fbpx

VARSZTATOVNIA DLA
ARTYSTÓW_TEK

# INWESTYCJE W AMBICJE

Jesteś artystą_tką sztuk fizycznych, manualnych, aktorstwa, grafiki, sztuk konceptualnych lub innego gatunku sztuki lub rzemiosła? A może działasz w tematyce merytorycznej, jak public speaking czy project management?

Prowadzisz warsztaty lub planujesz zacząć?

 

Varsztatovnia to inkubator sztuki, zajmujący się organizacją zajęć kreatywnych i promocją niezależnch artystów_tek i prelegentów_tek oraz ich twórczości. Bez przerwy szukamy zdolnych ludzi, którzy kochają to, co robią, nigdy nie przestając dążyć do ideału.

 

Widzisz tu siebie? Zobacz, co możemy Ci zaoferować poniżej!

Grono niesamowitych artystów_tek, z którymi pracujemy, możesz znaleźć tutaj.

Zostańmy w kontakcie!

Bez przerwy obsadzamy nowe projekty artystyczne w całej Polsce – zostaw nam swoje CV, a odezwiemy się do Ciebie, kiedy któryś z nich będzie pasować do Twoich umiejętności


  HobbystaProwadzę zajęcia sporadycznieProwadzę zajęcia zawodowo  Prowadzę działalność gospodarcząJestem studentem poniżej 26 roku życia
  #INWESTYCJE W AMBICJE

  JAK TO DZIAŁA?

  Co czeka Cię w Varsztatovni?

  Dobra płaca

  Doceniamy artystów i wierzymy, że rynek nie należy tylko do specjalistów IT.

  Jeśli jesteś profesjonalistą w swojej dziedzinie, a warsztaty które prowadzisz są potrzebne i przyciągają uczestników – docenimy to!

  Poza zwykłymi warsztatami cyklicznymi organizujemy projekty dla firm, do których również regularnie poszukujemy nowej kadry. Zgłoś się do nas, a odezwiemy się gdy trafi nam się projekt pasujący do Twoich umiejętności!

  Kontakt z uczestnikami

  Prowadzenie warsztatów grupowych to jedna z najlepszych ścieżek budowania rozpoznawalności i kontaktów niezbędnych w życiu artystycznym. To właśnie tu możesz trafić na najbardziej budujących ludzi i rozwinąć swoją karierę artystyczną.

  Wielu naszych prowadzących kontynuuje pracę z uczestnikami poznanymi na warsztatach na zajęciach indywidualnych. Sporo artystów pod naszymi skrzydłami rozwinęło swoją działaność, co daje nam największy powód do dumy.

  Wolna twórczość

  Zajmiemy się Twoim grafikiem – gdy podasz nam terminy w których jesteś wolny, dostosujemy do nich terminy zajęć, nie zaprzątając Ci głowy dopasowywaniem się do dyspozycji sal warsztatowych i uczestników.

  Ponadto – nie narzucamy Ci programu zajęć. Każdy artysta, prócz uczestniczenia w naszych autorskich projektach, może zgłaszać własne pomysły i prowadzić warsztaty zgodnie z własnym pomysłem.

  Kontakty na przyszłość

  Podobno jesteśmy fajnym zespołem. Niesamowicie lubimy pracę z artystami, bo sami chętnie paramy się sztuką.

  Naszych artystów bez oporów polecamy dalej, bo zależy nam na tym, by znajdowali nowe ścieżki rozwoju i nie poddawali się w dążeniu do swoich pasji. Gwarantujemy, że kontakty i referencje zdobyte w Varsztatovni będą dobrą inwestycją.

  Poznaj nas lepiej:

  Organizacja

  Jesteśmy największym w Polsce organizatorem warsztatów wokalnych i pionierem w kilku innych dziedzinach warsztatowych. Wszystko co robimy staramy się dopiąć na ostatni guzik.

  Promocja

  Staramy się jak najszerzej promować artystów z którymi pracujemy, bo uważamy że to co robią jest ważne. Współpracując z nami dotrzesz do znacznie szerszej widowni

  Twórczość

  Twojego czasu i uwagi potrzebujemy tylko na warsztatach. Salą, promocją, uczestnikami i płatnościami zajmiemy się my. Zdobyty czas możesz wykorzystać, by działać częściej i więcej

  Społeczność

  Dbamy o to, byś dołączając do naszej społeczności zyskiwał rozpoznawalność i kontakty na rynku sztuki, które są podstawą budowania własnej marki artystycznej

  Jesteś początkującym artystą lub działaczem społecznym i masz pomysł na własny warsztat lub wydarzenie publiczne? Zgłoś się do Inkubatora Varsztatovni!

  W poszukiwaniach pracy zapraszamy również na Jooble oraz Jobsora.