Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Do następnej sesji zmiany cen.

Uwaga! Cena tych zajęć jest okresowo obniżona przez zniżkę early bird i może niebawem wzrosnąć.

To najlepszy moment by się zapisać! 🙂

Opis zajęć:Warsztaty wokalne i lekcje śpiewu

“Rozśpiewaj się na świat”

Gdańsk (zobacz też inne warsztaty)

p

Dokup dowolne warsztaty w pakiecie do poniższych zajęć! Po zapisie na te warsztaty otrzymasz na maila zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugie.

Wolnych miejsc warsztatowych: 4

Kolejna edycja warsztatów wokalnych w Gdańsku już niebawem! Zapraszamy do zapisów wszystkich tych, którzy myślą o rozwinięciu swoich umiejętności wokalnych. Zajęcia przygotowane są z myślą o osobach początkujących i średnio-zaawansowanych. Ich celem będzie przede wszystkim zapoznanie Uczestników z podstawami śpiewu, oddechu, budową aparatu głosowego i rezonatorów oraz podszkolenie kreatywnego podejścia do interpretacji utworów.

 

Lekcje śpiewu – jak to wygląda?

Naukę na warsztatach prowadzimy w grupach, co pozwoli nam rozwinąć umiejętności pracy w zespole. Nie ograniczamy się jednak tylko do zajęć grupowych. Przeprowadzamy też ćwiczenia indywidualnie lub w mniejszych zespołach tak, aby każdy z Uczestników czuł się podczas zajęć możliwie najbardziej swobodnie i komfortowo oraz wyciągnął z lekcji jak najwięcej. Podczas zajęć będziemy pracować nad techniką wokalną: emisją głosu, prawidłowym oddechem i dykcją, a także nad ruchem scenicznym. Część lekcji poświęcimy interpretacji tekstów. Dodatkowo poćwiczymy śpiew w wielogłosie, który rozwinie Twój słuch harmoniczny oraz skorzystamy z formy zabaw teatralno-wokalnych, które wyzwolą w Tobie pozytywną energię i pozwolą wyzbyć się strachu przed sceną. Poziom ćwiczeń jak i repertuar zawsze dostosowujemy do rozwoju naszych uczniów, aby sprostał on oczekiwaniom i możliwościom całej grupy.

 

Profesjonalne podejście i intensywne lekcje śpiewu

Nasze lekcje śpiewu są prowadzone w sposób intensywny i dynamiczny. Po zakończonych warsztatach będziesz mógł swobodnie posługiwać się swoim głosem i profesjonalnie wydobywać dźwięk. Ogromna dawka wiedzy, indywidualne podejście do każdego z Uczestników, sprawia, że w szybkim tempie zauważysz swój progres wokalny.

v Pokaż więcej v

Czemu warto zapisać się na nasze warsztaty?

Będziesz miał szansę wziąć udział w niezwykle dynamicznych zajęciach, podczas których pokażemy Ci, jak pracować prawidłowo z mikrofonem i zapanować nad tremą przed występem na scenie. Podczas lekcji kładziemy duży nacisk na to, by odkryć Twoje unikatowe brzmienie, którego nie da się podrobić. Pokażemy Ci, jak warto poruszać się na scenie i jaką postawę przyjmować. Chcemy wyrobić w Tobie swobodę posługiwania się swoim głosem i poprawnej emisji. Dzięki warsztatom Twoja technika wokalna wejdzie na wyższy poziom! Dodatkowo podczas warsztatów poznasz niesamowitych ludzi o podobnych pasjach i zyskasz znajomości, które zostaną na dłużej nawet po zajęciach!

Istnieje możliwość kontynuacji 🙂

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Prowadzący:


 

Julita Zielińska

Wokalistka, kompozytorka, pedagog. Członkini zespołu Lepi.my, Zielińska oraz Ziewa. Od pięciu lat, wykładowca w Akademii Muzyki Rozrywkowej, od trzech – trener w złotych szeregach ekipy warsztatów Just Cover It w Warszawie i nie tylko, wykładowca na corocznych Kreatywnych Warsztatach Wojtka Pilichowskiego.

Współpracowała między innymi z Krzysztofem Ścierańskim, Dick4Dick, Grażyną Łobaszewską, Sotei. Laureatka prestiżowych konkursów takich jak np. Jarocińskie Rytmy Młodych, Spotkania zamkowe w Olsztynie, Frazy w Poznaniu, Maraton Piosenki Osobistej i wiele innych. Uczyła się u artystów takich jak Paulina Przybysz, Wojtek Pilichowski, Natalia Kwiatkowska czy Grażyna Łobaszewska.

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa ‘Zabi’

Start zajęć:
7 października 2021

Dni spotkań:
czwartki; 17:00-19:00

Grupa wiekowa:
Dorośli

Miejsce spotkań:
Zakład Kulturalny

al. Rzeczypospolitej 8
Gdańsk

Poziom zaawansowania:
Początkujący / Średniozaawansowani

Kurs obejmuje 12 zajęć. Próby nie odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy. Każde warsztaty trwają 2 godziny zegarowe. Warsztaty są dedykowane osobom początkującym i średniozaawansowanym. Grupę prowadzi Julita Zielińska.

Jeśli powyższe terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o następnej grupie.

Liczebność, zakres wiekowy grup i terminy zajęć

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych (w tym studentów).

Jeżeli jesteś poniżej lub powyżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Płatności i zniżki

 

Płatności można dokonać przelewem bankowym lub kartą kredytową. Istnieje możliwość płatności w ratach.

 

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS:

590,00 

Cena niedługo wzrośnie!  

Jeśli nie możesz uczestniczyć w wybranym terminie zajęć - daj nam znać w komentarzu do zapisu w jakim, a zwrócimy Ci ich koszt (do jedych zajęć)

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie).

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 5 dni po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.

Obowiązuje płatność kwoty wpisowej lub pierwszej raty przed pierwszymi zajęciami. Wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij "zapisz się" - przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać - jeśli dostępna jest tylko jedna - przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

Wolnych miejsc warsztatowych: 4

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