fbpx

Łączymy szkolenia i sztukę

WARSZTATY I SZKOLENIA DLA FIRM

Na życzenie Klientów kompleksowo organizujemy warsztaty i zajęcia artystyczne oraz szkolenia merytoryczne jednorazowo lub cyklicznie. Program, materiały, instruktorów oraz miejsce zapewniamy my – od Ciebie i Twojej firmy potrzebujemy tylko otwartości na rozwój!

Nasza oferta

Uważamy, że każdy klient ma unikalne potrzeby i wierzymy w indywidualne podejście do spełnienia ich oczekiwań. Dlatego oferujemy możliwość dostosowania naszej oferty do konkretnych potrzeb każdego klienta.

Pomożemy zidentyfikować kluczowe potrzeby i zaproponować optymalnie dopasowane aktywności, aby spełnić te oczekiwania. Dzięki temu, nasza oferta będzie w pełni dostosowana do indywidualnych preferencji i celów każdej grupy.

Sprawdź przykładowe warsztaty, które możemy dla Ciebie zrealizować i zapoznaj się z naszą Wiosenną Ofertą Promocyjną!                                         

 Napisz do nas, jeżeli chcesz poznać szerszy zakres naszych działań.

Oprócz warsztatów opisanych w Ofercie realizujemy również warsztaty na zlecenie Klienta z dowolnej tematyki projektowo-artystycznej

w

Darmowa konsultacja

Umów się na darmową konsultację ws. Twoich warsztatów B2B!

Zadzwoń pod numer: +48 780 122 376

(pon – pt | 9:00-16:00)

Gwarancja satysfakcji

Dokładamy wszelkich starań, aby warsztaty dla Twojej firmy były najlepszej jakości i dajemy Ci gwarancję satysfakcji! Jeśli jednak z jakiegoś powodu warsztaty nie do końca spełnią Twoje oczekiwania, przyznamy ci satysfakcjonujący rabat na ich relizację. Warunki rabatu ustalamy indywidualnie w toku realizacji zlecenia.

Wiosenna Oferta Promocyjna

Grafika - warsztaty teatralne

Team Building

Odkryj moc wspólnej pracy i zbuduj silne więzi zespołowe na naszych warsztatach team-buildingowych, idealnych na wiosenny czas wzmożonej energii i nowych początków. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w serii angażujących zadań i wyzwań, które nie tylko poprawią współpracę w zespole, ale również ukażą talenty i mocne strony każdego uczestnika.

Warsztaty pozwalają w pełni wykorzystać dynamikę grupową i wzmocnić więzi interpersonalne, co przekłada się na lepsze wyniki pracy całego zespołu.

Do 21 marca obowiązuje zniżka -15%

Grafika - warsztaty teatralne

Wiosenna sesja artfulness

Wraz z nadejściem wiosny zapraszamy do odkrycia wyjątkowych warsztatów artfulnessu, stanowiących połączenie praktyki mindfulness z elementami sztuki. Te innowacyjne sesje są doskonałą okazją dla zespołów firmowych do wspólnego odkrywania nowych sposobów komunikacji, zarządzania stresem i budowania relacji, w dynamicznym środowisku pracy.

AWarsztaty jako wpisujące się w wiosenną aurę, pomagają odnaleźć nową energię i kreatywność.

Do 21 marca obowiązuje zniżka -15%

Grafika - warsztaty teatralne

Wiosenny ogród

Warsztaty DIY z ozdabiania doniczek i sadzenia roślin to idealna propozycja dla firm pragnących zorganizować kreatywną i inspirującą formę integracji dla swoich pracowników. Podczas tych warsztatów uczestnicy mają okazję stworzyć własny, firmowy ogródek, który nie tylko stanie się ozdobą biura, ale również symbolem współpracy i zespołowego ducha.

Celem warsztatów jest nie tylko nauczenie uczestników podstaw ogrodnictwa i technik dekoracyjnych, ale również promowanie pracy zespołowej, kreatywności oraz zwiększenie świadomości ekologicznej.

Do 21 marca obowiązuje zniżka -15%

WARSZTATY
MERYTORYCZNE

Zajęcia, które poprzez sztukę uczą kompetencji miękkich i twardych pracowników firmy. W kompleksowy sposób przeprowadzamy szkolenia, które nie są jedynie suchą teorią. Na warsztatach nabytą wiedzę ćwiczymy w praktyce, aby pracownicy wiedzieli, jak ją wykorzystać w codziennych wyzwaniach stawianych w pracy.

EMISJA GŁOSU POD WYSTĄPIENIA PUBLICZNE

Wiemy dobrze, z czym wiążą się wystąpienia publiczne. Nieważne czy chodzi o pozyskanie inwestora, przedstawienie projektu zarządowi czy wystąpienie motywacyjne – nie jest łatwo. Dlatego na zajęciach postawimy na ćwiczenia oddechowe, dykcyjne i emisyjne, aby nauczyć się wpływać na odbiorców i porywać tłumy własnym głosem.

