fbpx

KONTAKT

Zachęcamy do kontaktu w każdej sprawie związanej z naszą działalnością – z chęcią pomożemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości 🙂

Z ogromną chęcią wspieramy też wszelkie projekty społeczne, inicjatywy i festiwale – w sprawie partnerstw również prosimy o kontakt!

———

Fundacja Varsztatovnia

Siedziba i Centrum Warsztatowe:
Dzielna 5, 00-162 Warszawa, woj. mazowieckie
Lokal użytkowy od ul. Dzielnej
(Uwaga: Niektóre warsztaty odbywają się w innych miejscach – miejsca warsztatów na stronach z zapisami)

 

KRS: 0000740077
NIP: 1182177063
REGON: 380754925
EU PIC: 895646106

 

Mail: [email protected]
(UWAGA! CV wysłane mailowo mogą nie zostać rozpatrzone. Prosimy o aplikowanie przez formularz rekrutacyjny)
.
Telefon (pon – pt | 9:00-16:00):

Zapisy i informacja: +48 780 122 376
Administracja i HR:  +48 514 048 314
Współpraca i Zarząd:  +48 6666 444 05
.
Jeśli chcesz sprawdzić terminy swoich zajęć zapraszamy do kalendarza warsztatów
FAQ

Jeśli masz pytania odnośnie warsztatów – nie zapomnij napisać o jakie warsztaty, w jakim mieście pytasz! 🙂

Nasze warsztaty

Tutaj znajdziesz listę zajęć we wszystkich miastach w Polsce w których działamy, wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami o ich lokalizacji, datach spotkań i programie zajęć

Poradnia Valeria

Czy wiesz, że Fundacja Varsztatovnia prowadzi również poradnię zdrowia psychicznego? Sprawdź naszą ofertę i postaw na siebie zapisując się na pierwszą sesję!

Nasz instagram:

Newsletter


Tutaj możesz zapisać się na newsletter Varsztatovni, by być na czasie z naszymi wydarzeniami i odbierać specjalne zniżki 🙂

Aktualizacje wysyłamy na początku każdego miesiąca, lub gdy dzieje się coś wyjątkowego, o czym chcemy Wam powiedzieć.


   Treść newsletterów dopasowujemy do miast 🙂


  Chcę być informowany_a o nowo otwartych grupach wybranych warsztatów w moim mieście

  Warsztaty wokalne i muzyczneWarsztaty teatralne / improWarsztaty ruchowe / taneczneWarsztaty kreatywne / manualne / pisarskieWarsztaty rozwojowe / terapeutyczneWszystkie warsztaty

  PolskiAngielskiUkraińskiRosyjski
   FAQ
  Często zadawane pytania

   

  Gdzie odbywają się warsztaty? 
  – Działamy w różnych miejscach, więc zależy od warsztatów. Miejsca zajęć znajdziesz zawsze na stronach z zapisami – wszystkie trwające zapisy znajdują się tutaj.

  Czy warsztaty są płatne?
  – Zajęcia stałe, cykliczne i kursy weekendowe są zazwyczaj płatne. Organizujemy też wydarzenia otwarte w różnych formach, na które obowiązuje tylko darmowa rejestracja, lub wstęp wolny. Wszystkie wydarzenia znajdziesz zawsze na naszym facebookowym fanpage-u.

  Czy mogę otrzymać fakturę za udział w zajęciach?
  – Jasne! Żeby otrzymać fakturę w trakcie zapisu podaj nam dane faktury w komentarzu Fakturę wyślemy mailowo Jeśli płacisz za zajęcia ratalnie faktura będzie obejmowała sumę wszystkich rat.

  Czy otrzymam certyfikat / zaświadczenie ukończenia kursu?
  – Tak, jeśli potrzebujesz zaświadczenia ukończenia warsztatow napisz proszę do nas maila w tej sprawie po zakończeniu zajęć. Wyślemy Ci certyfikat zawierający przerabiany na zajęciach program, oraz Twoje imię i nazwisko podpisany przez naszego kierownika artystycznego.

  Opłaciłem zajęcia, ale przelew został zwrócony – co teraz?
  – Możliwe, że płatność została przerwana – często zdarza się tak jeśli karta przeglądarki zostanie zamknięta przed powrotem do strony podziękowań – jeśli Ci się to przytrafiło, daj nam znać na [email protected] a szybko rozwiążemy problem.

  Jeśli chciałbym zrezygnować z warsztatów – czy mogę otrzymać zwrot wpłaconej kwoty?
  – Jeśli będziesz chciał wypisać się z grupy po pierwszych warsztatach w terminie określonym na stronie z zapisami przysługuje Ci zwrot pełnej kwoty. Pamiętaj jednak, że jeśli odezwiesz się później kwoty mogą nie zostać zwrócone w całości lub wcale. (więcej informacji znajdziesz w regulaminie warsztatów). Alternatywnie, jeśli okres rezygnacji w Twojej grupie jeszcze nie upłynął, możesz zamienić swój zapis na voucher do wykorzystania w późniejszych grupach, korzystając z tego formularza.

  Termin warsztatów mi nie pasuje, ale chciałbym się zapisać jeśli będzie nowa tura.
  – Jasne! Polecamy wpisać się do newslettera powyżej, zaznaczając że chcesz otrzymać informację o nowej grupie, byśmy mogli poinformować Cię gdy zaczną się zapisy na nową turę, oraz regularnie sprawdzać stronę zapisów.

  Chcę dołączyć do grupy warsztatowej, ale nie będzie mnie na pierwszych warsztatach. Co teraz?
  – Jeśli wiesz że nie będziesz mógł być obecny w wybranych terminach zajęć daj nam znać w polu komentarza do zapisu, a zwrócimy Ci kwotę za nieobecności. (do 2 nieobecności na kursach 12+ zajęciowych | do 1 nieobecności na kursach 6cio zajęciowych, z wyłączeniem kursów online). Pamiętaj by zgłosić nieobecności w komentarzu do zapisu, bo później nie będzie to możliwe.

  Chciałbym współpracować z Varsztatovnią. Co zrobić?
  – Jeśli jesteś artystą zapraszamy Cię na stronę dla artystów, na której możesz zostawić swoje CV i dostać się do naszej bazy artystów. Jeśli chciałbyś dołączyć do kadry kierowniczej Varsztatovni zapraszamy do wypatrywania rekrutacji na naszych kanałach, oraz aktywnego angażu w nasze warsztaty, eventy i inne przedsięwzięcia. W sprawie patronatów i współpracy medialnej zapraszamy do kontaktu na [email protected].