fbpx

Łączymy szkolenia i sztukę

SZKOLENIA FIRMOWE

Na życzenie Klientów kompleksowo organizujemy warsztaty i zajęcia artystyczne oraz szkolenia merytoryczne jednorazowo lub cyklicznie. Program, materiały, instruktorów oraz miejsce zaperwniamy my – od Ciebie i Twojej firmy potrzebujemy tylko otwartości na rozwój!

Czym jest Varsztatovnia dla firm?

Jesteśmy największym w Polsce organizatorem warsztatów wokalnych i liderem branży warsztatów teatralnych i pisarskich. Działamy w ośmiu miastach w Polsce, organizując setki godzin warsztatowych miesięcznie, promując sztukę niezależną i nietypowe formy zajęciowe. Organizujemy również warsztaty integracyjne, oraz eventy firmowe.

Sami najlepiej wiemy, że zgrany zespół, to dobry zespół, a nie ma lepszej metody integracji niż wspólna praca nad pasją! Warsztaty, które przygotowaliśmy w ofercie warsztatów dla firm są świeżym podejściem do tematu, ponieważ zawarliśmy w nich tematy ważne merytorycznie dla bardzo wielu aspektów pracy zespołowej.

Poza przygotowanymi scenariuszami szkoleń organizujemy też warsztaty integracyjne i eventowe, w innych tematykach zajęciowych.

Co oferujemy?

Umiejętności merytoryczne

Artyści prowadzący szkolenia w nietypowy sposób nauczą uczestników ważnych w ich pracy kompetencji zespołowych

Zintegrowany zespół

Wspólna praca nad ciekawą tematyką wciąga i buduje zgrany, zmotywowany zespół. Wartościowy czas gwarantowany!

Kompleksowa organizacja

Odpowiadamy za wszystkie aspekty organizacyjne, od początku do końca. Od Was potrzebujemy tylko miejsca i czasu 🙂 

Wyposażenie i materiały

Dostarczymy wartościowe materiały tematyczne i przekażemy je uczestnikom w formie elektronicznej lub papierowej

Propozycje szkoleń:

1. Praca w stresie

Warsztaty z aktorem

3 GODZNY / 20 OSÓB

Na warsztatach nauczymy się aktorskich metod pracy pod presją i zwalczania tremy. Omówimy specyfikę pracy aktora i wykorzystamy ćwiczenia opartę na improwizacji scenicznej i technice Meisnera.

Popracujemy również na realnych case-ach ze środowiska pracy uczestników.

> Pełen opis warsztatów

2. Public speaking inaczej

Warsztaty ze standuperem

2,5 GODZNY / 15 OSÓB

Czy jest bardziej stresujące środowisko wystąpień publicznych niż praca standupera? Na szkoleniu przećwiczymy jak mówić i jak być słuchanym, oraz będziemy się po prostu dobrze bawić.

Forma w sam raz dla konsultantów, sprzedażowców i team liderów.

> Pełen opis warsztatów

3. Planowanie i micromanagement

Szkolenie z kierownikiem planu filmowego

4 GODZNY / 15 OSÓB

Sprzęt jest wadliwy, aktorów nie ma na planie, charakteryzatorzy jest dopiero w połowie pracy. Wszystko płonie. Praca kierownika planu wymaga zarządzania na najwyższym poziomie, którego nauczymy się na szkoleniu

Opcja świetna dla project managerów, HRowców i wszelkich liderów zespołów.

> Pełen opis warsztatów

Zachęcamy do zapoznania się z obszerniejszym opisem stałej oferty w fomie PDFa:

Oprócz warsztatów opisanych w Ofercie realizujemy również warsztaty na zlecenie Klienta z dowolnej tematyki projektowo – artystycznej

Zróbmy coś razem!

Tutaj możesz zgłosić nam swoje potrzeby warsztatowe – odezwiemy się mailowo, przedstawiając propozycję wyceny i założeń programowych, celem ustalenia terminu zajęć.

Jeśli masz dowolne pytania dotyczące programu dla firm, lub propozycję innych warsztatów, zachęcamy do kontaktu telefonicznego:

+48 6666 444 05

lub mailowego: 

biznes@varsztatovnia.plMożesz wybrać dowolne warsztaty z naszych propozycji lub zaproponować inną tematykęJeśli warsztaty mają się odbywać u klienta prosimy o adres - jeśli mamy zorganizować miejsce - nazwa miejscowości / rejonu

Niektóre z  pozostałych warsztatów artystycznych dla dorosłych, które organizujemy w Warsztatowni:

Warsztaty wokalne

Od prawidłowego oddychania po śpiew grupowy z podziałem na głosy. Warsztaty wokalne, czy to w wydaniu pojedynczym, czy też cyklicznym, to okazja do podniesienia umiejętności emisyjnych, wielu ‘śmieszków’ oraz przełamania siedzącej w nas tremy.

Warsztaty taneczne

Taniec to apogeum intuicyjności. Jeśli chcecie dowiedzieć się co mamy przez to na myśli – zapraszamy! Nasi wielokrotnie nagradzani instruktorzy prowadzą zajęcia z tańca użytkowego, salsy i bachaty.

Warsztaty aktorskie

Wraz z kilkoma instruktorami teatralnymi oraz teatrem improwizacji ‘Pan Wigwam’ regularnie prowadzimy warsztaty improwizacji, na których wciągamy uczestników w świat improwizacji komediowej. Na scenie wszystko wolno, a więc z góry ostrzegamy – mogą pojawić się niegroźne żarty z szefa.

Kursy kreatywnego pisania

Pisanie kreatywne to tworzenie historii oraz snucie marzeń i przelewanie ich na papier. Czy Wasz team zajmuje się pracą kreatywną? Jeszcze lepiej. Myślenie obrazowe przydaje się każdemu. Zapraszamy na warsztaty pisarskie firmy z Warszawy, Poznania oraz innych miast!

Warsztaty manualne

Rysunek, malarstwo, szkic węglem. A może malowanie henną? Dla naszej kadry artystycznej nie ma nic niemożliwego. Warsztaty manualne dają pole do popisu wolnej ekspresji, drzemiącej w nas kreatywności oraz uczą myślenia designerskiego.

Zajęcia fizyczne

Acroyoga, czyli joga akrobatyczna, warsztaty ruchowo-terapeutyczne i wiele innych. Nic tak nie otwiera, jak ruch. Na warsztatach fizycznych znajdziesz go naprawdę dużo, czy to w formie akrobacji, niestworzonych póz przy improwizacji kontaktowej, czy też improwizowanych żywych obrazów.

O NAS:

Fundacja Varsztatovnia

Jesteśmy największym w Polsce organizatorem warsztatów wokalnych i liderem w branży warsztatów teatralnych i pisania kreatywnego. Działamy w ośmiu miastach Polski. Na sercu leży nam promocja niezależnych artystów oraz niestandardowych działań z dziedziny sztuki alternatywnej.

Wartości, którymi kierujemy się w działaniu to autentyczność, wolność ekspresji, odpowiedzialność społeczna, różnorodność oraz nieskrępowana kreatywność i budowanie społeczności.

Wierzymy, że sztuka jest ważna i leży u podstaw zdrowego, zrównoważonego społeczeństwa. Chcemy budować społeczność opartą na wspólnym działaniu i innowacji, wspierając lokalne inicjatywy, artystów freelancerów, oraz angażując uczestników warsztatów do działania na rzecz wspólnych celów i założeń.

#INWESTYCJE W AMBICJE

Więcej o nas