fbpx
p

Od 26.03 tymczasowo zamknięte będzie biuro Fundacji (rządowy nakaz samoizolacji).

Oznacza to, że chwilowo ograniczona zostanie obsługa uczestników, w tym zapisy mailowe (oprócz zapisów dokonanych przez formularz na stronie w tym zakupu voucherów i zajęć online) i rezygnacje z zajęć. Wszystkie zgłoszenia będziemy jednak rozpatrywać jak tylko działania biura zostaną wznowione po zakończeniu kwarantanny.

KONTAKT

Zachęcamy do kontaktu w każdej sprawie związanej z naszą działalnością – z chęcią pomożemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości 🙂

Z ogromną chęcią wspieramy też wszelkie projekty społeczne, inicjatywy i festiwale – w sprawie partnerstw również prosimy o kontakt!

———

Fundacja Spontaniczne Warsztaty Artystyczno – Praktyczne

Siedziba:

Kwitnąca 5/45; 01-926 Warszawa
(Miejsca warsztatów na stronach z zapisami – w siedzibie Fundacji nie odbywają się zajęcia)

 

KRS: 0000740077
NIP: 1182177063
REGON: 380754925
EU PIC: 895646106

 

Zapisy i informacja:  +48 724 260 770

Współpraca i Zarząd:  +48 6666 444 05

 

 

Jeśli masz pytania odnośnie warsztatów – nie zapomnij napisać o jakie warsztaty, w jakim mieście pytasz! 🙂

p

Od 26.03 tymczasowo zamknięte będzie biuro Fundacji (rządowy nakaz samoizolacji).

Oznacza to, że chwilowo ograniczona zostanie obsługa uczestników, w tym zapisy mailowe (oprócz zapisów dokonanych przez formularz na stronie w tym zakupu voucherów i zajęć online) i rezygnacje z zajęć. Wszystkie zgłoszenia będziemy jednak rozpatrywać jak tylko działania biura zostaną wznowione po zakończeniu kwarantanny.

Nasze warsztaty

Tutaj znajdziesz listę zajęć we wszystkich miastach w Polsce w których działamy, wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami o ich lokalizacji, datach spotkań i programie zajęć

Nasz instagram:

Jeśli masz pytania odnośnie warsztatów – nie zapomnij napisać o jakie warsztaty, w jakim mieście pytasz! 🙂

 FAQ
Często zadawane pytania

 

Gdzie odbywają się warsztaty? 
– Działamy w różnych miejscach, więc zależy od warsztatów. Miejsca zajęć znajdziesz zawsze na stronach z zapisami – wszystkie trwające zapisy znajdują się tutaj.

Czy warsztaty są płatne?
– Zajęcia stałe, cykliczne i kursy weekendowe są zazwyczaj płatne. Organizujemy też wydarzenia otwarte w różnych formach, na które obowiązuje tylko darmowa rejestracja, lub wstęp wolny. Wszystkie wydarzenia znajdziesz zawsze na naszym facebookowym fanpage-u.

Czy mogę otrzymać fakturę za udział w zajęciach?
– Jasne! Żeby otrzymać fakturę w trakcie zapisu podaj nam dane faktury w komentarzu 🙂

Czy otrzymam certyfikat / zaświadczenie ukończenia kursu?
– Tak, jeśli potrzebujesz zaświadczenia ukończenia warsztatow napisz proszę do nas maila w tej sprawie po zakończeniu zajęć. Wyślemy Ci certyfikat zawierający przerabiany na zajęciach program, oraz Twoje imię i nazwisko podpisany przez naszego kierownika artystycznego.

Opłaciłem zajęcia, ale przelew został zwrócony – co teraz?
– Możliwe, że płatność została przerwana – często zdarza się tak jeśli karta przeglądarki zostanie zamknięta przed powrotem do strony podziękowań – jeśli Ci się to przytrafiło, daj nam znać na kontakt@varsztatovnia.pl a szybko rozwiążemy problem.

Jeśli chciałbym zrezygnować z warsztatów – czy mogę otrzymać zwrot wpłaconej kwoty?
– Jeśli będziesz chciał wypisać się z grupy po pierwszych warsztatach w terminie określonym na stronie z zapisami przysługuje Ci zwrot pełnej kwoty. Pamiętaj jednak, że jeśli odezwiesz się później kwoty mogą nie zostać zwrócone w całości lub wcale. (patrz: regulamin warsztatów)

Termin warsztatów mi nie pasuje, ale chciałbym się zapisać jeśli będzie nowa tura.
– Jasne! Polecamy wpisać się do newslettera poniżej, byśmy mogli poinformować Cię gdy zaczną się zapisy na nową turę, oraz regularnie sprawdzać stronę zapisów.

Chcę dołączyć do grupy warsztatowej, ale nie będzie mnie na pierwszych warsztatach. Co teraz?
– Jeśli grupa ruszyła niepełna do drugich zajęć można dołączać do grup warsztatowych zapisując się przez formularz, nie płacąc za pierwsze zajęcia, jeśli Cię ominęły. Jeśli byłeś już zapisany wcześniej, ale wiesz że nie będzie Cię na pierwszych warsztatach – daj nam znać!

Chciałbym współpracować z Varsztatovnią. Co zrobić?
– Jeśli jesteś artystą prowadzącym warsztaty zapraszamy Cię na stronę dla artystów, na której możesz zostawić swoje CV i dostać się do naszej bazy artystów. Jeśli chciałbyś dołączyć do kadry kierowniczej Varsztatovni zapraszamy do wypatrywania rekrutacji na naszych kanałach, oraz aktywnego angażu w nasze warsztaty, eventy i inne przedsięwzięcia. W sprawie patronatów i współpracy medialnej zapraszamy na kontakt@varsztatovnia.pl.

Newsletter


Tutaj możesz zapisać się na newsletter Varsztatovni, by być na czasie z naszymi wydarzeniami i odbierać specjalne zniżki 🙂

Aktualizacje wysyłamy na początku każdego miesiąca, lub gdy dzieje się coś wyjątkowego, o czym chcemy Wam powiedzieć.


 Treść newsletterów dopasowujemy do miast 🙂


Chcę być informowany o nowo otwartych grupach wybranych warsztatów w moim mieście

Warsztaty wokalneWarsztaty teatralne / improWarsztaty ruchowe / taneczneWarsztaty kreatywne / pisarskieWszystkie warsztaty