Wydaj własną płytę, rozwijaj swoją markę i zadebiutuj w wielkim stylu!

Kurs online “Debiut Wokalny Krok po Kroku” to poradnik dla debiutujących muzyków na którym nauczysz się jak tworzyć lepszą muzykę, jak wydać i sprzedawać swoją twórczość oraz jak rozwijnąć swoją karierę na rynku muzycznym.

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Do zmiany ceny

Cena kursu niebawem wzrośnie

Ceny kursów regularnie rosną wraz z upływem czasu – zapisz się by załapać się na trwającą zniżkę! 

Jak wydać płytę i skutecznie ją sprzedawać

Debiut Wokalny krok po kroku

Chcesz wejść na rynek muzyczny ale obawiasz się że przejdziesz bez echa? Potrzebujesz praktycznych narzędzi i wiedzy, która pozwoli Ci zadebiutować jak profesjonalista? Jesteś we właściwym miejscu!

Podczas kursu dowiesz się jak tworzyć muzykę i pisać teksty które po prostu się przyjmą, nauczysz się pracy ze sprzętem i akustyką i poznasz tajniki techniczne które pozwolą Ci nagrywać na profesjonalnym poziomie. Dowiesz się też jak pracować z wytwórnią by dobrze na tym wyjść, ile kosztuje wyprodukowanie płyty oraz ile możesz na tym zarobić. Co więcej zyskasz wartościowe praktyki dotyczące skalowania swojej działalności, których brakuje wielu utalentowanym twórcom!

Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez debiut na rynku muzycznym – od pomysłu na siebie, przez pisanie tekstów, nagrania aż po sprzedaż płyt, bookowanie koncertów i promocję. Po kursie zyskasz realną przewagę nad innymi debiutantami, która pomoże Ci zadebiutować w wielkim stylu.

Czeka na Ciebie 7 godzin materiałów edukacyjnych pełnych treści i praktyki. Jeśli chcesz rozwijać się jako wokalista i dotrzeć ze swoją muzyką dalej – widzimy się na kursie!

Zobacz, co o kursie mówi nasza prowadząca:

Kto skorzysta na tym kursie?

Niezależnie od tego czy rozpocząłeś już swoją przygodę na rynku muzycznym, czy dopiero to planujesz – ten kurs jest dla Ciebie!

Narzędzia i praktyki zdobyte podczas nauki będziesz mógł wykorzystać na każdym etapie twojej działalności by tworzyć lepszą muzykę, docierać do nowych słuchaczy i rozwijać swoją karierę!

Muzycy amatorzy

Dowiesz się gdzie zacząć i jak zacząć tworzyć swoją własną muzykę oraz jak wypchnąć ją na rynek. Poznasz krok po kroku cały proces debiutu muzycznego i zweryfikujesz czy ta ścieżka kariery jest dla Ciebie.

Debiutujący artyści

Poznasz praktyki które pomogą Ci z mało znanego artysty stać się rozpoznawalnym twórcą. Nauczysz się jak rozwijać swoją karierę, pozyskiwać nowych słuchaczy, bookować koncerty i wiele więcej.

Początkujący producenci

Dowiesz się jak tworzyć lepszą muzykę, poznasz standardy wymagającej branży muzycznej i uzyskasz szerego dobrych praktyk które pomogą Ci skutecznie wydać swoją twórczość.

Aspirujący managerowie muzyczni

Dowiesz się jak budować nośną markę i wizerunek artysty oraz jak zarządzać procesem kreatywnym. Poznasz zagadnienia finansowe związane z działalnością artystyczną oraz dowiesz się jak rozmawiać z mediami, co znacznie ułatwi Ci współprace z artystami.

Skorzystaj z okazyjnej ceny i zakup kurs już teraz!

 

Cena niedługo wzrośnie!

329,00 

Do końca promocji

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

r

Kup kurs zanim timer dobiegnie końca i załap się na zniżkę! 🙂 

PS: W ramach zakupu kursu otrzymasz dodatkowe 20% zniżki na warsztaty wokalne, songwritingowe i produkcji muzyki w Fundacji Varsztatovnia

Poznaj swoją instruktorkę!

Agata Gołemberska

Wokalistka, songwriterka i producentka muzyczna. Była uczestniczką 8. edycji The Voice of Poland a w 2021 roku ukazała się jej płyta „Pryzmat”, która została wydana we współpracy z kultową wytwórnią Kayax. Jej utwory zbierają po kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń na platformie YouTube oraz ukazywały się w najpopularniejszych polskich playlistach na platformach streamingowych.

Agata występuje również na różnych festiwalach muzycznych takich jak Festiwal Anny German w Zielonej Górze. Oprócz rozwoju własnej kariery, zajmuje się produkcją muzyki i tworzeniem tekstów piosenek dla innych artystów, również tych związanych z dużymi wytwórniami oraz pomaga w rozwoju debiutantom.

