ZGŁOŚ NIEOBECNOŚĆ NA WARSZTATACH TYPU “JAM”

Jeśli chodzisz na warsztaty typu “jam” rozliczane subskrypcyjnie (grupy stałe bez określonej liczby zajęć, np. taniec / impro) możesz zgłosić nam nieobecność na wybranych warsztatach przez ten formularz.

Uwaga: By zgłoszone nieobecności zostały odliczone od opłat comiesięcznych muszą być zgłoszone na min. 48 godzin przed danymi warsztatami. (więcej w regulaminie). W przypadku chęci zgłoszenia permanentnej rezygnacji z zajęć prosimy o mail na [email protected].

Formularz służy do zgłaszania nieobecności na grupach typu “jam” – jeśli chodzisz na zwykłe zajęcia zgłoszenie nieobecności jest możliwe tylko w komentarzu do zapisu na zajęcia, przed pierwszymi zajęciami.  Np. 'Petra' lub 'Korin'

  Zgłaszam nieobecność w dniu:

  Wybierz dodatkowe nieobecności (możesz zostawić puste pola)

  Data drugiej nieobecności:

  Data trzeciej nieobecności:

  Data czwartej nieobecności:

  Data piątej nieobecności:  Jeśli nie pamiętasz nazwy Twojej grupy lub terminów warsztatów możesz je sprawdzić w kalendarzu warsztatów.

  Chcesz być na bieżąco z działaniami Varsztatovni?

  Znajdź nas na naszych social mediach!

  Zostań z nami na facebooku by być na bieżąco!

  Grupa Fb

  Szukasz inspiracji i pro-tipów dotyczących działaności artystycznej? A może rozglądasz się za partnerami do projektu? Look no more, zapraszamy na grupę społeczności Varsztatovni, w której utrzymasz kontakt z innymi uczestnikami warsztatów!