fbpx

Odkryj, jak zostać aktorem_ką, naucz się skutecznie pozyskiwać role i rozwijaj swoją karierę!

Kurs aktorski „Aktorki Start od Deski do Deski” to solidna dawka konkretnej wiedzy i praktycznych wskazówek od zawodowej aktorki dla osób, które myślą o karierze scenicznej lub chcą przekuć pasję do grania w dodatkowe źródło dochodu.

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Do zmiany ceny

Cena kursu niebawem wzrośnie
Ceny kursów regularnie zmieniają się wraz z upływem czasu – zapisz się teraz by załapać się na obecną cenę!

Aktorski start – jak zaistnieć na scenie i na ekranie

Od deski do deski

 

Jeśli marzysz o karierze aktorskiej, ale nie wiesz, gdzie postawić pierwszy krok – ten kurs pomoże Ci zaplanować z głową najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju i zdobywać wymarzone role.

Jeśli grasz amatorsko, uwielbiasz to i chcesz w ten sposób sobie dorabiać – na kursie dowiesz się, jakie formy pracy aktorskiej możesz podjąć, jak dbać o swój warsztat aktorski i jak się dobrze zareklamować.

Zabierzemy Cię do świata aktorstwa od kulis – dowiesz się, jak wygląda nauka w szkole aktorskiej, jak pracuje się w teatrze, a jak na planie filmowym, jakie są aktualne stawki i co daje współpraca z agencją. Poznasz też wiele nieoczywistych ścieżek edukacji i form pracy aktora, których mogłeś_aś dotąd nie brać pod uwagę.

Po ukończeniu kursu będziesz mieć pełen ogląd na to, co możesz robić jako aktor_ka, a praktyczne rady i wskazówki od zawodowej aktorki pomogą Ci zdecydować, co jest dla Ciebie, także pod względem finansowym.

Czeka na Ciebie 5 godzin materiałów edukacyjnych pełnych praktycznej wiedzy, jakiej nie ma większość początkujących aktorów_ek. Jeśli chcesz rozwinąć swój aktorski potencjał i stanąć na deskach teatru lub znaleźć się po drugiej stronie srebrnego ekranu – widzimy się na kursie!

Zobacz, co o kursie mówi nasza prowadząca:

Kto skorzysta na tym kursie?

Niezależnie od tego, czy dopiero marzysz o karierze aktorskiej czy już masz na koncie kilka ról – ten kurs jest dla Ciebie!

Wiedza i praktyczne wskazówki z lekcji pomogą Ci doskonalić swój warsztat aktorski oraz sprawnie obracać się w świecie teatru i kina, by zdobywać wymarzone role.

Osoby, które marzą o aktorstwie

Dowiesz się, od czego zacząć karierę w aktorstwie i jak doskonalić swój warsztat aktorski.

Aktorzy_rki amatorzy_rki

Odkryjesz różne sposoby na to, jak przekuć swoją pasję w dodatkowy zawód.

Poczatkujący_e aktorzy_rki

Nauczysz się, jak efektywnie poprowadzić swoją ścieżkę kariery i jak zbudować silną markę własną aktora.

Pasjonaci_tki branży filmowej i teatralnej

Poznasz kulisy pracy aktora i zdobędziesz informacje z pierwszej ręki na temat funkcjonowania branży filmowo-teatralnej w Polsce i na świecie.
Cena niedługo wzrośnie!

339,00 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 269 zł

Do końca promocji

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

r

Ceny kursów regularnie zmieniają się wraz z upływem czasu – zapisz się teraz by załapać się na obecną cenę!

PS: W ramach zakupu kursu otrzymasz dodatkowe 20% zniżki na warsztaty aktorskie w Fundacji Varsztatovnia

samanta zwolennik

„Prowadząca ma świetne podejście do nas. młodych i dlatego bardzo chciałbym aby warsztaty były kontynuowane.”

 

– Ignacy
Uczestnik warsztatów teatralnych

„Podobała mi się super energia prowadzącej, podążanie za grupą i jej potrzebami, reagowanie na bieżąco na zgłaszane trudności i pytania oraz dużo śmiechu.”

 

– Marta
Uczestniczka warsztatów teatralnych

„Prowadząca Samanta zastosowała odpowednie metody i techniki, które zaangażowały całą grupę do pracy nad tym, czego im było trzeba i jakie zgłosili potrzeby na początku zajęć”

 

– Karol
Uczestnik warsztatów z pracy w stresie

„Szkolenie było super, nie było typowym wykładem. Dużo scenek odegranych jak w teatrze, co świetnie do mnie trafiło. Samanta przygotowana perfekcyjnie i widać było jej przygotowanie aktorskie.”