MINDFULNESS

Na warsztatach Mindfulness skupimy się na nauce uważności oraz słuchaniu sygnałów wysyłanych przez nasze ciało.  Program warsztatów został stworzony w taki sposób, aby pomóc w rozwijaniu umiejętności uważności, co pozwoli zwiększyć twoją zdolność do radzenia sobie ze stresem, poprawić koncentrację i jakość swojego życia.

ZWINNE ZARZĄDZANIE KREATYWNYM ZESPOŁEM

Na naszych warsztatach o zwinnym zarządzaniu kreatywnym zespołem, uczymy konkretnych trików i podejść, które pomagają efektywnie prowadzić i zainspirować twórcze projekty. Dzięki tym warsztatom uczestnicy nabierają umiejętności dostosowywania się do zmieniających się warunków, co pomaga im szybko reagować na wyzwania, utrzymując przy tym kreatywność i wspierając dynamiczny rozwój zespołu.

KOMUNIKACJA W ZESPOLE (NVC)

Nasze warsztaty firmowe z zakresu Komunikacji w zespole na podstawie NVC (Nonviolent Communication) zapewniają uczestnikom unikalne doświadczenie rozwijania umiejętności skutecznej komunikacji opartej na empatii i szacunku. Pracownicy zdobywają praktyczne narzędzia, które pozwalają im lepiej zrozumieć siebie i innych, umożliwiając konstruktywne rozwiązanie konfliktów oraz budowanie pozytywnych relacji w środowisku biznesowym.

WORK-LIFE BALANCE

Nasze warsztaty work-life balance są skierowane do firm, które pragną wspierać swoich pracowników w osiąganiu równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. W ramach warsztatów uczestnicy odkrywają strategie i narzędzia umożliwiające skuteczne zarządzanie czasem, redukcję stresu i poprawę samopoczucia. Zajęcia te nie tylko pomagają w budowaniu zdrowszego środowiska pracy, ale również przyczyniają się do zwiększenia produktywności i zadowolenia z życia.

I WIELE WIĘCEJ!

Napisz do nas, aby poznać pełną ofertę lub stworzyć razem z nami spersonalizowane zajęcia.

WARSZTATY
INTEGRACYJNE

Wiemy jak zgrany zespół w pracy jest ważny. To podstawa każdej dobrze działającej organizacji. Dlatego w naszych integracyjnych warsztatach łączymy teambuilding ze sztuką! Nasze nietuzinkowe zajęcia sprawią, że członkowie zespołu wspólnie zaczną się motywować oraz poznają sztukę z zupełnie innej strony.

IMPROWIZACJA - IMPROWIZACJA

Improwizacja to komediowa technika sceniczna, która pozwala aktorom_kom wyjść na scenę bez scenariusza, idąc za własną spontanicznością i sugestiami z otoczenia.

W trakcie warsztatów skupimy się przede wszystkim na integracji uczestników_czek i pobudzeniu ich wyobraźni. Pracownicy_e będą musieli_ały współpracować, aby doprowadzić do końca poszczególne gry impro.

WARSZTATY WOKALNE

W trakcie warsztatów skupimy się przede wszystkim na integracji uczestników_czek, poprawie ich dykcji oraz treningu emisji głosu. Z grupą wybierzemy znane każdemu_każdej piosenki, które spróbujemy zaśpiewać w wielogłosie. Uczestnicy_czki z pomocą prowadzącego_ej podzielą się między sobą na poszczególne głosy i razem stworzymy niesamowity chór.

KOMUNIKACJA MIĘDZYPOKOLENIOWA

Nasze warsztaty firmowe z zakresu komunikacji międzypokoleniowej w zespole to doskonała okazja dla pracowników do rozwijania umiejętności efektywnej współpracy i porozumienia między różnymi pokoleniami. Podczas interaktywnych warsztatów uczestnicy odkrywają strategie budowania synergii w zespole, co sprzyja lepszemu zrozumieniu różnic pokoleniowych oraz tworzeniu harmonijnego i produktywnego środowiska pracy, w którym odnajdzie się pokolenie X, millenialsi i zetki.

TELETURNIEJ

Zintegruj się z zespołem w ramach naszego autorskiego teleturnieju! W naszym wydaniu oprócz pytań z zakresu znajomości firmy i ogólnej wiedzy pojawią się nietypowe zadania do wykonywania w trakcie quizu! Nic tak nie zbliża zespołu jak zdrowa gry-walizacja.

I WIELE WIĘCEJ!

Napisz do nas, aby poznać pełną ofertę lub stworzyć razem z nami spersonalizowane zajęcia.

