fbpx

NASI ARTYŚCI

Na tej stronie znajdziesz wybranych_e artystów_tki, z którymi współpracujemy przy tworzeniu warsztatów w Varsztatovni.

Warsztaty taneczne

Kama Akucewicz

Balet 

Po ukończeniu Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie w klasie Raisy Kuzniecowej została zaangażowana do zespołu baletowego Teatru Wielkiego w Warszawie gdzie otrzymała tytuł 1-pierwszej solistki.

Kinga Gintowt

Balet

Ukończyła University of the Arts w Filadelfii oraz Szkoła Baletową w Krakowie.
W latach 2005-2010 była tancerką Zespołu Tańca Współczesnego “Tipuri” w Krakowie, jednocześnie sięgając do kontakt improwizacji, modernu, jazzu, a nawet hip hopu. 

Anita Niźnikowska

Balet

Swoją przygodę taneczną rozpoczęła w wieku 6 lat w zespole „Pędziwiatry.” Ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Baletową im. Feliksa Parnella w Łodzi, gdzie uzyskała dyplom zawodowej tancerki.

Anna Ławruk

Taniec nowoczesny

Ania tańcem zajmuje się od około 9 lat. Ukończyła liceum o profilu taneczno- teatralnym w Krakowie. Gdzie rozwijała się w takich stylach jak: taniec współczesny, jazz, balet, taniec towarzyski, taniec ludowy, stretching oraz gra aktorska

Idalia Kurowska

Balet 

Muzyczka, pianistka, tancerka, od wielu lat także pedagożka oraz mentorka. Kształciła się głównie w świecie muzyki klasycznej oraz tańca klasycznego, neoklasycznego.

Iga Samelska

Taniec nowoczesny

Tańczyć zaczęła mając 13 lat, najpierw hip hop i balet, po około roku zrezygnowałam z baletu na rzecz jazzu i tańca współczesnego, którymi zajmuje się do teraz.

Weronika Nowak

Balet

Dyplomowana tancerka. Absolwentka studia Baletowego Opery Krakowskiej. Finaliska konkursu Dance World Cup.

Julia Wronowska

Julia Wronowska

Taniec nowoczesny

Miłośniczka improwizacji oraz choreografii hip hop. Twierdzi, że dobry tancerz = wszechstronny tancerz, dlatego sama rozwija się na wielu poziomach.

Nadia Kraińska

Maria Salwińska

Balet 

Marysia jest tancerką i choreografką, działającą intensywnie pod kątem artystycznym w kraju oraz za granicą. Trenowała m.in. w konserwatorium Trinity Laban w Londynie (kierunek – taniec współczesny) oraz ART Dance International Dance Program w Barcelonie.

Szeherezada Kondratowicz

Balet 

Absolwentka państwowej szkoły baletowej w Poznaniu. W 2018-19 odbyła staż w Polskim Teatrze Tańca, podczas którego dołączyła do zespołu teatru. Obecnie również aktorka i reżyserka ruchowa Teatru Granda UAM, koordynatorka Festiwalu Kulminacje.

Anna Głaz

Balet 

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Łodzi. Uczestniczyła w wielu warsztatach tanecznych w kraju i zagranica, gdzie doszkalała swoje umiejętności w różnych technikach tańca takich jak taniec klasyczny, współczesny, charakterystyczny i wiele innych.

Zofia Knetki-Oberemok

Balet 

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. R. Turczynowicza w Warszawie, magister
Pedagogiki, Psychodietetyk.

Warsztaty performatywne

Zuzanna Tymczenko

Teatr

Aktorka, edukatorka teatralna, aktualnie także studentka filozofii.

Dorota Przybysz

Improwizacja Teatralna

Z zawodu i wykształcenia aktorka, pedagog i filolog. Jej wielką pasją jest teatr i improwizacja teatralna. 

Aneta Gidelska

Teatr

Absolwentka wydziału aktorskiego Krakowiskich Szkół Artstycznych i Animacji w Warszawskim APSie.

Julia Wronowska

Arina Ushal

Teatr Rosyjskojęzyczny

Aktorka i reżyserka. W swoich pracach uwielbia rozwijać bohatera z wykorzystaniem różnych technik psychologicznych

Agnieszka Jankowska

Teatr

Kulturoznawczyni, instruktorka teatralna oraz miłośniczka teatru alternatywnego.

Nina Grzelczak

Teatr

Aktorka, wokalistka, pedagog artystyczny. Absolwentka Studium Musicalowego przy Teatrze Capitol we Wrocławiu

Cecylia Janowska

Teatr

Aktorka, wokalistka. Studentka Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

Julia Wronowska

Jakub Szulkowski

Teatr

Aktor. Ukończył kulturoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz szkołę aktorską Lart studiO. Wraz ze znajomymi tworzy spektakle teatralne.

