Łączymy szkolenia i sztukę

SZKOLENIA FIRMOWE

Na życzenie Klientów kompleksowo organizujemy warsztaty i zajęcia artystyczne oraz szkolenia merytoryczne jednorazowo lub cyklicznie. Program, materiały, instruktorów oraz miejsce zaperwniamy my – od Ciebie i Twojej firmy potrzebujemy tylko otwartości na rozwój!

Czym jest Varsztatovnia dla firm?

Jesteśmy największym w Polsce organizatorem warsztatów wokalnych i liderem branży warsztatów teatralnych i pisarskich. Działamy w siedmiu największych miastach w Polsce (oraz online), organizując setki godzin warsztatowych miesięcznie, promując sztukę niezależną i nietypowe formy zajęciowe. Organizujemy również warsztaty integracyjne, oraz eventy firmowe.

Sami najlepiej wiemy, że zgrany zespół, to dobry zespół, a nie ma lepszej metody integracji niż wspólna praca nad pasją! Warsztaty, które przygotowaliśmy w ofercie dla firm są świeżym podejściem do tematu, ponieważ zawarliśmy w nich zagadnienia ważne merytorycznie dla bardzo wielu aspektów pracy zespołowej.

Poza przygotowanymi scenariuszami szkoleń organizujemy też warsztaty integracyjne i eventowe, w innych tematykach zajęciowych.

Co oferujemy?

Umiejętności merytoryczne

Artyści prowadzący szkolenia w nietypowy sposób nauczą uczestników ważnych w ich pracy kompetencji zespołowych

Zintegrowany zespół

Wspólna praca nad ciekawą tematyką wciąga i buduje zgrany, zmotywowany zespół. Wartościowy czas gwarantowany!

Kompleksowa organizacja

Odpowiadamy za wszystkie aspekty organizacyjne, od początku do końca. Od Was potrzebujemy tylko miejsca i czasu 🙂 

Wyposażenie i materiały

Dostarczymy wartościowe materiały tematyczne i przekażemy je uczestnikom w formie elektronicznej lub papierowej

Propozycje szkoleń:

1. Praca w stresie

Warsztaty z aktorem

3 GODZNY / 20 OSÓB

Na warsztatach nauczymy się aktorskich metod pracy pod presją i zwalczania tremy. Omówimy specyfikę pracy aktora i wykorzystamy ćwiczenia opartę na improwizacji scenicznej i technice Meisnera.

Popracujemy również na realnych case-ach ze środowiska pracy uczestników.

> Pełen opis warsztatów

2. Public speaking inaczej

Warsztaty ze standuperem, aktorem lub coachem

2,5 GODZNY / 15 OSÓB

Na szkoleniu przećwiczymy jak mówić i jak być słuchanym, oraz będziemy się po prostu dobrze bawić.

Forma w sam raz dla konsultantów, sprzedażowców i team liderów.

> Pełen opis warsztatów

3. Planowanie i kreatywne zarządzanie zespołem

Szkolenie z reżyserem

4 GODZNY / 15 OSÓB

Sprzęt jest wadliwy, aktorów nie ma, charakteryzatorzy jest dopiero w połowie pracy. Wszystko płonie. Praca kierownika planu i reżysera wymaga zarządzania na najwyższym poziomie, którego nauczymy się na szkoleniu

Opcja świetna dla project managerów, HRowców i wszelkich liderów zespołów.

> Pełen opis warsztatów

Zachęcamy do zapoznania się z obszerniejszym opisem stałej oferty w fomie PDFa:

Oprócz warsztatów opisanych w Ofercie realizujemy również warsztaty na zlecenie Klienta z dowolnej tematyki projektowo – artystycznej

Zróbmy coś razem!

Tutaj możesz zgłosić nam swoje potrzeby warsztatowe – odezwiemy się mailowo, przedstawiając propozycję wyceny i założeń programowych, celem ustalenia terminu zajęć.

Jeśli masz dowolne pytania dotyczące programu dla firm, lub propozycję innych warsztatów, zachęcamy do kontaktu telefonicznego:

+48 780 122 376
(pon – pt, 9:00-16:00)

lub mailowego: 

[email protected]  Możesz wybrać dowolne warsztaty z naszych propozycji lub zaproponować inną tematykę  Jeśli warsztaty mają się odbywać u klienta prosimy o adres - jeśli mamy zorganizować miejsce - nazwa miejscowości / rejonu

  Karta Warsztatowa

  Czym jest program lojalnościowy Varsztatovni dla firm?

