fbpx

ZESTAW KURSÓW PSYCHOLOGICZNYCH

Niezbędnik Rozwojowy

1. Komunikacja i asertywność

2. Realizacja marzeń

3. Poszukiwanie siebie

Pakiet kursów psychologicznych „Niezbędnik Rozwojowy” to solidna dawka konkretnej wiedzy i praktycznych wskazówek od zawodowego terapeuty dla osób, które chcą nauczyć się efektywniej komunikować, budować zdrowsze relacje, sprawniej osiągać wymarzone cele, a także lepiej poznać samych siebie.

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Do sesji zmiany cen

Cena kursu niebawem wzrośnie
Ceny kursów regularnie zmieniają się wraz z upływem czasu – zapisz się teraz by załapać się na obecną cenę!

Niezbędnik Rozwojowy

SZTUKA PRZEMIANY OSOBISTEJ W PIGUŁCE

 

Jeśli pragniesz rozwinąć swoje kompetencje miękkie, doskonalić umiejętności komunikacji, planować realizację swoich marzeń i lepiej poznać samego_ą siebie – ten pakiet minikursów psychologicznych jest stworzony dla Ciebie! Znajdziesz w nim proste, jasne i konkretne strategie, które pomogą Ci w osiągnięciu zamierzonych celów.

Nasz prowadzący podzieli się z Tobą praktycznym doświadczeniem oraz poradami prosto ze swojego gabinetu terapeuty. Dostarczy Ci wiedzy w pigułce, która może stać się katalizatorem Twojej zmiany osobistej. Otrzymasz narzędzia, które mogą pomóc Ci w przeprowadzeniu wielkich przemian w Twoim życiu.

KURSY W PAKIECIE:

Komunikacja i asertywność

Opanuj sztukę efektywnej komunikacji i wyrażania siebie. Naucz się stawiać granice i bronić się przed manipulacją. Zdobądź umiejętność budowania zdrowych relacji, w których potrzeby obu stron są szanowane. Przełam ograniczenia i zwiększ swoją asertywność, dzięki praktycznym strategiom i narzędziom.

Realizacja marzeń

Poznaj techniki planowania i osiągania swoich celów. Wzmocnij swoją motywację i rozwijaj zdrowe nawyki. Monitoruj postępy w osiąganiu swoich celów. Odkryj, jak przekuć swoje marzenia w rzeczywistość, korzystając z konkretnych strategii. Zbuduj efektywny support system, który wesprze Cię na drodze do sukcesu.

Poszukiwanie siebie

Odkryj swoje wewnętrzne wartości i naucz się prowadzić życie zgodnie z nimi. Zrozum, jakie schematy i przekonania wpływają na Twoje działania i wybory. Przeanalizuj swoje motywacje i zyskaj klarowność co do swoich celów. Wyjdź na ścieżkę samopoznania i rozwoju osobistego, kreując autentyczną i satysfakcjonującą przyszłość.

Czeka na Ciebie 5 godzin materiałów edukacyjnych, podsuną Ci nowe pomysły na siebie i pozwolą na rozwój osobisty w praktyczny i przemyślany sposób. Jeśli chcesz pracować nad sobą i świadomie budować swoje szczęście – widzimy się na kursach!

Zobacz, co o kursie mówi nasz prowadzący:

Kto skorzysta na tych kursach?

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz myśleć o przemianie osobistej, czy jesteś już gdzieś na tej drodze do lepszego poznania siebie i świadomego budowania swojego szczęścia – te kursy są dla Ciebie!

Wiedza i praktyczne wskazówki z gabinetu terapeuty pomogą Ci rozwijać swoje kompetencje miękkie, a dzięki temu budować zdrowsze relacje, skuteczniej osiągać zamierzone cele oraz żyć w zgodzie ze swoimi wartościami.

Osoby, które stawiają na samorozwój

Zyskasz wiedzę w pigułce oraz praktyczne narzędzia, które możesz wykorzystać w pracy nad sobą i swoimi kompetencjami.

Marzyciele, którzy boją się działać

Poznasz praktyczne metody planowania realizacji swojego marzenia oraz skuteczne sposoby na radzenie sobie z przeciwnościami na drodze do celu.