Kacper Lech

Teatr

Aktor. Absolwent Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie na kierunku aktorstwo dramatyczne. 

Mateusz Przyłęcki

Teatr

Absolwent Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego. Współpracuje z firmą Pathways Polska (szkolenia artystyczne dla biznesu).

Joanna Róg

Joanna Róg

Teatr

Ukończyła Szkołę Aktorską Haliny i Jana Machulskich w Warszawie.
Tworzy spektakle oraz filmy krótkometrażowe z grupami niezależnymi z Gdańska, Katowic i Warszawy.
Samanta Zwolennik

Samanta Zwolennik

Teatr

Aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa. Absolwentka aktorstwa Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Od kilku lat prowadzi także zajęcia poświęcone emisji głosu i autoprezentacji FitVoice.

Olga Grzelak (Zdenka Pszczołowska)

Olga Grzelak

Teatr

Dramaturżka i reżyserka, absolwentka komparatystyki literackiej i performatyki przedstawień na Uniwersytecie Jagiellońskim

Daria Kubisiak

Teatr

Jest absolwentką reżyserii Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Jako  dramatopisarka debiutowała tekstem Reduplikacja w reżyserii Aśki Grochulskiej w Łaźni Nowej w Krakowie w ramach Festiwalu Uczuć Urażonych. 

Joanna Róg

Paulina Jagiełło

Teatr

Animator kultury, instruktor teatralny. Absolwentka specjalizacji teatralnej Policealnego Studium Animatorów Kultury „SKiBA” we Wrocławiu.
Nadia Kraińska

Łukasz Zubrzycki

Improwizacja Teatralna

Aktor, absolwent Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego we Wrocławiu, członek kolektywu Mia100w oraz Kosmiczne Kamienie Kalabrii. Improwizacją teatralną zajmuje się profesjonalnie od 2013 roku.

Warsztaty rozwojowe

Adrianna Smurzyńska

Mindfulness

Absolwentka psychologii i filozofii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz szkoleń w zakresie
arteterapii, pracy z ciałem, porozumienia bez przemocy, psychodramy i psychotraumatologii.

Małgorzata Haduch

Terapia teatralna

Tancerka/choreografka, niezależna artystka awangardowych form tanecznych i współczesnej choreografii. Od 15 lat związana jest z holenderską i polską sceną free jazzową i punkową

Samanta Zwolennik

Samanta Zwolennik

Mindfulness

Aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa. Absolwentka aktorstwa Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Od kilku lat prowadzi także zajęcia poświęcone emisji głosu i autoprezentacji FitVoice.

Julia Wronowska

 Paulina Wilkowicz de Arruda

Terapia teatralna

Absolwentka szkoły aktorskiej Lart StudiO w Krakowie oraz arteterapii w Centrum Łowicka, w Warszawie. Studiowała psychologię na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

Wiktoria Gawrońska

Dorosłość – Instrukcja Obsugi

Studentka Masters in Finance and Accounting na Akademii Leona Koźmińskiego. Mimo, ściśle analitycznego umysłu, posiada też wiele kompetencji miękkich – prowadzi koła studenckie oraz była przewodniczącą samorządu studenckiego.

Monika Jeremicz

Sztuka Komunikacji

Aktorka teatralna i filmowa z ponad 25 letnim doświadczeniem scenicznym. W 2002 uzyskała dyplom aktora dramatu ZASP w Warszawie. Od 20 lat trener i pasjonatka rozwoju osobistego, coachingu, terapeuta zajęciowy.

foto bio

Maria Szydłowska

TUSy dla Dorosłych

Pasjonatka tematyki związanej z komunikacją i relacjami. Zafascynowana zgłębianiem ludzkich emocji oraz zmian zachodzących w procesie samorozwoju i samoświadomości.

Julia Wronowska

 Olga Kozyra

Arteterapia

Malarka, arteterapeutka i psychoterapeutka 
W centrum jej zainteresowania znajdują się ludzie: ich możliwości, nastroje, uczucia i sposoby ich wyrażania.

Karolina Borodziuk

Voice Flow

Jej recepta na dobre warsztaty to czerpanie inspiracji ze spotkania, otwartość na propozycje i talent samych uczestników, humor i dobra energia.

Karolina Sobolewska

Diversity Motion

Psycholog o specjalności psychologia kliniczna, psychoterapia.
Synergolog – specjalistka ds. analizy mowy ciała. Plastyk z pierwszego wykształcenia. Swoją wiedzę i doświadczenie łączy jako Arteterapeutka.

