fbpx

Darmowe Konsultacje Merytoryczne

Spotkania z zespołem Varsztatovni

 

Masz swój własny pomysł na projekt lub biznes? Może jesteś
w trakcie realizacji, ale czujesz, że brakuje Ci wiedzy w danym temacie? Potrzebujesz wsparcia merytorycznego? Może stawiasz pierwsze kroki na scenie lub czeka Cię pierwsza wystawa? Zapraszamy na darmowe konsultacje online, które pomogą Ci rozwinąć Twoją działalność i wejść na wyższy poziom!

Czym są konsultacje merytoryczne?

Konsultacje merytoryczne to darmowe trzydziestominutowe spotkania online z członkami zespołu Varsztatovni, którzy mają już przepracowaną wiedzę praktyczną i teoretyczną z zakresu zarządzania projektami, księgowości, optymalizacji procesów, wprowadzania na rynek produktów itp., która może pomóc Ci w rozwoju Twojego pomysłu. Nasza Fundacja może pochwalić się wieloma sukcesami jak np. zrzeszanie ogromnej ilości osób zainteresowanych kulturą i sztuką każdego dnia w największych miastach Polski, opracowywanie nowoczesnych metodyk nauczania nauk ścisłych w międzynarodowym projekcie I-STEM, współpraca z najlepszymi artystami_tkami w kraju, bycie liderem na rynku zajęć artystycznych itd. 🙂 

Zespół Fundacji dochodził ciężką pracą (potykając się po drodze nie raz) do miejsca, w którym jest dzisiaj. Chcemy się z Tobą podzielić naszymi tipami, abyś ty mógł_mogła uniknąć owych błędów. Projekt ten realizujemy w ramach naszej misji, o której więcej możesz poczytać tutaj. Biznes, ale również każde działanie, to przede wszystkim ludzie. Wierzymy w biznes odpowiedzialny społecznie, inkluzywny i zaangażowany w zrównoważony rozwój – w ramach tych wartości realizujemy ten program.

Przykładowe tematyki

Pamiętaj, że możesz też wyjść ze swoją propozycją tematu konsultacji! 🙂

Finanse i księgowość

W jaki sposób prowadzić księgowość?
O czym powinieneś_aś pamiętać?

Project Management

Pomożemy Ci dobrać modele zarządzania pracą, czasem czy projektami pod Twoje potrzeby

Optymalizacja procesów

Pomoc w tworzeniu procesów optymalizujących pracę, propozycja  software’ów

Tworzenie strategii

Pomożemy Ci dobrać najlepszy model zarządzania strategią długo i krótkoterminową

Podatki w NGO

Jakie podatki powinieneś_aś płacić będąc NGO? W jaki sposób się rozliczać? O czym nie zapomnieć?

Marketing i Social Media

Jak stworzyć social media plan na pół roku? Jak zabrać się za Facebook i Google Ads?

Co możesz zyskać dzięki naszemu programowi?

 PRAKTYCZNĄ wiedzę na interesujący Cię temat 

 Pomoc w wyznaczaniu celów Twojego przedsięwzięcia / organizacji

 Ścieżkę rozwoju, którą możesz podążać

 Porady Twoich kolegów, którzy też byli w momencie, w którym jesteś teraz Ty

Będziemy dla Ciebie również po konsultacjach, jeśli będziesz potrzebować dodatkowej pomocy 💜

Dla kogo jest program konsultacji merytorycznych?

By zakwalifikować się do programu musisz być reprezentatem_ką  jednej z grup poniżej oraz twoja działalność musi przyczyniać się do celów pożytku publicznego.

Organizacji Pozarządowych

Początkujących przedsiębiorców

Projektów Społecznych

Artystów

Biznesów zaangażowanych społecznie

Innych grup nieformalnych

Kto udziela konsultacji merytorycznych?

Team Varsztatovni

Założyciel Varsztatovni i zapalony działacz społeczny ze startupowym sznytem. Certyfikowany project manager i public speaker, finalista Forbes 25 under 25. Na koncie ma liczne projekty społeczne realizowane na własną rękę oraz w ramach współpracy międzyorganizacyjnej. W Varsztatovni odpowiada za rozwój i finanse.

Michał Łyszkowski

CEO Varsztatovni

Absolwent psychologii. W Varsztatovni pełni funkcję product managera. To on odpowiada za cały proces realizacji zajęć od rezerwacji sal i rozmów z artystami po udostępnienie warsztatów na stronie.

Adam Witasek

Product Manager

Magister lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim i tłumaczka audiowizualna. W Varsztatovni wspiera działania marketingowe fundacji oraz koordynuje projekty rozwojowe.

Elżbieta Pogudz

Marketing Manager Varsztatovni

Zapisz się na konsultacje merytoryczne

Przed wysłaniem zgłoszenia sprawdź, czy spełniasz następujące warunki:

1. Jesteś reprezentantem_tką jednej z grup, którym przysługują konsultacje

2. Twój profil działalności / tematyka projektu wpływa pozytywnie na społeczność lokalną i spełnia cele użyteczności publicznej

3. Wiesz, jaki obszar Twojej działalności chcesz skonsultować / jakie pytania chcesz zadać i w jakim zakresie potrzebujesz porady

 

Konsultacje odbywają się w formie online (rozmowa w serwisie Google Meet). Po zgłoszeniu chęci konsultacji powiadomimy Cię o zakwalifikowaniu do programu i w przypadku decyzji pozytywnej – umówimy termin rozmowy.

Konsultacji udzielamy w formie wskazówek i dobrych praktyk – nie mają charakteru porady prawnej, coachingu czy mentoringu i nie mogą być tak traktowane – Fundacja Varsztatovnia nie ponosi odpowiedzialności za działania podjęte przez beneficjentów po odbyciu konsultacji.    Im więcej szczegółów Twojego zapytania nam podasz, tym lepiej. Możesz opisać swój przypadek lub podać ogólny temat.