Na jej muzyczny całokształt składają się dorastanie we Frankfurcie nad Menem i późniejsza edukacja muzyczna we Wrocławiu. Oba okresy w życiu artystki miały na nią inny wpływ pod względem artystycznych inspiracji.Dzięki licznym przeprowadzkom i zmianom środowisk jej muzyka jest wielobarwna. Można w niej znaleźć zarówno elementy wielkomiejskiego r&b, jak i surowszych gatunków elektronicznych i alternatywnego popu. Swoją twórczość opisuje jako splot vintage inspiracji z nowoczesną, popową formą.

„Praca producenta i songwritera daje mi ciągłą motywację i drive do poszukiwań, eksplorowania i zgłębiania nowych obszarów muzyki. To również zanurzanie się w świat osoby, z którą współpracuję. Świat, który składa się z osobistych przeżyć i inspiracji, innych od moich. Zawsze czeka tam na mnie coś nowego i wartościowego. Mam swoje techniki, którymi posługuję się, by podczas współpracy lepiej nawigować po nieznanych mi wcześniej obszarach i nie zawaham się podzielić nimi z Tobą w tym kursie”.

Czego nauczysz się na kursie?

Poznaj konkretną wiedzę i strategie, które wykorzystasz by dotrzeć ze swoją muzyką dalej i uczynić z niej swoją główną pracę.

Nauczysz się tworzyć nośną markę

Zweryfikujesz jaki wizerunek jest z tobą najbardziej spójny oraz dowiesz się jak go stworzyć

Doszlifujesz swój wokal

Poznasz zestaw ćwiczeń wokalnych oraz wskazówki techniczne które pomogą Ci wycisnąć ze swojej muzyki najlepsze brzmienie

Wyciśniesz więcej ze współpracy z wytwórnią

poznasz zagadnienia finansowo – prawne oraz dowiesz się jak wycisnąć maksymalną korzyść ze współpracy z wytwórnią

Rozpoczniesz pracę nad własną płytą

Dowiesz się co musisz zrobić przed wydaniem płyty, zaplanujesz pracę, wybierzesz formę publikacji i wiele więcej

Poznasz podstawy produkcji

Dowiesz się jak tworzyć lepszą muzykę, jak aranżować wokale, jak pracować ze sprzętem oraz jakimi prawami rządzą się różne gatunki muzyczne

Rozwiniesz swoją działalność

Ogarniesz jak sprzedawać swój merch oraz jak przebić się do mediów. Dowiesz się jak dostać się na playlisty Spotify oraz jak powiększać swój fanbase.

Napiszesz dobry tekst

Poznasz podstawy songwritingu, dowiesz się jak tworzyć uniwersum piosenki, poznasz technikę RATIO oraz zgrasz tekst z melodią

Opanujesz kwestie finansów

Dowiesz się nie tylko ile kosztuje płyta i jak możesz ją sfinansować. Poznasz stawki branżowe oraz dowiesz się ile i na czym zarabia wokalista.

Dowiesz się jak zacząć grać koncerty

Poznasz stawki za koncert i zagadnienia techniczne. Uzyskasz sprawdzone praktyki dotyczące bookowania koncertów i grania na festiwalach.

PROGRAM KURSU:

1. ZACZNIJ OD SIEBIE

Poznaj siebie i swoje możliwośći. Wyrażaj siebie przez głos. Twórz autentyczny, zgodny z Tobą wizerunek, zaplanuj pracę nad debiutem i przygotuj się na wyzwania które stoją przed Tobą.

Lekcja 1: Dlaczego chcesz śpiewać?

Lekcja 2: Głos jest w głowie

Lekcja 3: Wizerunek bez udawania (znajdź własną narrację)

Lekcja 4: Odporność i wytrwałość kluczem do sukcesu

Lekcja 5: Płyta – jak skutecznie rozplanować pracę?

Lekcja 6: Covery

2. STWÓRZ UNIWERSUM SWOJEJ TWRÓCZOŚCI

Odczaruj pisanie tekstów i zabierz się za pracę nad swoją muzyką. Opanuj wspólny songwriting, poznaj technikę RATIO i wciągnij słuchacza w uniwersum Twojej piosenki. Zgraj tekst z melodią i staw czoła brakowi weny.

– Lekcja 1: Czym jest songwriting / co-working?

