fbpx

Przestrzeń do współpracy

Poznaj lokal Fundacji Varsztatovnia na warszawskim Śródmieściu  – unikatową przestrzeń o ciepłym i nowoczesnym wystroju i ponad czterometrowej wysokości stropu. Dokładny Adres to ulica Dzielna 5 (dojście do lokalu od ulicy Dzielnej)

Przestrzeń świetnie nadaje się do realizacji różnego rodzaju wydarzeń artystycznych i społecznych, spotkań, zajęć i prób.

Masz pomysł na wydarzenie w tym miejscu? Zapraszamy do współpracy -prosimy o kontakt telefoniczny celem omówienia szczegółów:

(9:00 – 16:00; pon-pt)

Przestrzeń do współpracy

Poznaj lokal Fundacji Varsztatovnia na warszawskim Śródmieściu – unikatową przestrzeń o ciepłym i nowoczesnym wystroju i ponad czterometrowej wysokości stropu.

Przestrzeń świetnie nadaje się do realizacji różnego rodzaju wydarzeń artystycznych i społecznych, spotkań, zajęć i prób.

Masz pomysł na wydarzenie w tym miejscu? Zapraszamy do współpracy – warunki zależą od rodzaju wydarzenia,  prosimy o kontakt telefoniczny celem omówienia szczegółów:

(9:00 – 16:00; pon-pt)

Dostępne sale

Sala Słoneczna

Sala świetnie sprawdza się do zajęć wokalnych oraz ruchowych i performatywnych, które mogą wymagać kontaktu z podłogą. W tej sali prowadzimy zwykle zajęcia wokalne, teatralne i świadomość ciała!

Szczegóły: Sala liczy sobie 40 m2, w sali do dyspozycji jest pianino cyfrowe, flipchart oraz krzesełka.

Galeria zdjęć

Sala Księżycowa

Ta sala sprawdzi się idealnie do zajęć, przy których operacje światłem są niezbędne, by uzyskać odpowiednie oświetlenie. Używamy tej sali do naszych zajęć rękodzielniczych, malarskich i fotograficznych.

Szczegóły sali: Sala ma 40 m2, dostępne w niej są krzesełka, flipchart oraz miękkie pufy. 

Galeria zdjęć

Cały lokal

Istnieje możliwość realizacji większych wydarzeń na terenie całego lokalu. Oprócz sal księżycowej i słonecznej do dyspozycji jest dodatkowo foyer z przestrzenymi kanapami oraz korytarz i pokój socjalny.

Galeria zdjęć

Wyposażenie

Każda sala jest wyposażona w krzesełka, stoły, tablicę, opcjonalnie również pufy i poduszki. Pianino cyfrowe widoczne na zdjęciach także jest dostępne do użytku.

W całym lokalu mamy rozproszone źródła światła i kolorowe żarówki które pozwalają na ustawienie świateł odpowiadających nastrojowi wydarzenia.

Dla uczestników oraz prowadzących dostępna jest także kuchnia w której znajdziemy sprzęt AGD taki jak: Czajnik, mikrofala, ekspres do kawy, lodówka

Skontaktuj się z nami!

Chcesz zrealizować wydarzenie we współpracy z Varsztatovnią? Skontaktuj się z nami by omówić szczegóły!

(9:00 – 16:00; pon-pt)

O nas

Fundacja Varszatovnia to kolektyw arystów niezależnych z całej Polski. Pracujem z najlepszmi i bez przerw dążmy do ideału, promując takie wartości jak sztuka niezależna i wolność ekspresji.

Przy pracy z uczestnikami przykładamy szczególną uwagę do szczegółów i indywidualnych potrzeb – właśnie dlatego żadne zajęcia nie są u nas takie same, a podopieczni opuszczają je z wartościowymi narzędziami i przydatną wiedzą. Dołącz do nas i przekonaj się sam!