 

– Anna
Uczestniczka warsztatów z pracy w stresie

„Bardzo fajne i potrzebne szkolenie. Prowadząca kompetentna i dostosowująca się do potrzeb grupy, otwarta. Informacje klarowne, dzięki pomieszaniu aktywności z mini wykładami nie było nudy”

 

– Karolina
Uczestniczka warsztatów z public speaking

„Bardzo fajne szkolenie. Skupiliśmy się na ćwiczeniach praktycznych, można od razu sprawdzić, czy coś nam sie podoba i czy faktycznie działa. Zajęcia prowadzone z humorem, co sprzyja zaangażowaniu. Dużo wyciągnęłam z tego spotkania.”

 

– Agata
Uczestniczka warsztatów z public speaking

Poznaj swoją instruktorkę!

Samanta Zwolennik

Zawodowa aktorka. Absolwentka aktorstwa Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, filii we Wrocławiu.

Dotychczas współpracowała z Teatrem Palladium w Warszawie, Teatrem Nowym w Nowym Sączu oraz Instytutem im. Jerzego Grotowskiego we Wrocławiu, a w 2022 wystąpiła w głównej roli w spektaklu „Emigranci” w Zeeheldentheater w holenderskiej Hadze. Aktualnie razem z „Emigrantami” odbywa turnee po Europie, grając m.in. w Belgii, Niemczech, Włoszech.

Ponadto tworzy postaci w grach komputerowych techniką motion capture. W grudniu 2021 r. miała premierę gra „Dying Light 2” z jej udziałem. Koordynowała program Perfoteki we Wrocławiu oraz pracowała jako instruktor teatralny w Broadway Musical School w Warszawie. Od kilku lat prowadzi także zajęcia poświęcone emisji głosu i autoprezentacji FitVoice.

Kocha jogę, pisanie i niespodziewane wycieczki.

Czego nauczysz się na kursie?

Zdobędziesz konkretną wiedzę i praktyczne wskazówki, które pomogą Ci zaistnieć na deskach teatru lub na srebrnym ekranie.

Poznasz najskuteczniejsze ćwiczenia aktorskie

Pozwolą Ci one doskonalić swoją grę aktorską, poszerzać repertuar zdolności oraz utrzymywać swoje ciało i umysł w dobrej kondycji.

Prześledzisz różne drogi edukacji aktora

Poznasz klasyczne i alternatywne sposoby nauki, dzięki czemu świadomie zbudujesz najlepszą dla siebie ścieżkę kształcenia.

Poznasz wady i zalety różnych form pracy aktorskiej

Bedziesz wiedzieć, jak wygląda praca w filmie, teatrze, motion capture czy dubbingu i przekonasz się, która z tych dziedzin jest odpowiednia dla Ciebie.

Dowiesz się, jak wygląda współpraca aktora z agencją

Pomoże Ci to podjąć świadome decyzje dotyczące Twojej kariery i zdecydować, czy taka współpraca jest Ci potrzebna i w jakim wymiarze.

Stworzysz własne demo aktorskie

Zaprezentujesz siebie i swoje umiejętności, unikniesz najczęstszych błędów i stworzysz świetne demo, które pomoże Ci w pozyskiwaniu angaży.

Przygotujesz świetny selftape

Stworzysz nagranie, które przykuje uwagę i zapadnie w pamięć. A potem zabłyśniesz na swoim pierwszym castingu.

Odkryjesz całą prawdę o zarobkach

Dowiesz się, ile zarabiają aktorzy w branży filmowej i teatralnej oraz jakie inne źródła dochodu można mieć, będąc aktorem.

Dowiesz się, na co zwracać uwagę w umowach aktorskich

Unikniesz najpoważniejszych błędów, dzięki czemu zabezpieczysz swoje prawa do wizerunku oraz finanse.

Zbudujesz własną markę aktora

Stworzysz rozpoznawalną i autentyczną markę własną i nauczysz się, jak tkać sieć niezbędnych kontaktów w aktorskim świecie.

PROGRAM KURSU:

1. Aktorstwo – dożywotni wyrok czy przyjemne hobby?

Zacznij od siebie – odkryj, co Cię naprawdę motywuje do zostania aktorem. Zobacz, jak określić swój typ castingowy i jak zbadać swój potencjał aktorski. Dowiedz się, jak wygląda od kulis szkoła aktorska i jakie są inne ścieżki edukacji w zawodzie aktora.