WARSZTATY
DIY

Warsztaty DIY to idealna okazja do pobudzania kreatywności zespołowej. Uczestnicy wzmacniają relacje i uczą się cenić różnorodność perspektyw. Warsztaty inspirują do innowacyjnego myślenia i praktycznego stosowania nowych umiejętności, co przekłada się na lepszą współpracę i twórcze rozwiązywanie problemów w pracy.

MURAL ZESPOŁOWY - WSPÓLNA KREACJA

Podczas tych zajęć, uczestnicy będą mieć okazję do wspólnego projektowania dzieła, które stanie się wyrazem ich zespołowej kreatywności i jedności.

Zespół odkryje, jak różne talenty i perspektywy mogą się łączyć, tworząc coś unikatowego. Finalne dzieło będzie miało moc i charakter tradycyjnego muralu, oferując możliwość jego eksponowania w przestrzeni biurowej. 

KREATYWNY KOLAŻ

Na warsztatach kreatywnego kolażu, uczestnicy będą mieli szansę wyrazić siebie poprzez indywidualne projekty. Każdy z nich stworzy własny kolaż, który będzie odzwierciedleniem jego unikalnych myśli, emocji i wizji.

Prace ukażą bogactwo indywidualnych wyrazów, tworząc mozaikę unikatowych głosów i punktów widzenia. Finalne kolaże, choć osobiste, staną się częścią większej narracji, podkreślając siłę wyrazu indywidualnego w kontekście zespołowym.

DEKORACJA EKO-TOREB

Nasze warsztaty zdobienia ekologicznych toreb wielorazowych to idealna propozycja dla firm pragnących połączyć rozwój kompetencji pracowników z działaniami na rzecz zrównoważonego rozwoju. Skierowane do zespołów poszukujących innowacyjnych sposobów na wyrażenie firmowej odpowiedzialności społecznej, zajęcia te oferują nie tylko okazję do kreatywnej ekspresji, ale również promują ekologiczny styl życia.

I WIELE WIĘCEJ!

Napisz do nas, aby poznać pełną ofertę lub stworzyć razem z nami spersonalizowane zajęcia.

Co zapewniamy?

Umiejętności merytoryczne

Artyści_stki prowadząc szkolenia w nietypowy sposób nauczą uczestników_czki ważnych w ich pracy kompetencji zespołowych

Zintegrowany zespół

Wspólna praca nad ciekawą tematyką wciąga i buduje zgrany, zmotywowany zespół. Wartościowy czas gwarantowany!

Kompleksowa organizacja

Odpowiadamy za wszystkie aspekty organizacyjne, od początku do końca. Od Was potrzebujemy tylko miejsca i czasu 🙂 

Wyposażenie i materiały

Dostarczymy wartościowe materiały tematyczne i przekażemy je uczestnikom_czkom w formie elektronicznej lub papierowej

Przykłady naszych realizacji

We współpracy z agencją marketingową Krewcy Krawcy opracowaliśmy dla jednego z klientów agencji warsztaty pracy w stresie. Zajęcia jednorazowe uwzględniały m.in. techniki mindfulness, część dyskusyjną, w której zastanawialiśmy się nad źródłami stresu w pracy i reakacjami na nie oraz techniki improwizatorskie umożliwiające poradzenie sobie z trudnymi sytuacjami i zbliżenie do siebie zespołu.

W ramach Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa razem ze Stowarzyszeniem Tęcza zorganizowaliśmy warsztaty wokalne dla osób z zespołem Downa. Uczestnicy_czki mieli_miały okazję porozmawiać o tym, jak brzmią i wyglądają różne instrumenty, nauczyli_ły się podstaw rytmiki i emisji głosu.

Mieliśmy okazję organizować warsztaty DIY dla Białołęckiego Ośrodka Kultury. Motywem przewodnim były świąteczne lasy w słoiku oraz stroiki na wigilijny stół. Nasza fundacja zajęła się organizacją wydarzenia od A do Z – zamówienie i transport materiałów, przygotowanie merytoryczne oraz koordynacja grup na bieżąco. Dzięki wspólnej rzemieślniczej pracy i przemiłej atmosferze udało się nam stworzyć ponad 16 lasów w słoiku i ponad 15 stroików świątecznych. A wszystkie dekoracje zachowane zostały w kompozycjach z naturalnych materiałów takich jak świeże gałązki choinki i młody bluszcz. 

We współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kędzierzynie-Koźlu zorganizowaliśmy cykliczne warsztaty pt. „Akademia Literacka” dla seniorów_rek. Zajęcia trwały miesiąc, a na nich wspólnie pisaliśmy teksty, które następnie wydaliśmy w książkach dla każdego_ej uczestnika_czki. Niesamowita energia i atmosfera sprawiły, że słowa same płynęły na papier.

