fbpx

Lekcje indywidualne

Chcesz przygotować się do egzaminu do artystycznej szkoły wyższej? A może potrzebujesz indywidualnej pracy z profesjonalistą by podnieść swoje kompetencje i stać się jeszcze lepszym aktorem / wokalistą / pisarzem / tancerzem?

Jesteśmy tu dla Ciebie! Zobacz na jakie lekcje indywidualne możesz się zapisać w Varsztatovni i weź siebie na warsztat! Przeprowadzimy Cię od początku do końca przez cały proces i odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania.

Spytaj nas o szczegóły i umów się na zajęcia!

(9:00 – 16:00; pon-pt)

O nas

Fundacja Varszatovnia to kolektyw arystów niezależnych z całej Polski. Pracujem z najlepszmi i bez przerw dążmy do ideału, promując takie wartości jak sztuka niezależna i wolność ekspresji.

Przy pracy z uczestnikami przykładamy szczególną uwagę do szczegółów i indywidualnych potrzeb – właśnie dlatego żadne zajęcia nie są u nas takie same, a podopieczni opuszczają je z wartościowymi narzędziami i przydatną wiedzą. Dołącz do nas i przekonaj się sam!

Zajęcia indywidualne

Lekcje wokalne / Emisja głosu

Jeśli chcesz podnieść swoje umiejętności wokalne, odnaleźć własne brzmienie i pod okiem profesjonalisty dążyć do perfekcji, rozwijając się jako wokalista z prawdziwego zdarzenia – jesteśmy tu dla Ciebie! 

Lekcje indywidualne prowadzimy u Ciebie, lub u nas (w siedmiu największych miastach Polski i nie tylko)

Lekcje aktorskie

Masz w planach aplikowanie do szkoły aktorskiej i chcesz przygotowaćsię na egzamin? Ćwiczysz przed ważną rolą lub castingiem? A może potrzebujesz kogoś, kto podpowie Ci jak wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności aktorskich, oraz jakie sznurki pociągnąć by granie wreszcie stało się twoją karierą?

Daj nam znać i lecimy z tematem!

Lekcje pisania kreatywnego

Niezależnie od tego czy planujesz wydać książkę, wziąć udział w konkursie literackim, przełamać barierę kreatywną czy po prostu sprawić, że twoje teksty będą bardziej angażujące.

Nasi pisarze i copywiterzy są tu, żeby Ci pomóc! Lekcje możesz odbyć zarówno osobiście jak i online. Sprawdzanie prac odbywa się w ramach godzin lekcji.

Lekcje tańca

Hip Hop, Dancehall, Contemporary, a może Afrobeat? Jeśli masz chcesz poćwiczyć choreografię lub znaleźć swój rytm na parkiecie pod okiem profesjonalisty – dobrze trafiłeś! 

Zapraszamy na indywidualne lekcje tańca (możliwy udział w parach). Spytaj nas o szczegóły!

Umów się na lekcje

Jak zapisać się na zajęcia indywidualne?

1.

Ustal z nami szczegóły.

Zadzwoń do nas i powiedz, nad czym chcesz pracować. Odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy Ci wybrać prowadzącego i ustalić odpowiednie terminy zajęć.

Przy wyborze nauczyciela możesz zdać się na naszą rekomendację, lub wybrać kogoś z naszej kadry artystycznej.

(9:00 – 16:00; pon-pt)

2.

Ustaliłeś już szczegóły? Potwierdź zapis!

Po potwierdzeniu zajęć z nami telefonicznie, kliknij „Zapisz się” i opłać pierwsze zajęcia. Następne opłaty (jeśli nie zrezygnujesz z zajęć) będą pobierane automatycznie na podstawie ilości odbytych zajęć.

W dowolnej chwili będziesz mógł zrezygnować z zajęć lub zmienić częstotliwość / daty spotkań ustalając to z prowadzącym.

Są dostępne miejsca warsztatowe

Zajęcia grupowe

Oprócz zajęć indywidualnych organizujemy też warsztaty grupowe.
Rzuć na nie okiem poniżej!

Dołącz do naszego newslettera!

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, okresowymi promocjami i rekrutacjami – zostaw swojego maila poniżej:    Treść newsletterów dopasowujemy do miast 🙂


    Chcę być informowany_a o nowo otwartych grupach wybranych warsztatów w moim mieście

    Warsztaty wokalne i muzyczneWarsztaty teatralne / improWarsztaty ruchowe / taneczneWarsztaty kreatywne / manualne / pisarskieWarsztaty rozwojowe / terapeutyczneWszystkie warsztaty

    PolskiAngielskiUkraińskiRosyjski