fbpx

#WARSZTATYWPREZENCIE

VOUCHER WARSZTATOWY

Zrób komuś wyjątkowy prezent w postaci nowych umiejętności do zdobycia! Zapraszamy do zakupu voucherów zapisowych, ważnych w każdej grupie w Varsztatovni przez 18 miesięcy od zakupu.

Dlaczego warto?

Każdego miesiąca w Varsztatovni rusza kilkanaście grup warsztatowych w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Szczecinie i online, z przeróżnych tematyk zajeciowych.

Gdy znajdziesz grupę, do której chcesz się zapisać – możesz zrobić to z wykorzystaniem Vouchera. Każdy voucher będzie można wykorzystać półtora roku od jego zakupu – nie musisz się więc martwić, że nie zdążysz znaleźć pasującej grupy.

Niezależnie od zmian w cenach zajęć twój voucher będzie zawsze tej samej wartości – obowiązuje również, jeśli cena warsztatów będzie w promocji – jest to więc najlepsza okazja, by zapisać się na zajęcia w najniższej możliwej cenie.

p

Vouchery prezentowe na kursy online ’Od Zera do Bestsellera’ , ’Debiut Wokalny Krok po Kroku ’, ’Aktorski Start; oraz ’Niezbędnik Rozwojowymożesz kupić na stronach kursów 🙂

p

Możesz wybrać kwotę vouchera, w który chcesz się zaopatrzyć.

Dostępne opcje to voucher na kurs 6cio zajęciowy i 12sto zajęciowy (tyle zajęć liczą zwyczajowo nasze warsztaty) – jeśli ceny zajęć wzrosną voucher wciąż będzie można wykorzystać bez dopłaty na kursy o odpowiedniej ilości zajęć..

Trwające zapisy możesz sprawdzić na stronie warsztatów.

Zdobądź voucher warsztatowy!

 

Tutaj możesz zakupić voucher zapisowy – po kliknięciu 'Zdobądź voucher’ przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł_ogła zostawić swoje dane, oraz wybrać wartość vouchera. Po dokonaniu zakupu wyślemy Ci voucher o wartości wpłaconej kwoty, który będziesz mógł_ogła wykorzystać przy zapisie na zajęcia w Fundacji przez 18 miesięcy od jego zakupu.

Po zakupie vouchera zachęcamy do włączenia powiadomień mailowych o nowych grupach w Twoim mieście, by nie umknęły Ci (lub osobie obdarowanej) żadne ciekawe warsztaty, na które można go wykorzystać. 🙂

Są dostępne miejsca warsztatowe

Rodzaj vouchera wybierzesz na następnym ekranie

ZAJĘCIA W VARSZTATOVNI:

Warsztaty wokalne

Kolejna tura warsztatów wokalnych jest dedykowana dla osób początkujących oraz średnio-zaawansowanych. Podczas zajęć zgłębimy  podstawy śpiewu, oddechu, budowy aparatu głosowego i rezonatorów, a także zajmiemy się indywidualną interpretacją kreatywną w utworach.

Uczestnicy będą mieli okazję rozwijać słuch harmoniczny podczas śpiewu w wielogłosie, a także nauczyć się pracy z mikrofonem.

Acroyoga

Acroyoga, czyli joga akrobatyczna trenowana w parach, łączy w sobie trzy dyscypliny: jogę, akrobatykę i terapeutykę. Pozwala ona rozbudować naszą ogólną koordynację, równowagę, siłę i rozciągnięcie. Jednocześnie sprawiając niezwykle wiele frajdy, ucząc nas zaufania do innych ludzi oraz wyrażania swoich potrzeb i słuchania potrzeb innych.

Zajęcia odbywają się w formie jamu – oznacza że można dołączyć do nich w dowolnym momencie, a przestrzeń warsztatowa jest przyjazna dla początkujących. Na warsztatach będziemy wymieniać się doświadczeniem i wspierać w pozyskiwaniu nowych umiejętności/

Warsztaty taneczne

Jamy taneczne to cotygodniowe szaleństwo taneczne dla każdego, kto chce się poczuć dobrze w swojej skórze, nauczyć się wyrażać emocje poprzez ruch oraz świetnie się bawić. Zapraszamy osoby początkujące oraz średniozaawansowane.

