fbpx

Inwestycje w ambicje

Kursy online w Varsztatovni

Tutaj uzyskasz dostęp do materiałów kursów online w naszym panelu e-learningowym. Życzymy Ci udanej i owocnej nauki! 🙂 

Aktualnie dostępne kursy:

komunikacja

Kurs Biznesowy dla Rękodzielnika – Zacznij zarabiać na swojej pasji!

Kurs online „Zacznij zarabiać na swojej pasji” to kompendium sprawdzonej wiedzy, podanej w przystępny sposób przez doświadczoną rękodzielniczkę z branży. Dowiesz się z niego jak opracować plan na biznes na podstawie rękodzielniczej pasji.

komunikacja

Kurs „Biznesowy Booster”

Kurs online “Biznesowy Booster” to paczka niezbędnej wiedzy i sprawdzonych praktyk dla przedsiębiorców, które chcą skutecznie rozwijać swój biznes, poznać obowiązujące standardy branżowe i dopasować swoją firmę do wymagań dzisiejszego rynku. Pozyskasz gotowe narzędzia i materiały na temat: optymalizacji sprzedaży, tworzenia procesów, budowania zespołu i zarządzania pracą. Kurs prowadzi Michał Łyszkowski – założyciel i prezes Varsztatovni.

komunikacja

Kurs „Komunikacja i asertywność” (część „Niezbędnika Rozwojowego”)

Kurs online „Sztuka Opowiadania – Reżyseria od podstaw” to kompendium sprawdzonej wiedzy, podanej w przystępny sposób przez doświadczonych praktyków z branży. Dowiesz się z niego jak opracować porywający film i przejść przez wszystkie etapy jego produkcji.

komunikacja

Kurs „Komunikacja i asertywność” (część „Niezbędnika Rozwojowego”)

Opanuj sztukę efektywnej komunikacji i wyrażania siebie. Naucz się stawiać granice i bronić się przed manipulacją. Zdobądź umiejętność budowania zdrowych relacji, w których potrzeby obu stron są szanowane. Przełam ograniczenia i zwiększ swoją asertywność, dzięki praktycznym strategiom i narzędziom.

REALIZACJA MARZEN

Kurs „Realizacja marzeń” (część „Niezbędnika Rozwojowego”)

Poznaj techniki planowania i osiągania swoich celów. Wzmocnij swoją motywację i rozwijaj zdrowe nawyki. Monitoruj postępy w osiąganiu swoich celów. Odkryj, jak przekuć swoje marzenia w rzeczywistość, korzystając z konkretnych strategii. Zbuduj efektywny support system, który wesprze Cię na drodze do sukcesu.

Kurs „Poszukiwanie siebie” (część „Niezbędnika Rozwojowego”)

Odkryj swoje wewnętrzne wartości i naucz się prowadzić życie zgodnie z nimi. Zrozum, jakie schematy i przekonania wpływają na Twoje działania i wybory. Przeanalizuj swoje motywacje i zyskaj klarowność co do swoich celów. Wyjdź na ścieżkę samopoznania i rozwoju osobistego, kreując autentyczną i satysfakcjonującą przyszłość.

Kurs „Aktorski Start od Deski do Deski”

Zabierzemy Cię do świata aktorstwa od kulis – dowiesz się, jak wygląda nauka w szkole aktorskiej, jak pracuje się w teatrze, a jak na planie filmowym, jakie są aktualne stawki i co daje współpraca z agencją. Poznasz też wiele nieoczywistych ścieżek edukacji i form pracy aktora, których mogłeś_aś dotąd nie brać pod uwagę.

Po ukończeniu kursu będziesz mieć pełen ogląd na to, co możesz robić jako aktor_ka, a praktyczne rady i wskazówki od zawodowej aktorki pomogą Ci zdecydować, co jest dla Ciebie, także pod względem finansowym.

Kurs „Debiut Wokalny Krok po Kroku”

Podczas kursu dowiesz się jak tworzyć muzykę i pisać teksty które po prostu się przyjmą, nauczysz się pracy ze sprzętem i akustyką i poznasz tajniki techniczne które pozwolą Ci nagrywać na profesjonalnym poziomie. Dowiesz się też jak pracować z wytwórnią by dobrze na tym wyjść, ile kosztuje wyprodukowanie płyty oraz ile możesz na tym zarobić. Co więcej zyskasz wartościowe praktyki dotyczące skalowania swojej działalności, których brakuje wielu utalentowanym twórcom!

Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez debiut na rynku muzycznym – od pomysłu na siebie, przez pisanie tekstów, nagrania aż po sprzedaż płyt, bookowanie koncertów i promocję. Po kursie zyskasz realną przewagę nad innymi debiutantami, która pomoże Ci zadebiutować w wielkim stylu.

Kurs „Od zera do bestsellera”

Jeśli masz dość pisania do szuflady i działania na oślep w świecie wydawniczym lub chcesz nauczyć się tworzyć wartościowe treści, które pomogą ci zbudować rzesze oddanych czytelników – ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Podczas kursu dowiesz się jak napisać książkę, która po prostu się przyjmie, skutecznie wypchnąć ją na rynek korzystając z trzech ścieżek wydawniczych oraz jak sprzedać swoje dzieło, by stało się bestsellerem. Czeka na Ciebie 6 godzin materiałów edukacyjnych przepełnionych treścią i praktyką. Jeśli chcesz rozwijać się jako pisarz i zarabiać na swoich dziełach – widzimy się na kursie!

Ucz się gdzie chcesz

Kurs możesz przejść z dowolnego miejsca na ziemi. Jedyne czego potrzebujesz to Internet.

Ucz się kiedy chcesz

Materiały z kursu po jego zakupie będą dla ciebie dostępne przez 90 dni. Korzystaj kiedy chcesz!