fbpx

Zasubskrybowałem_am zajęcia. Kiedy mam przyjść?

Na pierwsze zajęcia wypadające po Twoim zapisie. Również jeśli to tego samego dnia. Aktualne terminy masz zawsze w kalendarzu.

 

Do kiedy mam czas na rezygnację przed rozpoczęciem subskrypcji?

Masz na to 5 dni kalendarzowych od czasu swoich pierwszych zajęć. Po tym okresie naliczy się pierwsza opłata subskrypcyjna (za tyle zajęć, ile zostało do końca miesiąca).

 

A co jeśli chcę zapisać się teraz, ale na pierwsze zajęcia przyjść 2 tygodnie później?

Nie ma problemu. Napisz nam to w komentarzu do zapisu albo skontaktuj się za nami mailowo czy telefonicznie. Czas na rezygnację (5 dni kalendarzowych) będzie się liczył oczywiście od dnia pierwszych zajęć, nie od dnia zapisu.

 

Ile się płaci miesięcznie za jamy?

Różnie. Od 0 zł do max. 220 zł. Zależy, ile zajęć wypada w miesiącu i ile nieobecności zgłosisz przed pobraniem opłaty.

 

Kiedy pobierane są opłaty?

Opłaty pobierane są na początku miesiąca, z góry za rozpoczęty miesiąc.

 

Jaka jest cena jednych zajęć?

Koszt jednych zajęć to 44 zł. Tylko pierwsze zajęcia mają promocyjną cenę 5zł i tylko dla nowych uczestników.

 

Czy jeśli zapisuję się ponownie, to też mam pierwsze zajęcia za 5 zł?

Niestety nie, promocja obejmuje tylko osoby zapisujące się pierwszy raz. Jeśli byłeś_aś już kiedyś na liście uczestników jamów, przy zapisie zaznacz checkbox „Byłem/am już na tych zajęciach i dołączam do grupy ponownie”. W przeciwnym razie różnica w cenie (39 zł) zostanie doliczona do najbliższej opłaty subskrypcyjnej.

 

Kiedy zgłaszać nieobecności?

Nieobecności zgłaszaj najlepiej przez formularz najpóźniej 48 godzin przed danymi zajęciami (chodzi o to, żebyśmy zdążyli odwołać salę, gdyby cała grupa nie zamierzała przyjść). Nieobecności nieterminowe nie mogą zostać wpisane. Możesz za to zgłaszać nieobecności w przód, tyle ile potrzebujesz – nawet na następny miesiąc.

 

Jak przesuwają się opłaty, gdy zgłaszam nieobecność?

Jeśli masz już opłacony z góry dany miesiąc, np. luty i zgłosisz nieobecność na jamie w lutym, to opłata za ten dzień zostanie przeniesiona na marzec. Wtedy za marzec, w którym wypada np. 5 zajęć, naliczy się opłata tylko za 4 zajęcia.

Drugi przypadek: jest luty, a Ty już zgłaszasz nieobecność na jamie w marcu. Wtedy też za marzec, w którym wypada np. 5 zajęć, naliczy się opłata tylko za 4 zajęcia.

 

Moje zajęcia zostały odwołane. Co z opłatą?

Jeśli zajęcia odwołuje organizator, czyli my, opłaty za te dni automatycznie przechodzą na kolejny miesiąc. Nic nie przepada!

 

Zauważyłem_am próbę pobrania środków z konta, która zakończyła się niepowodzeniem. Co teraz?

Czasem się zdarza, że z przyczyn technicznych płatność nie udaje się za pierwszym razem. Podejmujemy wtedy jeszcze parę prób pobrania, a jeśli nadal pojawia się błąd – wysyłamy link do płatności ręcznej z użyciem naszego systemu. Pozwala to odświeżyć dane karty i następne płatności mogą już odbywać się automatycznie.

 

Jak zrezygnować z subskrypcji?

Do rezygnacji wystarczy krótki mail na adres [email protected]. Najlepiej zgłaszać rezygnację pod koniec miesiąca, zanim pobrana zostanie kolejna opłata (pobrane opłaty są bezzwrotne).

 

Zrezygnowałem_am i zostały mi niewykorzystane opłaty.

A zamierzasz wrócić jeszcze kiedyś na zajęcia? Odłożymy te opłaty na poczet Twojego ponownego zapisu. Nawet jeśli to będzie za rok. Możesz też oczywiście przyjść jeszcze na opłacone zajęcia po rezygnacji.

 

Masz jeszcze jakieś pytania?

Napisz do nas na adres [email protected] lub zadzwoń/napisz sms na numer 602210485. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00.