Osoby, które chcą się skuteczniej komunikować

Nauczysz się, jak efektywnie prowadzić rozmowę, by szanować swojego rozmówcę, a także jak się bronić, jeśli druga strona Cię atakuje.

Osoby, które pragną lepiej zadbać o swoje relacje

Dowiesz się, jak skutecznie komunikować swoje potrzeby, jak wypracowywać kompromis oraz przyjrzysz się swoim cechom, wartościom i motywacjom. 

Skorzystaj z okazyjnej ceny i zakup kurs już teraz!

 

Cena niedługo wzrośnie!

119,00 

Cena pojedynczego kursu

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 180 zł

Do zmiany ceny

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

r

Ceny kursów regularnie zmieniają się wraz z upływem czasu – zapisz się teraz by załapać się na obecną cenę!

PS: W ramach zakupu kursu otrzymasz dodatkowe 30% zniżki na warsztaty rozwojowe w Fundacji Varsztatovnia

samanta zwolennik

Poznaj swojego instruktora!

Krzysztof Piersa

Rocznik 90-ty. Terapeuta ds. uzależnień, specjalizujący się w grach, internecie i telefonach komórkowych. Autor poradników „Komputerowy ćpun„, „Trener Marzeń” oraz serii fantastycznej „Kosmiczne Bobry„. Prelegent i wykładowca mający na liczniku ponad tysiąc przeprowadzonych warsztatów, spotkań autorskich i prelekcji na przestrzeni całego kraju. Cieszy się zaufaniem i niesłabnącym zainteresowaniem setek bibliotek i szkół. Prowadzi zajęcia i konsultacje terapeutyczne zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży. W wolnych chwilach modelarz, mangowiec, pisarz i youtuber.

Jako terapeuta ds. uzależnień przemierza Polskę wzdłuż i wszerz rozmawiając i tłumacząc jak niezwykła i jednocześnie niebezpieczna potrafi być cyfrowa rozgrywka. Mając wieloletnie doświadczenie z grami komputerowymi, dziennikarstwem gamingowym i esportem, przedstawia wszelkie zjawiska związane z nowoczesnymi technologiami.

„Jestem astygmatykiem, dyslektykiem, dysortografikiem. Nie mam talentu pisarskiego, maralskiego ani aktorskiego. Mam kanał na YouTube, nagrywam rap, piszę książki, wygrywam zawody modelarskie rangi wojewódzkiej, a w wolnym czasie chodzę na siłownię i uczę się grać na pianinie. Nie ma czegoś takiego jak talent, lecz potrzeba i determinacja.”

Jako coach i pasjonata życia w prosty sposób tłumaczy jak nazywać, określać i realizować swoje marzenia. Na spotkaniach przedstawia proste mechanizmy zarządzania czasem oraz radzenia sobie z krytyką. Unika dawania złotych rad i wykrzykiwania górnolotnych haseł w stylu „to ferrari czeka na podjeździe”. Lista rzeczy niemożliwych jest krótsza, niż się wydaje.

Cytowany przez Onet, Wirtualną Polskę, Newsweek Psychologia, Zwierciadło, Spider’s Web, TVN24 i Wpolsce.pl. Czwórkę polskiego radia, Pytanie na Śniadanie oraz Dzień Dobry TVN i TEDx.

Czego nauczysz się na kursach?

Zdobędziesz konkretną wiedzę i praktyczne wskazówki od zawodowego terapeuty, które pomogą Ci lepiej poznać siebie, efektywniej się komunikować i skuteczniej realizować zamierzone cele.

KOMUNIKACJA I ASERTYWNOŚĆ

Poznasz najskuteczniejsze metody radzenia sobie z krytyką i agresją

Dzięki nim będziesz w stanie obronić się przed atakiem drugiej strony i postawić granice w dyskusji.

Dowiesz się, jak regulować emocje podczas konfliktu

Nauczysz się praktycznych strategii, które pozwolą Ci zachować równowagę podczas sporu, a także zaakceptować emocje drugiej strony.

Zidentyfikujesz wzorce komunikacyjne w Twoim otoczeniu

Rozpoznasz, jakie wzorce stosują osoby wokół Ciebie i nauczysz się oceniać, które są bezpieczne, a które toksyczne i szkodzące Tobie.

