Inwestycje w ambicje

Kursy online w Varsztatovni

Czy wiesz, że znajdziesz u nas nie tylko warsztaty? Sprawdź jakie kursy online dla Ciebie przygotowaliśmy i zdobądź nowe umiejętności z dowolnego miejsca na ziemi, na własnych zasadach.

Aktualnie dostępne kursy:

Kurs „Aktorski Start od Deski do Deski”

Zabierzemy Cię do świata aktorstwa od kulis – dowiesz się, jak wygląda nauka w szkole aktorskiej, jak pracuje się w teatrze, a jak na planie filmowym, jakie są aktualne stawki i co daje współpraca z agencją. Poznasz też wiele nieoczywistych ścieżek edukacji i form pracy aktora, których mogłeś_aś dotąd nie brać pod uwagę.

Po ukończeniu kursu będziesz mieć pełen ogląd na to, co możesz robić jako aktor_ka, a praktyczne rady i wskazówki od zawodowej aktorki pomogą Ci zdecydować, co jest dla Ciebie, także pod względem finansowym.

Kurs „Debiut Wokalny Krok po Kroku”

Podczas kursu dowiesz się jak tworzyć muzykę i pisać teksty które po prostu się przyjmą, nauczysz się pracy ze sprzętem i akustyką i poznasz tajniki techniczne które pozwolą Ci nagrywać na profesjonalnym poziomie. Dowiesz się też jak pracować z wytwórnią by dobrze na tym wyjść, ile kosztuje wyprodukowanie płyty oraz ile możesz na tym zarobić. Co więcej zyskasz wartościowe praktyki dotyczące skalowania swojej działalności, których brakuje wielu utalentowanym twórcom!

Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez debiut na rynku muzycznym – od pomysłu na siebie, przez pisanie tekstów, nagrania aż po sprzedaż płyt, bookowanie koncertów i promocję. Po kursie zyskasz realną przewagę nad innymi debiutantami, która pomoże Ci zadebiutować w wielkim stylu.

Kurs „Od zera do bestsellera”

Jeśli masz dość pisania do szuflady i działania na oślep w świecie wydawniczym lub chcesz nauczyć się tworzyć wartościowe treści, które pomogą ci zbudować rzesze oddanych czytelników – ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Podczas kursu dowiesz się jak napisać książkę, która po prostu się przyjmie, skutecznie wypchnąć ją na rynek korzystając z trzech ścieżek wydawniczych oraz jak sprzedać swoje dzieło, by stało się bestsellerem. Czeka na Ciebie 6 godzin materiałów edukacyjnych przepełnionych treścią i praktyką. Jeśli chcesz rozwijać się jako pisarz i zarabiać na swoich dziełach – widzimy się na kursie!

Ucz się gdzie chcesz

Kurs możesz przejść z dowolnego miejsca na ziemi. Jedyne czego potrzebujesz to Internet.

Ucz się kiedy chcesz

Materiały z kursu po jego zakupie będą dla ciebie dostępne przez 90 dni. Korzystaj kiedy chcesz!