Będziemy wykorzystywać różne techniki taneczne tj. hip hop, taniec współczesny, dancehall, style afrykańskie i wiele innych. Nie mamy zamiaru się ograniczać, ponieważ uważamy, że nie powinniśmy szufladkować sztuki.

Pisanie kreatywne

Czym jest kreatywne pisanie? To przede wszystkim przełamywanie schematów, uruchamianie tkwiącego w każdym z nas potencjału i uruchamianie wyobraźni, ale również nowa ścieżka wyrażania siebie, swojej wewnętrznej pasji.

Na zajęciach uczestnicy poznają podstawowe metody tworzenia historii, (trzy akty, sekwencje itp.), konstruowania bohaterów, tworzenia napięć i konfliktów oraz techniki zaplatania opowieści. Poznają także podstawy improwizacji i dowiedzą się, jak ją wykorzystywać do tworzenia historii.

Warsztaty teatralne

 Na warsztatach teatralnych stawiamy przede wszystkim na dobrą zabawę, bo wierzymy że to właśnie ona otwiera nas na spontaniczne działania i zachęca do poszukiwania własnej autentyczności i nowych form ekspresji.

We wspólnej pracy warsztatowej wykorzystamy całą gamę narzędzi. Wspólnie stawimy czoło tremie, oraz popracujemy z własnymi emocjami, ucząc się wykorzystywać je na własną korzyść.

Performance

Na warsztatach zajęciach pojawi się dużo świeżego spojrzenia na performance i image. Będziemy przyglądać się temu gdzie zaczyna się wypowiedź sceniczna i kiedy staje się interesująca.

Czy mam przyzwolenie na bycie widocznym? Jak chce być widziany? Ile daje sobie przestrzeni? To spotkanie z sobą, z partnerem, z przestrzenią, z widzem. To zabawa i gra z nieskończonymi możliwościami.

Są dostępne miejsca warsztatowe

NASZE MIASTA:

WARSZAWA

WROCŁAW

KRAKÓW

GDAŃSK

POZNAŃ

ŁÓDŹ

KATOWICE

Co dają warsztaty?

Nowe pasje

To świetna okazja, by spróbować czegoś nowego i odnaleźć swoją dziedzinę sztuki. Kto wie, może zajawka zostanie z tobą na znacznie dłużej?

Nowe relacje

Na zajęciach poznasz ludzi o podobnych zainteresowaniach i stworzysz wartościowe znajomości. Varsztatovnia to miejsce w którym powstała już niejedna fajna relacja

Szlif umiejętności

Warsztaty artystyczne to świetna okazja, by podnosić swoje umiejętności i pod okiem profesjonalistów stawać się coraz lepszym w swojej dziedzinie

Dobry czas

Sztuka to cudowna forma spędzania czasu wolnego. Obcowanie z nią podnosi umiejętności percepcyjne, oraz zwiększa zadowolenie z życia (udowodnione naukowo). 🙂

ZDJĘCIA Z WARSZTATÓW:

O NAS:

Fundacja Varsztatovnia

 

Celem naszej fundacji jest promocja sztuki niezależnej oraz wartości takich jak wolność ekspresji, wrażliwość na sztukę, partycypacja obywatelska, odpowiedzialność społeczna i ambicja.

Od 5 lat działamy w siedmiu największych miastach w Polsce, organizując setki godzin warsztatów z dziedziny wokalistyki, teatru, zajęć kreatywnych i innych tematyk. Zajmujemy się też organizacją wydarzeń, debat i wykładów, oraz wspieramy niezależnych artystów z całej Polski, pomagając im zaistnieć w przestrzeni artystycznej.

Wszyscy artyści, który pracują z nami przy tworzeniu zajęć cyklicznych to profesjonaliści w swoich dziedzinach – kadra artystyczna jest jednym z największych atutów Fundacji, z którego jesteśmy niezwykle dumni.

Są dostępne miejsca warsztatowe

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected],   lub na nasz numer: 6666 444 05

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂

#weź siebie na warsztat

Więcej o nas