Lekcja 2: Stwórz uniwersum swojej piosenki

Lekcja 3: Wpuść słuchacza do swojego świata – technika RATIO

– Lekcja 4: Najważniejsza jest melodia

– Lekcja 5: Pokonaj brak weny i blokady twórcze

3. MUZYKA

Dowiedz się kim jest producent, kompozytor, co to jest top line i dlaczego warto to wszystko wiedzieć. Nawiązuj współprace z innymi muzykami. Nagraj demo swojego utworu, aranżuj wokale, poznaj sprawdzone tipy produkcyjne i dowiedz się jakimi prawami rządzą się poszczególne gatunki muzyczne.

Lekcja 1: Role w procesie twórczym

Lekcja 2: Skąd wziąć muzykę? Możliwości nawiązywania współpracy

Lekcja 3: Od “prewki” do utworu (czym jest demo i dlaczego warto je nagrać)

Lekcja 4: Produkcja muzyki i aranżowanie wokali (harmonizowanie chórków)

– Lekcja 5: Gatunek muzyczny a rola aranżu wokalnego

– Lekcja 6: Bądź w formie – podstawowe ćwiczenia wokalne

4. SPRZĘT I PRODUKCJA

Zbuduj panel akustyczny i zdecyduj czy potrzebujesz studia nagraniowego. Ogarnij akustykę pomieszczenia. Dowiedz się jak działa miks i master i poznaj programy do produkcji muzycznej. Pracuj według dobrych, sprawdzonych praktyk i uniknij najczęstszych błędów początkujących wokalistów.

– Lekcja 1: Studio nagraniowe vs homestudio (możliwości, zalety, wady)

– Lekcja 2: Adaptacja akustyczna (home studio)

– Lekcja 3: Podstawowy setup wokalisty 

– Lekcja 4: Miks i master – różnice i objaśnienie

– Lekcja 5: Produkcja muyczna DYI (jak nauczyć się produkować)

5. WYDAJ SWOJĄ MUZYKĘ!

Poznaj koszty wyprodukowania płyty i dowiedz się skąd możesz pozyskać na to środki. Przygotuj się na podpisanie korzystnego kontraktu z wytwórnią i dowiedz się na co warto uważać. Nagraj pierwszy teledysk, twórz grafiki, realizuj sesje zdjęciowe. Ogarnij prawa autorskie i tantiemy za streaming i radio oraz dowiedz się co zrobić by te pieniądze do Ciebie trafiły.

– Lekcja 1: Budżet – ile kosztuje wyprodukowanie płyty

– Lekcja 2: Finansowanie. Dofinansowania, granty, crowdfunding

– Lekcja 3: Fizyk czy digital? (zalety i wady)

– Lekcja 4: Strona wizualna: grafiki, sesje zdjęciowe, teledyski

– Lekcja 5: Tantiemy i prawa autorskie

– Lekcja 6: Współpraca z wytwórnią – co warto wiedzieć?

6. SPRZEDAŻ, PROMOCJA, KONCERTY

Przebij się do mediów i poznaj tajniki grania koncertów. Negocjuj umowy i trafnie się wyceniaj. Dowiedz się jak zagrać na evencie i festiwalu. Dostań się na playlisty edytorskie Spotify i rozkręć sprzedaż swojego merchu.

– lekcja 1: Współpraca z mediami, promocja

– lekcja 2: Z czego zarabia wokalista? Granie okoliczościowe i koncerty

– lekcja 3: Festiwale – z czym to się je?

– lekcja 4: Jak dostać się na playlisty Spotify?

– lekcja 5: Band camp – sprzedawaj płyty i merch

Kurs składa się z materiałów wideo, treści pisanych, oraz graficznych pomocy naukowych. Całkowity czas przewidywany na ukończenie kursu to 7 godzin. Możesz go odbyć z dowolnego miejsca na ziemi korzystając z naszej platformy. Jedyne, czego potrzebujesz by zacząć to urządzenie z dostępem do Internetu.

Zakup kursu gwarantuje dostęp do materiałów przez okres 120 dni. (od daty premiery jeśli kupujesz kurs przedpremierowo dla siebie lub od daty aktywacji jeśli kupujesz go dla kogoś)

Weź siebie na warsztat, zostań wokalistą z prawdziwego zdarzenia i rozwijaj swoją karierę!

„Sposobem na zaczęcie jest skończenie mówienia i podjęcie działania”.

– Walt Disney

Sprawdź nasze warsztaty!

Oprócz kursów na naszej stronie zapiszesz się również na zajęcia grupowe na żywo – w formie online i stacjonarnej, w siedmiu największych miastach Polski. Dowiedz się więcej tutaj. Nie czekaj i wnieś swój warsztat na nowy poziom!

Uwaga! Po zakupie tego kursu uzsykasz 20% zniżki na wszystkie warsztaty wokalne, songwritingowe i produkcji muzyki 🙂

Gotowy, żeby zacząć?

Zakup kurs lub skontaktuj się z nami jeśli masz pytania

329,00