolami, aby malować miejskie sceny w nie mniej inspirującym otoczeniu. To również będzie doskonała okazja do uchwycenia dynamicznej atmosfery miasta.

Proponowany termin to sobota, 15 czerwca, w godzinach od 15:00 do 18:00. To doskonała okazja, aby spędzić sobotnie popołudnie w kreatywny sposób, w otoczeniu natury i innych pasjonatów sztuki. Zapraszamy wszystkich – zarówno doświadczonych artystów, jak i początkujących, którzy chcą spróbować swoich sił w malarstwie plenerowym.

Czekamy na Was z niecierpliwością i zachęcamy do wspólnej przygody artystycznej w Parku Skaryszewskim!

 

teatr wakacyjny.
 

Jak przygotować się na zajęcia? 

Prosimy o zabranie ze sobą wody z kranu w butelce oraz coś do siedzenia. Najlepiej sprawdzi się krzesełko wędkarskie, ale jeśli ktoś woli usiąść na kocu, to również świetne rozwiązanie. My zapewnimy wszystkie niezbędne materiały artystyczne, w tym farby, pędzle, papier, spryskiwacze, kubki na wodę i podkładki, abyście mogli skupić się wyłącznie na swojej twórczości.

Planowany czas spędzony w parku to około 3 godzin, więc warto zabrać ze sobą przekąski. Rekomendujemy także zaopatrzenie się w kapelusz lub czapkę z daszkiem, ponieważ dobieranie kolorów w okularach przeciwsłonecznych może być nieco trudne. Chcemy, aby każdy czuł się komfortowo i mógł w pełni cieszyć się tą kreatywną wyprawą.

 

Olga Kozyra

Malarka, arteterapeutka i psychoterapeutka.

W centrum jej zainteresowania znajdują się ludzie: ich możliwości, nastroje, uczucia i sposoby ich
wyrażania. Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz warsztaty rozwojowe i arteterapeutyczne dla osób
dorosłych oraz młodzieży. W malarstwie odnajduje sposoby na wyrażenie wewnętrznych doświadczeń, które
mogą być trudne do opisania słowami. Proces twórczy traktuje jako drogę poznawania i określania siebie, a
także jako narzędzie do radzenia sobie ze stresem i trudnościami.

 

 Zdjęcia z warsztatów:

Zapisy zamknięte!

Niestety zapisy do tej grupy zostały zakończone.
Jeśli ostatnia grupa niedawno została zamknięta – bardzo możliwe, że w przeciągu kilku dni powstanie następna – zachęcamy do zostawienia maila, by otrzymać powiadomienie gdy to się stanie! (powiadomienia o grupach można wyłączyć w dowolnym momencie)  Będziemy informować Cię tylko o grupach, które odbywają się w wybranym mieście i o ogólnodostępnych zajęciach online


  Warsztaty wokalne i muzyczneWarsztaty teatralne / impro / performatywneWarsztaty ruchowe / taneczneWarsztaty kreatywne / manualne / pisarskieWarsztaty rozwojowe / terapeutyczneWszystkie warsztaty

  PolskiAngielskiUkraińskiRosyjski
  Zapraszamy też do rzucenia okiem na pozostałe warsztaty – na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

  Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected], lub na nasz numer: 780 122 376

  Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

  Do zobaczenia na zajęciach! 🙂