fbpx

Opis zajęć:Warsztaty wokalne i lekcje śpiewu

„Rozśpiewaj się na świat”

Gdańsk (zobacz też inne warsztaty)

p

Dokup dowolne warsztaty w pakiecie do poniższych zajęć! Po zapisie na te warsztaty otrzymasz na maila zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugie.

Wolnych miejsc warsztatowych: 3

Zapraszamy na cykliczne warsztaty wokalne w Gdańsku! Jeżeli myślisz o rozwinięciu swoich umiejętności wokalnych i przełamaniu barier, to te warsztaty są dla Ciebie.

 

Czym są warsztaty wokalne?

Warsztat wokalny to praca z głosem na wielu płaszczyznach. Dzięki naszym warsztatom dowiesz  się między innymi: 

– Jak zbudowany jest aparat mowy?
– Jak ważny w śpiewie jest prawidłowy oddech?
– Podstawowych zagadnień z teorii muzyki.
– Czym jest śpiew harmoniczny?
– Jakie ćwiczenia pomogą Ci poszerzyć swoją skalę? 

Na zajęciach popracujemy na Twoim wokalem zarówno indywidualnie jak i podczas śpiewania w  grupie. 

 

Dla kogo są przeznaczone warsztaty? 

Prowadzimy warsztaty w dwóch grupach zaawansowania: początkujący i średniozaawansowany.  Dedykujemy zajęcia hobbistycznym wokalistom_kom, osobom, które w artystycznym świecie stawiają swoje pierwsze kroki oraz każdemu kto chce przełamać swój lęk, zapanować nad tremą,  otworzyć się na scenie, ale też poznać ludzi o podobnych marzeniach i wspólnie przeżyć przygodę. Dzięki różnorodności w poziomach zaawansowania oraz długości trwania warsztatów,  idealną grupę dla siebie znajdzie każdy od początkującego miłośnika muzyki, po wokalistów  chcących poszerzyć swój warsztat. 

Jak przygotować się do zajęć?

Weź ze sobą wygodne ubranie, umożliwiające swobodny ruch i oddech. Przyda się również butelka wody oraz przede wszystkich dobry nastrój 🙂

Jakie korzyści możesz wynieść z warsztatów?

Praca pod okiem doświadczonego trenera stworzy lub wzmocni Twój warsztat wokalny.  Przyniesie Ci ogrom nowo poznanych technik i ćwiczeń wokalnych oraz oddechowych. Pomoże  pożegnać tremę, pozostawiając same przyjemne doznania. Po warsztatach zyskasz niezbędną wiedzę i narzędzia do dalszej pracy nad głosem. Nauczysz się czym jest prawidłowy oddech oraz poznasz podstawy teorii muzyki. Będzie potrafił zostawić stres  za drzwiami, śpiew harmoniczny nie będzie dla Ciebie wyzwaniem, a stąpanie po scenie z  mikrofonem w dłoni będzie świetną zabawą.  

 

p
Sprawdź też kurs online „Debiut Wokalny Krok po Kroku” na którym dowiesz się jak tworzyć lepszą muzykę i teksty piosenek, poznasz tajniki techniczne nagrywek płyty oraz dowiesz się jak zbudować swoją markę i zaistnieć na rynku muzycznym!

Jakie korzyści możesz wynieść z warsztatów?

Praca pod okiem doświadczonego trenera stworzy lub wzmocni Twój warsztat wokalny.  Przyniesie Ci ogrom nowo poznanych technik i ćwiczeń wokalnych oraz oddechowych. Pomoże  pożegnać tremę, pozostawiając same przyjemne doznania. Po warsztatach zyskasz niezbędną wiedzę i narzędzia do dalszej pracy nad głosem. Nauczysz się czym jest prawidłowy oddech oraz poznasz podstawy teorii muzyki. Będzie potrafił zostawić stres  za drzwiami, śpiew harmoniczny nie będzie dla Ciebie wyzwaniem, a stąpanie po scenie z  mikrofonem w dłoni będzie świetną zabawą.  

 

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Prowadzący:


 

Julita Zielińska

Wokalistka, kompozytorka, pedagog. Członkini zespołu Lepi.my, Zielińska oraz Ziewa. Od pięciu lat, wykładowca w Akademii Muzyki Rozrywkowej, od trzech – trener w złotych szeregach ekipy warsztatów Just Cover It w Warszawie i nie tylko, wykładowca na corocznych Kreatywnych Warsztatach Wojtka Pilichowskiego.

Współpracowała między innymi z Krzysztofem Ścierańskim, Dick4Dick, Grażyną Łobaszewską, Sotei. Laureatka prestiżowych konkursów takich jak np. Jarocińskie Rytmy Młodych, Spotkania zamkowe w Olsztynie, Frazy w Poznaniu, Maraton Piosenki Osobistej i wiele innych. Uczyła się u artystów takich jak Paulina Przybysz, Wojtek Pilichowski, Natalia Kwiatkowska czy Grażyna Łobaszewska.

Plan tematyczny zajęć:

– Integracja i zapoznanie się grupy

– Poznajemy budowę aparatu mowy

– Zaznajomienie z teorią muzyki

– Jak poprawnie oddychać? Oddech przeponowy i nie tylko.

– Stres i trema – jak przełamać swoje wewnętrzne bariery i strach?

– Ćwiczenia wokalne – poszerzamy skalę i ćwiczymy emisję głosu

– Ćwiczenia wokalne – poszerzamy skalę i ćwiczymy emisję głosu

– Śpiew harmoniczny – zaśpiewajmy razem!

– Interpretacja tekstu – jak przekazać emocje piosenką?

– Uczymy się poprawnej dykcji

– Ruch sceniczny, czyli śpiew to nie wszystko

– Improwizacja aktorska i wokalna – podstawy

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa 'Zaks’

Start zajęć:
7 stycznia 2024

Dni spotkań:
Niedziela; 15:00-17:00

Grupa wiekowa:
Dorośli

Miejsce spotkań:
Stacja Food Hall

Peron 5
ul. Jana Kilińskiego 4

Poziom zaawansowania:
Początkujący / Średnio zaawansowani

Kurs obejmuje 12 zajęć. Próby nie odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy. Każde warsztaty trwają 2 godziny zegarowe. Warsztaty są dedykowane osobom początkującym i średniozaawansowanym. Grupę prowadzi Julita Zielińska.

Jeśli powyższe terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o następnej grupie.

Liczebność, zakres wiekowy grup i terminy zajęć

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych (w tym studentów).

Jeżeli jesteś poniżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Płatności i zniżki

 

Płatności można dokonać przelewem bankowym lub kartą kredytową. Istnieje możliwość płatności w ratach.

 

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS:

750,00 

lub płatność w 3 ratach

Cena niedługo wzrośnie!  

Jeśli nie możesz uczestniczyć w wybranym terminie zajęć - daj nam znać w komentarzu do zapisu w jakim, a zwrócimy Ci ich koszt (do jedych zajęć)

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie).

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 2 dni po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.

 

Obowiązuje płatność kwoty wpisowej lub pierwszej raty przed pierwszymi zajęciami. Wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

 

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij "zapisz się" - przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać - jeśli dostępna jest tylko jedna - przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

Wolnych miejsc warsztatowych: 3

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