  Karta warsztatowa to program lojanościowy dla średnich i dużych przedsiębiorstw, który powstał z myślą o nagradzaniu pracowników. Działanie karty jest proste – pracownicy zapisują się na warsztaty artystyczne Varsztatovni korzystając z e-karty dającej zniżkę, nasza Fundacja pod koniec miesiąca wystawia fakturę zbiorczą na wszystkie zapisy (koszt zajęć można dowolnie podzielić między pracownika a pracodawcę, jak w przypadku Multisportu, z wyjątkiem że opłata obowiązuje tylko przy wykorzystaniu karty).

  Co zyskuje firma korzystając z programu?

  Niższa cena warsztatów dla pracowników

  Zmotywowani pracownicy

  Ogromny wybór zajęć

  Pełna kontrola nad tym kto korzysta z programu i jaki jest wkład finansowy firmy w zajęcia pracowników

  w

  Umocnienie pozytywnego wizerunku firmy w oczach pracowników

  Brak wkładu własnego - wystarczą jedynie wstępne ustalenia i umowa

  Niektóre z  pozostałych warsztatów artystycznych dla dorosłych, które organizujemy w Varsztatovni:

  Warsztaty wokalne

  Od prawidłowego oddychania po śpiew grupowy z podziałem na głosy. Warsztaty wokalne, czy to w wydaniu pojedynczym, czy też cyklicznym, to okazja do podniesienia umiejętności emisyjnych, wielu ‘śmieszków’ oraz przełamania siedzącej w nas tremy.

  Warsztaty taneczne

  Taniec to apogeum intuicyjności. Jeśli chcecie dowiedzieć się co mamy przez to na myśli – zapraszamy! Nasi wielokrotnie nagradzani instruktorzy prowadzą zajęcia z tańca użytkowego, salsy i bachaty.

  Warsztaty aktorskie

  Wraz z kilkoma instruktorami teatralnymi oraz teatrem improwizacji ‘Pan Wigwam’ regularnie prowadzimy warsztaty improwizacji, na których wciągamy uczestników w świat improwizacji komediowej. Na scenie wszystko wolno, a więc z góry ostrzegamy – mogą pojawić się niegroźne żarty z szefa.

  Kursy kreatywnego pisania

  Pisanie kreatywne to tworzenie historii oraz snucie marzeń i przelewanie ich na papier. Czy Wasz team zajmuje się pracą kreatywną? Jeszcze lepiej. Myślenie obrazowe przydaje się każdemu. Zapraszamy na warsztaty pisarskie firmy z Warszawy, Poznania oraz innych miast!

  Warsztaty manualne

  Rysunek, malarstwo, szkic węglem. A może malowanie henną? Dla naszej kadry artystycznej nie ma nic niemożliwego. Warsztaty manualne dają pole do popisu wolnej ekspresji, drzemiącej w nas kreatywności oraz uczą myślenia designerskiego.

  Zajęcia fizyczne

  Acroyoga, czyli joga akrobatyczna, warsztaty ruchowo-terapeutyczne i wiele innych. Nic tak nie otwiera, jak ruch. Na warsztatach fizycznych znajdziesz go naprawdę dużo, czy to w formie akrobacji, niestworzonych póz przy improwizacji kontaktowej, czy też improwizowanych żywych obrazów.

  O NAS:

  Fundacja Varsztatovnia

  Jesteśmy największym w Polsce organizatorem warsztatów wokalnych i liderem w branży warsztatów teatralnych i pisania kreatywnego. Działamy w ośmiu miastach Polski. Na sercu leży nam promocja niezależnych artystów oraz niestandardowych działań z dziedziny sztuki alternatywnej.

  Wartości, którymi kierujemy się w działaniu to autentyczność, wolność ekspresji, odpowiedzialność społeczna, różnorodność oraz nieskrępowana kreatywność i budowanie społeczności.

  Wierzymy, że sztuka jest ważna i leży u podstaw zdrowego, zrównoważonego społeczeństwa. Chcemy budować społeczność opartą na wspólnym działaniu i innowacji, wspierając lokalne inicjatywy, artystów freelancerów, oraz angażując uczestników warsztatów do działania na rzecz wspólnych celów i założeń.

  #INWESTYCJE W AMBICJE

  Więcej o nas