Warsztaty pisarskie

Anna Oliynyk

Pisanie kreatywne / Poezja

Doktor literaturoznawca, z zamiłowania autorka opowiadań, wierszy, piosenek oraz bajek dla dzieci, a także przekładów poetyckich z języka angielskiego i niemieckiego. 

Krzysztof Siwiec

Scenariopisarstwo

Absolwent Historii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Reżyserii filmu fabularnego na Krakowskiej Szkole Filmu i Komunikacji Audiowizualnej.

Samanta Zwolennik

Agata Gołemberska

Songwriting

Wokalistka, songwriterka i producentka muzyczna. Była uczestniczką 8. edycji The Voice of Poland a w 2021 roku ukazała się jej płyta „Pryzmat”, która została wydana we współpracy z kultową wytwórnią Kayax.i

Krzysztof Piersa

 Krzysztof Piersa

Pisanie kreatywne

Rocznik 90. Autor poradników “Komputerowy ćpun“, “Trener Marzeń” oraz serii fantastycznej “Kosmiczne Bobry“. W ciągu czterech lat odbył 450 spotkań autorskich na terenie całego kraju i cieszy się świetnymi referencjami pośród wielu szkół i bibliotek.

Julita Zielińska

Songwriting

Wokalistka, kompozytorka, pedagog. Członkini zespołu Lepi.my, Zielińska oraz Ziewa. 

Maja Jaszewska

Pisanie kreatywne

Dziennikarka, pisarka, poetka. Autorka wielu artykułów i wywiadów publikowanych w prasie i czasopismach ( „Tygodnik Powszechny”, „W drodze”, „Więź”, „Zwierciadło”, „Sens”, „Twój Styl”, „Elle”, „Wysokie Obcasy”, „Polityka”, „Kraina Bugu”.). Autorka rozmów z wybitnymi postaciami kultury na portalu Styl.pl.

Warsztaty wokalne

Ewelina Knopek

Wokal

Wokalistka, studentka Natural Voice Perfection Institute w Krakowie. Na co dzień wokalistka i liderka zespołu Ahawa,
a także autorka tekstów i muzyki.
Martyna Gesella

Martyna Gesella

Wokal

Śpiewaczka, pedagog. Specjalizuje się w klasycznej i rozrywkowej technice śpiewu. Absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego w Gdańsku oraz Conservatorio di Musica w Ferrarze i Pesaro (Włochy).

Maciej Madaliński

Maciej Madaliński

Wokal

W 2018 roku ukończył studia licencjackie na Akademii Muzycznnej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi w klasie prof. Krzysztofa Bednarka.

 Natalia Zalewska

Wokal

Studentka Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku wokalistyka estradowa. Wokalistka Klubu Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych w Warszawie, który reprezentuje na konkursach, festiwalach oraz uroczystościach państwowych.

Piotr Paterka

Piotr Paterka

Wokal

Wokalista, pedagog, autor tekstów, trener wokalny i specjalista rehabilitacji zaburzeń głosu.

Weronika Ogonowska

Wokal

Wokalistka od wielu lat związana z wrocławską sceną muzyczną. Na co dzień zajmująca się muzyką klasyczną.

Julita Zielińska

Songwriting

Wokalistka, kompozytorka, pedagog. Członkini zespołu Lepi.my, Zielińska oraz Ziewa. 

Julia Wronowska

Ola Andrzejwska

Wokal

Wokalistka, aktorka, kompozytorka i autorka tekstów. W 2021 roku rozpoczęła współpracę z wytwórnią KAYAX dołączając do projektu My Name Is New

Maria Feduniewicz

Wokal

Swoje pierwsze kroki stawiała na deskach teatralnych szkoląc się i kształcąc w kierunku wokalnym i aktorskim występując w spektaklach oraz festiwalach muzycznych.
Martyna Gesella

Dominika Krassowska

Wokal

Wokalistka, songwriterka. Studiuje wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Laureatka wielu międzynarodowych oraz ogólnopolskich festiwali wokalnych. 

Nadia Kraińska

Oksana Likarenko

Wokal

Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie, a także programu Erasmus w Uniwersytecie Muzycznym w Wiedniu.

Magdalena Cieślak

Magdalena Cieślak

Wokal

Wokalistka i pedagog sztuki. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi oraz Uniwersytetu Łódzkiego.

Małgorzata Garlej

Wokal

Nauczyciel emisji głosu od 11 lat. Swoje umiejętności wokalne zdobyła w Krakowskiej Szkole Jazzu gdzie uczyła się w klasie wokalistyki jazzowej pod czujnym okiem Beaty Przybytek.