fbpx

Jesteśmy inkubatorem lokalnych artystów oraz organizatorem warsztatów artystycznych na terenie całej Polski.

Jesteśmy fundacją działającą na zasadzie non-profit, która wszystkie swoje środki operacyjne przekazuje na działalność statutową.

Jeżeli podoba Ci się to co robimy i chcesz wesprzeć naszą działalność lub lokalnych artystów w jednych z miast, w których działamy – skontaktuj się z nami! Z ogromną chęcią posłuchamy co masz nam do zaproponowania, a po wysłuchaniu Twoich pomysłów wprowadzimy je w życie!

Powiedz nam, jak możesz nam pomóc i jak możemy zrealizować nowe działania z Twoją pomocą, a nasz profesjonalny zespół weźmie to na Varsztat! 

Sprawdź jak możesz nam pomóc!

Chcesz nas wesprzeć?

Bank: mBank (kod SWIFT: BREXPLPWMBK)

Nr konta: 09 1140 2004 0000 3302 7787 3141

W tytule przelewu wpisz: “Darowizna na cele statutowe” lub cel, na który chciałbyś ją przekazać!

Skontaktuj się z nami!

Michał Łyszkowski – michal@varsztatovnia.pl

W Varsztatovni zajmujemy się organizacją warsztatów i edukacją poprzez sztukę.  Z ogromną chęcią będziemy prowadzić nasze działania z Twoją pomocą! 

Wspólne warsztaty to doskonała szansa, by edukować młodzież i dorosłych poprzez zabawę połączoną z poznawaniem sztuki, oraz dać im szansę poznać się lepiej w mniej formalnych warunkach. Sami najlepiej wiemy, że zgrany zespół , to skuteczny zespół, a dobra atmosfera w miejscu pracy może zdziałać cuda.

Kilka słów o nas:

 


Zajmujemy się organizacją warsztatów kreatywnych od 3 lat
Mieliśmy ogromny zaszczyt działać i wystawiać w 7 miastach w całej Polsce, wykorzystując ogromne doświadczenie naszej kadry artystycznej, by uczyć nowych umiejętności i pomagać w odkrywaniu nowych pasji.

Sztuka jest nie tylko naszą pracą, ale też pasją, do której podchodzimy z ogromnym namaszczeniem. Artystów w Varsztatovni nie znajdziesz tylko w kadrze prowadzących warsztaty – kadra kierownicza, oraz zarząd to również ludzie sztuki, którym leży na sercu bezustanny rozwój i realizacja ambicji. Staramy łączyć się pasję do sztuki z edukacją ludzi w całym kraju!

 

Godzin warsztatów

Zatrudnionych artystów

Miast w których działamy

Uczestników

Niektóre z tematów, którymi zajmujemy się w Varsztatovni:

Projekt" Inkubator lokalnych artystów"

Naszym celem jest wspieranie lokalnych artystów, którzy do tej pory nie mieli możliwości pokazania swojej twórczości szerszemu gronu. Do współpracy poza zawodowymi artystami zapraszamy również amatorów i hobbystów, umożliwiając im przez to bycie poznanym przez więcej ludzi. Dla niektórych z nich często jest to pierwsza okazja na pokazanie swojej twórczości komuś więcej niż tylko grupie przyjaciół

Warsztaty artystyczne

Tworzymy unikalną formułę edukacji młodzieży i dorosłych poprzez sztukę. We współpracy z artystami regularnie prowadzimy warsztaty z między innymi improwizacji, teatru, emisji głosu lub pisania kreatywnego, które mają na celu integrację grupy poprzez naukę i kulturę

Pomoc dla osób niepełnosprawnych

Rysunek, malarstwo, szkic węglem. A może malowanie henną? To wszystko dostępne jest również dla osób niepełnosprawnych!

Miejsca, w których prowadzimy warsztaty są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a nasz zespół aktywnie działa przeciw wyluczeniom. Osoby posiadające niepełnosprawności mogą też liczyć na zniżki na przeprowadzane przez nas wasztaty.

KONTAKT:

Michał Łyszkowski – Kierownik Artystyczny Varsztatovni

kontakt@varsztatovnia.pl +48 666644405