fbpx

Opis zajęć:Warsztaty teatralne i inne szaleństwa
Grupa teatralna (dorośli / młodzież)

Start semestru – wrzesień 2019
Wrocław (zobacz też inne miasta)

Na warsztatach teatralnych stawiamy przede wszystkim na dobrą zabawę, bo wierzymy że to właśnie ona otwiera nas na spontaniczne działania i zachęca do poszukiwania własnej autentyczności i nowych form ekspresji.

 We wspólnej pracy warsztatowej wykorzystamy całą gamę narzędzi – będziemy tworzyć z improwizacją, oraz skupimy się na pracy z partnerem scenicznym. Wspólnie stawimy czoło tremie, oraz popracujemy z własnymi emocjami, ucząc się wykorzystywać je na własną korzyść. Praca z etiudami nauczy nas opowiadania historii grą aktorską, zaś ćwiczenia teatralne otworzą nas na świat i dadzą nową perspektywę

 Na warsztatach nie oceniamy się, a staramy nawzajem ulepszać. Lubimy iść za impulsem, oraz szukać własnej autentyczności.

 W maju 2019 mamy zaszczyt zaprosić Was na kolejną edycję warsztatów teatralnych. Z wielką niecierpliwością wyczekujemy, by zobaczyć co tym razem uda nam się stworzyć, jakie znajomości zawrzeć, oraz co znajdziemy w meandrach własnego jestestwa.

Istnieje możliwość późniejszej kontynuacji.

 Zdjęcia warsztatowe:

Gdzie i kiedy odbywają się spotkania?

Semestralne warsztaty teatralne odbywają się w następujących grupach:

Grupa I  (16-18 lat) : Próby co tydzień w soboty o 17:00 w  Szkole Tańca SALSA FEVER przy ul.Ruskiej 47/48A we Wrocławiu od 21 września 2019

Grupa II (19+ lat) : Próby co tydzień w soboty o 19:00 w  Szkole Tańca SALSA FEVER przy ul.Ruskiej 47/48A we Wrocławiu od 21 września 2019

Semestr obejmuje 12 zajęć, próby nie odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy. Każde warsztaty trwają 2 godziny zegarowe.

Warsztat jest dedykowany osobom początkującym oraz średnio-zaawansowanym.

Ile osób liczy grupa i jakie są przedziały wiekowe?

Grupa liczy ok. 16 osób i jest przeznaczona dla osób w wieku studenckim i dorosłych.

Jeżeli jesteś poniżej lub powyżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Mapa:

Salsa Fever

Jak się zapisać?

 

Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać można się:

 Przez formularz zapisu na tej stronie.

 Mailowo – zapisy@varsztatovnia.pl – w tytule imię i nazwisko uczestnika i kod warsztatów “Teatr WRO”(wymaga potwierdzenia z naszej strony).

 Telefonicznie – na numer 6666 444 05

 

W treści zgłoszenia prosimy o podanie imienia, nazwiska i wieku uczestnika oraz telefonu kontaktowego.

Mile widziana, ale nieobowiązkowa, jest informacja o dotychczasowych ewentualnych doświadczeniach pisarskich zapisujących się osób 🙂

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz ten formularz – w grupie są wolne miejsca!
Po wypełnieniu formularza wyślemy Ci potwierdzenie zapisu

 
Zapisuję się z kimś / Byłem już na zajęciach


Pamiętaj, że druga osoba też musi wypełnić formularz zapisowy!Szczegóły dotyczące grup znajdziesz powyżej na tej stronie

Poniżej w cudzysłowie wpisz TAG WARSZTATÓW

Zgłoszenie rezerwuje stałe miejsce w grupie warsztatowej pod warunkiem płatności do 3 dni roboczych od zapisu (cena i dane płatności na tej stronie oraz w mailu potwierdzającym)
.Płatności

Opłaty wnoszone są w formie przelewu bankowego. 


OPŁATA JEDNORAZOWA – 570 ,-*
(po 9 września 660,-)

RATY 3 x  223 ,-
(po 9 września 3 x 250 ,-) *

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie 2 lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% od każdej płatności (dla każdego uczestnika w grupie)

Terminy wnoszenia opłat:

Płatności za warsztaty odbywają się z góry. Zapis przez formularz rezerwuje miejsce na warsztatach na 3 dni robocze – wpłata zapewnia uczestnictwo w warsztatach.

Pierwszą opłatę za warsztaty należy wpłacić na konto Fundacji przed pierwszymi zajęciami. W przypadku płatności w ratach – pierwsza rata rezerwuje miejsce w grupie, druga rata obowiązuje do czwartych zajęć, trzecia do ósmych.

 

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 5 dni po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.

Dane do przelewu:

 


Fundacja SWAP
ul. Kwitnąca 5/45
01- 926 Warszawa
mBank
09 1140 2004 0000 3302 7787 3141

(W tytule przelewu kod warsztatów “Teatr WRO” oraz Imię i nazwisko uczestnika)

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: zapisy@varsztatovnia.pl,   lub na nasz numer: 6666 444 05

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera:Treść newsletterów dopasowujemy do miast 🙂

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