Odkryjesz dobre praktyki w codziennej komunikacji

Bedziesz wiedzieć, jakie zachowania i komunikaty najsilniej sprzyjają budowaniu zdrowych, szczęśliwych relacji romantycznych, przyjacielskich i koleżeńskich.

Odkryjesz sposoby na wygrywanie dyskusji

Poznasz techniki erystyczne, które pozwolą Ci poczuć się pewniej w dyskusji oraz rozpoznać, gdy ktoś stosuje je wobec Ciebie.

Nauczysz się egzekwować granice w relacji

Dowiesz się, jak realizować wyznaczone przez siebie granice w komunikacji i co robić, gdy druga strona uparcie ich nie szanuje.

REALIZACJA MARZEŃ

Przeprowadzisz analizę swoich możliwości

Przeanalizujesz swoje motywacje i ograniczenia, a także unikniesz najczęstszych błędów.

Stworzysz własny dziennik marzenia

Stworzysz przemyślany plan realizacji swojego marzenia, który faktycznie da się wprowadzić w życie.

Zidentyfikujesz przeszkody na swojej drodze do celu

Odkryjesz, co tak naprawdę powstrzymuje Cię przed realizacją Twojego marzenia.

Nauczysz się je pokonywać różne ograniczenia

Poznasz sprawdzone sposoby na przekroczenie barier, zarówno fizycznych, jak i tych w Twojej głowie.

Przygotujesz swoją głowę na proces realizacji celu

Dowiesz się, jakie przekonania mogą okazać się zgubne w procesie dążenia do spełnienia swoich zamierzeń.

Zboostujesz swoją motywację

Nauczysz się przekuwać ograniczające schematy myślowe w nastawienie wspierające Twoją motywację.

POSZUKIWANIE SIEBIE

Zbadasz, jaką jesteś osobą i czym się kierujesz

Przyjrzysz się swojemu charakterowi i nabytym schematom, a także nazwiesz najważniejsze dla Ciebie wartości.

Określisz, w którą stronę chcesz się rozwijać

Nazwiesz swoje potrzeby, ustalisz priorytety i nadasz kierunek swojej ścieżce rozwoju osobistego. 

Nauczysz się skuteczniej budować poczucie własnej wartości

Poznasz sposoby na weryfikowanie opinii otoczenia na Twój temat oraz na samodzielne dostrzeganie swoich realnych zalet i wad.

Uporządkujesz swoje pasje

Przeanalizujesz, jakie miejsce w Twoim życiu zajmują pasje i dowiesz się, jak do nich podchodzić, by zachować zdrowy balans.

Odkryjesz, jakie wartości są dla Ciebie najważniejsze

Poznasz metody, które pomogą Ci wyłuskać najważniejsze dla Ciebie wartości i określić, jakie cechy najbardziej cenisz w sobie i innych ludziach.

Zbadasz swoją strefę komfortu

Przyjrzysz się, gdzie leży granica Twojej strefy komfortu i dowiesz się, co dzieje się w mózgu, gdy ją przekraczasz.

PROGRAM KURSÓW:

KOMUNIKACJA I ASERTYWNOŚĆ

Odkryj tajniki efektywnej komunikacji i zyskaj przewagę w dyskusji. Naucz się podstaw komunikacji NVC, identyfikacji wzorców komunikacyjnych oraz radzenia sobie z krytyką, agresją i konfliktem. Doskonal swoje umiejętności w rozpoznawaniu toksycznych wzorców, stawianiu granic i praktykach komunikacyjnych w różnych sferach życia. Pokonaj fobię społeczną, rozwijając umiejętność prowadzenia dyskusji. Ten kurs pozwoli Ci rozwijać dojrzałą komunikację, przynosząc korzyści zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Moduł 1: Podstawy komunikacji NVC

Moduł 2: Identyfikacja wzorców komunikacyjnych

Moduł 3: Radzenie sobie z krytyką i agresją

Moduł 4: Regulacja emocji i radzenie sobie z konfliktem

Moduł 5: Rozpoznawanie tokstycznych wzorców i ćwiczenia na stawianie granic

Moduł 6: Dobre praktyki komunikacyjne w relacjach koleżeńskich, przyjacielskich, romantycznych i w pracy