Lekcja 1: Chcę grać! I co dalej?

Lekcja 2: Co to za typ? Aktor od wszystkiego?

Lekcja 3: Odkryj swoje umiejętności!

Lekcja 4: Drogi aktora

Lekcja 5: Jak nie szkoła, to co?

2. Ćwiczenie czyni mistrza!

Dowiedz się, jakie ćwiczenia aktorskie pomogą ci w rozwijaniu swojego potencjału. Poznaj specyfikę improwizacji teatralnej, gry filmowej i teatranej, odkryj metody na zbudowanie wiarygodnej i żywej postaci.

– Lekcja 1: Warsztat aktora, czyli co ćwiczyć na początku

Lekcja 2: Ćwiczenia aktorskie w domu

Lekcja 3: Improwizacja, co to takiego?

– Lekcja 4: Różnice między grą filmową a teatralną

– Lekcja 5: Budowanie postaci

3. Jak się wkręcić?

Dowiedz się, jak się przygotować do egzaminów do szkoły teatralnej, poznaj warunki współpracy z agencją i odkryj sposoby na to, jak dobrze wypaść na castingu. Dowiedz się jak nagrać self tape i demo oraz poznaj metody pozyskiwania ról, o których dotąd pewnie nie słyszałeś_aś.

Lekcja 1: Egzaminy do szkoły teatralnej

Lekcja 2: Współpraca z agencją

Lekcja 3: Twój pierwszy casting

Lekcja 4: Self tape – kiedy i po co się go nagrywa?

Lekcja 5: Demo aktorskie

4. Ile zarabia aktor?

Czyli tajemnice branżowe od zawodowej aktorki 🙂 Dowiedz się, skąd czerpać zyski w zawodzie aktora, jakie są stawki dla poszczególnych form pracy aktorskiej. Naucz się, na co zwracać uwagę przy podpisywaniu umów, a także odkryj, jak wygląda dynamika zarobków aktorów.

– Lekcja 1: Na czym zarabia aktor? 

– Lekcja 2: Ile zarabia aktor?

– Lekcja 3: Umowy aktorskie

– Lekcja 4: Dynamika zarobków aktora

5. Jak to wszystko wygląda w praktyce?

Dowiesz się, na czym dokładnie polega statystowanie, jak przebiega typowy dzień na planie filmowym, a także jak wygląda alternatywna praca aktora w dubbingu, motion capture lub w roli prezentera.

– Lekcja 1: Statystowanie

– Lekcja 2: Praca aktora na planie filmowym

– Lekcja 3: Kamera, akcja!

– Lekcja 4: Alternatywne ścieżki pracy aktorskiej

6. W stronę wielkiego ekranu

Naucz się, jak zbudować swoją markę jako aktor i jak stworzyć wokół siebie sieć kontaktów, która jest niezbędna do funkcjonowania w świecie aktorskim. Na koniec garść złotych rad od prowadzącej.

– lekcja 1: Budowanie własnej marki aktora

– lekcja 2: Gdzie bywać, kogo znać?

– lekcja 3: Ruszaj po role!

– lekcja 4: Pożegnanie

Kurs składa się z materiałów wideo, treści pisanych, oraz graficznych pomocy naukowych. Całkowity czas przewidywany na ukończenie kursu to 5 godzin. Możesz go odbyć z dowolnego miejsca na ziemi korzystając z naszej platformy. Jedyne, czego potrzebujesz by zacząć to urządzenie z dostępem do Internetu.

Zakup kursu gwarantuje dostęp do materiałów przez okres 90 dni.

Weź siebie na warsztat, zostań aktorem_ką z prawdziwego zdarzenia i zdobywaj wymarzone role!

Na szczęście mój zawód ma tyle tajemnic, że nie da się zgłębić ich do końca. To mnie zresztą głównie w nim fascynuje.

– Janusz Gajos

Sprawdź nasze warsztaty!

Oprócz kursów na naszej stronie zapiszesz się również na zajęcia grupowe na żywo – w formie online i stacjonarnej, w siedmiu największych miastach Polski. Dowiedz się więcej tutaj.

Uwaga! Po zakupie tego kursu uzsykasz 20% zniżki na wszystkie warsztaty pisarskie 🙂

Gotowy_a, żeby zacząć?

Zakup kurs lub skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania.

339,00