Nietypowa współpraca z firmą Valkea przy wydarzeniu z okazji Dnia Matki w Centrum Handlowym Korona. Podczas warsztatów każdy_a z klientów_tek Centrum miał_a okazję przy ozdobionych kwiatami stanowiskach wykonać razem z naszymi prowadzącymi wianek lub portret swojej mamy. Wydarzenie było otwarte.

W ramach współpracy z Fujitsu Technology Solutions, podczas wydarzenia Mental Health Awarness Week zorganizowaliśmy zajęcia z zarządzania stresem w pracy w wersji online i po angielsku. Podczas warsztatów skupiliśmy się na metodach uspokajania oddechu, poznania własnego ciała podczas stresu oraz na naucę nawyków, jakie możemy wprowadzać w życie codzienne, aby przestać się zamartwiać w pracy i prywatnie. 

Opinie naszych klientów

Szkolenie z Public Speaking oceniam jako bardzo wartościowe i potrzebne w mojej pracy. Prowadząca Samanta zastosowała odpowiednie metody i techniki, które zaangażowały całą grupę do pracy nad tym, czego im było trzeba i jakie zgłosili potrzeby na początku szkolenia.

Marek

Bardzo fajne szkolenie. Skupiliśmy się na ćwiczeniach praktycznych, można od razu sprawdzić, czy coś nam sie podoba i czy faktycznie działa. Zajęcia prowadzone z humorem, co sprzyja zaangażowaniu. Prowadząca miała dobry kontakt z grupą – wszyscy włączali się w zadania. Dużo wyciągnąłem z tego spotkania.

Kamil

Co mi się podobało? Super energia prowadzącej, podążanie za grupą i jej potrzebami, reagowanie na bieżąco na zgłaszane trudności i pytania, elastyczne dopasowywanie się. Dużo śmiechu.

Wiktoria

Bardzo fajne i potrzebne szkolenie. Prowadząca komfortowo prowadziła zajęcia, kompetentna i dostoswująca się do potrzeb grupy, otwarta. Informacje jasne i klarowne, dzięki pomieszaniu aktywności z mini wykładami nie było poczucie znudzenia. Forma była bardzo przystępna i komfotrowa.

Jerzy

Grafika - warsztaty teatralne

Odkryj nowe możliwości!

Jako Varsztatovnia współpracujemy z Worksmile.

Od teraz Twoi pracownicy mogą zapisywać się na zajęcia jako benefit pozapłacowy. 

 

Zróbmy coś razem!

Tutaj możesz zgłosić nam swoje potrzeby warsztatowe – odezwiemy się mailowo, przedstawimy propozycję wyceny i założeń programowych oraz ustalimy termin zajęć.

Jeśli masz dowolne pytania dotyczące programu dla firm lub propozycję innych warsztatów, zachęcamy do kontaktu telefonicznego:

+48 780 122 376
(pon – pt, 9:00-16:00)

lub mailowego: 

[email protected]  Możesz wybrać dowolne warsztaty z naszych propozycji lub zaproponować inną tematykę

  Jeśli projekt ma się odbywać u klienta prosimy o adres - jeśli mamy zorganizować miejsce - nazwa miejscowości / rejonu

  Dołącz do newslettera dla firm i zgarnij bezpłatny e-book!

  Interesują Cię publikacje branżowe dotyczące dobrostanu pracowników_c, narzędzi kreatywnych oraz integracji zespołowej? Chcesz wiedzieć więcej o naszej ofercie?

  Dołącz do naszego newslettera, gdzie dzielimy się tipami i dobrymi praktykami! Po dołączeniu otrzymasz mailowo e-book „Jak zwalczyć stres w pracy poprzez sztukę?”, w którym znajdziesz narzędzia kreatywne przydatne w walce ze stresem i wypaleniem w miejscu pracy.

   O nas

   Fundacja Varsztatovnia

   Jesteśmy największym w Polsce organizatorem warsztatów wokalnych i liderem w branży warsztatów teatralnych i pisania kreatywnego. Działamy w ośmiu miastach Polski. Na sercu leży nam promocja niezależnych artystów_tek oraz niestandardowych działań z dziedziny sztuki alternatywnej.

   Wartości, którymi kierujemy się w działaniu to autentyczność, wolność ekspresji, odpowiedzialność społeczna, różnorodność oraz nieskrępowana kreatywność i budowanie społeczności.

   Wierzymy, że sztuka jest ważna i leży u podstaw zdrowego, zrównoważonego społeczeństwa. Chcemy budować społeczność opartą na wspólnym działaniu i innowacji, wspierając lokalne inicjatywy, artystów_tki freelancerów_rki, oraz angażując uczestników_czki warsztatów do działania na rzecz wspólnych celów i założeń.

   #INWESTYCJE W AMBICJE

   Więcej o nas