Moduł 7: Radzenie sobie z fobią społeczną i people pleasingiem

Moduł 8: Erystyka, czyli podstawowe metody prowadzenia dyskusji

Moduł 9: Korzyści z dojrzałej komunikacji

REALIZACJA MARZEŃ, BUDOWANIE LEPSZYCH NAWYKÓW

Ten kurs pozwoli Ci odkryć tajemnice skutecznej realizacji marzeń. Wiedza z kursu pomoże Ci rozpracować kwestie, takie jak nazwanie swoich marzeń, pokonanie przeciwwskazań wewnętrznych i zewnętrznych, oraz zrozumienie roli pieniędzy w osiąganiu celów. Będziesz doskonalić swoje umiejętności, ucząc się zarządzania wiedzą, budowania pewności siebie oraz prowadzenia dziennika marzeń. Ten kurs będzie dla Ciebie inspirującą podróżą ku spełnieniu marzeń, niezależnie od wieku czy kontekstu życiowego.

Moduł 1:Nazwij swoje marzenie

Moduł 2: WBS – Jak zjeść słonia? Po kawałku

Moduł 3: Dlaczego chcesz zrealizować właśnie to marzenie?

Moduł 4: Przeciwwskazania zewnętrzne i wewnętrzne

Moduł 5: Pieniądze a realizacja celu

Moduł 6: Potrzeba wiedzy i jej nieograniczone możliwości

Moduł 7: Lokalizacja i jej przeciwwskazania

Moduł 8: Pewność siebie i strach

Moduł 9: Walka z własnym mózgiem o realizację marzeń

Moduł 10: Dziennik marzenia

Moduł 11: Nie jest łatwo i nikt nigdy nie powiedział, że będzie łatwo

Moduł 12: Definicja porażki

Moduł 13: Czy nie jestem za stary na to?

POSZUKIWANIE SIEBIE, DEFINIOWANIE WARTOŚCI, MOTYWACJI, SCHEMATÓW

Ten kurs pozwoli Ci zgłębić tajemnice własnej osobowości i odkryć najważniejsze dla Ciebie wartości. Dowiesz się, jak spojrzeć przez pryzmat osobowości, rozpoznać swoich idolów oraz zrozumieć oczekiwań innych wobec Ciebie. Będziesz mieć okazję przyjrzeć się swojemu wnętrzu, określić priorytety i stworzyć własną małą definicję siebie. Ten kurs pozwoli Ci również zgłębić zagadnienia związane z pasją, strefą komfortu oraz budowaniem poczucia własnej wartości. Zdobyta wiedza i umiejętności pomogą Ci odnaleźć się w różnych obszarach życia i osiągnąć satysfakcję osobistą.

Moduł 1:Pryzmat osobowości

Moduł 2: Rozpoznawanie wartości – idol

Moduł 3: Jaki chcę być, a jaki chcą, żebym był

Moduł 4: Poznaj siebie

Moduł 5: Priorytety osiągnięć naszego życia według Petersona

Moduł 6: Moja mała definicja

Moduł 7: Pasja i jej zagwozdka

Moduł 8: Strefa komfortu

Moduł 9: Budowanie poczucia własnej wartości

Kurs składa się z materiałów wideo, treści pisanych, oraz graficznych pomocy naukowych. Całkowity czas przewidywany na ukończenie kursu to 5 godzin. Możesz go odbyć z dowolnego miejsca na ziemi korzystając z naszej platformy. Jedyne, czego potrzebujesz by zacząć to urządzenie z dostępem do Internetu.

Zakup kursu gwarantuje dostęp do materiałów przez okres 90 dni.

Weź siebie na warsztat, rozwijaj swoje kompetencje miękkie i świadomie buduj swoją przyszłość!

„Nie możemy stać się tym, czym chcemy być, pozostając tym, kim jesteśmy.”

– Max DePree

Sprawdź nasze warsztaty!

Oprócz kursów na naszej stronie zapiszesz się również na zajęcia grupowe na żywo – w formie online i stacjonarnej, w dziewięciu największych miastach Polski. Dowiedz się więcej tutaj.

Uwaga! Po zakupie tego kursu uzsykasz 20% zniżki na wszystkie warsztaty rozwojowe 🙂

Gotowy_a, żeby zacząć?

Zakup kurs lub skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania.

119,00